Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: pristojan smestaj u Jagodini  (Pročitano 48045 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

gost

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
pristojan smestaj u Jagodini
« poslato: 15-06-2007, 15:55:07 »

Vidim da se ovde uveliko prica o Jagodini kao nekom turistickom centru pa me silno zanima koji biste smestaj mogli da ponudite jednom GOSTU koji u Jagodinu dodje? Hotel i dva restorana u centru grada sam vec iskusio, to je DA PLACE COVEK. iLI DA POVRACA, kako mu drago. Ruzno, tuzno, raspadnuto, personal neprofesionalan, prljavo... Na moju nesrecu, poslom sam za ovaj *turisticki centar* vezan jos 3 nedelje pa pomozite, predlozite mi neko pristojno mesto.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #1 poslato: 15-06-2007, 16:08:30 »

Pa sto se tice hotela, tu se stvarno ne razumem, ali sto se tice rastorana tu stvarno imas dobar izbor po gradu, npr. kod Gileta imas odlican rostilj, picerije mozes da biras koja ti se svidja, ima i divljac da se nadje po nekim restoranima, koliko se secam ima jedan pored belice, ali ne znam tacno kako se zove, ima i jeftinih kafana po gradu, kao npr. pivnica Legende
Sačuvana
Dark Eagle

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #2 poslato: 15-06-2007, 16:10:32 »

tesko je ugoditi ljudima poput tebe. kada imas takav stav prinudjen si da se patis. a vremenom ces vec dovoljno porasti ili upoznati sredinu u kojoj boravis
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #3 poslato: 15-06-2007, 16:39:05 »

Ako je neko išao po restoranima i Kafanama onda sam to JA

Evo ovako

Restorani koji su veoma kvalitetni i sa uslugom i sa hranom

- Restoran POTOK  -  u potoku ''Đurđevo brdo''
- Restoran ''Belički Kej''
- Restoran ''Mali raj''  -  fantastičan je
- Restoran ''Vitez''
- Restoran ''Fontana''
- Restoran '' Jovanča Micić'' - fenomenalan je
- Restoran ''Sveti Đorđe''
- Restoran ''Romansa''  -  skoro počeli sa radom ali je mnogo dobro
- Restoran ''Tigar'' - kod zoološkog vrta - imaju odlične ćevape

Što se tiče hotela  -  tu je HOTEL Jagodina - nije renoviran pitaj boga odkad, ali opet sobe su im pristojne i sa cenom i sa izgledom  -  Hotel "Jagodina" raspolaže sa 156 soba, 3 apartmana i 1 rezidenciju sa ukupno 320 kreveta.



 Što se tiče motela  -  imaš  Motel  ''EPOS'' koji ima  kapacitet i raspolaze sa 5 jednokrevetnih i 7 dvokrevetnih soba. U svom sastavu ima restoran i parking prostor.


Ja mislim da još uvek postoji pansion Šumadija dok se ne proda (pošto je na prodaju) - Šest soba ukupnog kapaciteta 30 ležajeva.

A Jagodina počinje da bude turistički centar - zato se i pravi jedan veliki Motel ili Hotel  - ne znam šta je,  kod Đurđevog brda

odmah na ulazu tamo sa leve strane, tako da će tu da ima dosta mesta za turiste.

A ko želi privatne sobe da uzme -
toga bar ima koliko hoćeš  - pogledaj sledeći link   >>>    http://www.oglasi.autentik.net/izdajem.php

Tako da se za smeštaj turista nema nikakvih problema, a plus što se sada prave zgrade na svakom koraku, tako da će iznajmljivanje celih stanova biti veoma dostupna svim turistima u skorije vreme

 :aq28:

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #4 poslato: 16-06-2007, 07:20:08 »

vecina restorana koje si nabrojao imaju i smestaj. svojevremeno kada mi je dolazio poslovni partner iz austrije smestio sam ga u vitezu, iamju sobe sa kupatilom, kablovskom, mini barom. nije ih veliki broj, ali je pristojno, cisto i sa adekvatnom uslugom
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #5 poslato: 16-06-2007, 07:56:42 »

to sam zaboravio

Tačno, imaju i smeštaj pojedii restorani

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #6 poslato: 16-06-2007, 20:12:40 »

Ima i restoran  ''Romansa''  smeštaj


a šta mislite koliko će ovo da donese novac nekome,  i koliko ovde turista može da se smesti

a to se pravi  baš za tu namenu


opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #7 poslato: 17-06-2007, 18:27:25 »

u kojim je restoranima moguce naci sobu sa internet prikljuckom? Ove dve bede od internet kafea mi ne pominjite. Jedan se raspada, a drugi radi samo pre podne.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #8 poslato: 17-06-2007, 19:27:07 »

Ja koliko sam informisan mozes bilo gde da se konektujes na net preko dial up
Sačuvana
Dark Eagle

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #9 poslato: 17-06-2007, 19:53:20 »

u kojim je restoranima moguce naci sobu sa internet prikljuckom? Ove dve bede od internet kafea mi ne pominjite. Jedan se raspada, a drugi radi samo pre podne.

ima takvih mesta, a ima i drugih nacina za konektovanje na net (gprs, 3G,...), samo je stvar volje i vaznosti informacija (naravno to nije skupo ako se covek bavi adekvatnim poslom).
uzgred ovde se prica o pristojnom prenocistu
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #10 poslato: 30-07-2007, 11:59:19 »

Motel Epos  NE radi

renovira se  -  znači sređuju se sobe - restoran itd.

treba da počne sa rodom negde polovinom  decembra

A slavlja se i dalje organizuju -  to radi

evo adrese   Bagrdanski put bb, 35000 Jagodina, Serbia

evo telefona

+ 381 (0)35 / 232-181

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #11 poslato: 30-07-2007, 14:08:24 »

tesko je ugoditi ljudima poput tebe. kada imas takav stav prinudjen si da se patis. a vremenom ces vec dovoljno porasti ili upoznati sredinu u kojoj boravis
Previse licno shvatas, radi ti sujeta. Gost lepo kaze gde, sta, zbog cega i pita...nad takvim kritikama se treba zamisliti, pa odreagovati na pravi nacin. Zna se sta je cisto a sta prljavo, sta je ljubazno osoblje itd. To svi mogu da prepoznaju. Ako kaze da mu se povracalo znaci da je bilo prljavo. To treba ozbiljno shvatiti pa mozda obavestiti nadlezne, inspekciju...takvi stete svima nama (vama), ne samo sebi. Usmena reklama je jedna od najboljih ali isto moze da bude i pogubna! :aq28:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #12 poslato: 30-07-2007, 14:21:42 »

tesko je ugoditi ljudima poput tebe. kada imas takav stav prinudjen si da se patis. a vremenom ces vec dovoljno porasti ili upoznati sredinu u kojoj boravis
Previse licno shvatas, radi ti sujeta. Gost lepo kaze gde, sta, zbog cega i pita...nad takvim kritikama se treba zamisliti, pa odreagovati na pravi nacin. Zna se sta je cisto a sta prljavo, sta je ljubazno osoblje itd. To svi mogu da prepoznaju. Ako kaze da mu se povracalo znaci da je bilo prljavo. To treba ozbiljno shvatiti pa mozda obavestiti nadlezne, inspekciju...takvi stete svima nama (vama), ne samo sebi. Usmena reklama je jedna od najboljih ali isto moze da bude i pogubna! :aq28:

ne shvatam licno, vec shvatam to kao pricu radi price. kazes da se obavesti inspekcija, pa ni ti gosti se nisu potrudili da to urade. zatim "neko tamo je bio i rekao mi je negde tamo bilo toliko lose da mu se povracalo, a i vlasnik neki, necega tamo ga je samo zato sto je stranac odrao". Ovde nista ije receno, ne znamo gde je to, ko je to, kako se to menjaju cene u zavisnosti od pasosa, tako da je vrlo tesko tog nekoga prijaviti za nesto, zar ne? uz sve to previse je opste receno da lici na jos jednu "ulepsanu" pricu prpricavanu "sa kolena na koleno", a tu je tesko bilo sta i bilo kako odreagovati.

definitivno smatram pogresnim takvo uopsteno predstavljanje i opet blacenje i onih koji korektno i lepo rade, jer ne znamo uopste o kome se radi, pa onda pomisljamo na sve koje poznajemo ili smo ih sreli ili obisli. dolke cemo da se krijemo iza zamenica? zasto se ne upre prstom i kaze javno - da, taj i taj (po imenu) je zavrnuo mije prijatelje. bio sam tamo i video prljave sobe, losu uslugu i sl?

Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #13 poslato: 30-07-2007, 20:43:47 »

 Mislim da ne treba stavljati znak pitanja da li je tacno to sto je rekao, i da je radi price. Pitao je gde je pristojan smestaj jer ga sadasnji ne zadovoljava. Trebali smo da mu odgovorimo kao "domacini". JA ima poplavu posetioca zadnje vreme. Svi oni trebaju da odu zadovoljni i da nema niti jedne flekice u njihovim utiscima i da nam se vrate. To je TURIZAM ljudi. GOST JE NA PRVOM MESTU!  :aq26:   
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #14 poslato: 30-07-2007, 21:14:23 »

Mislim da ne treba stavljati znak pitanja da li je tacno to sto je rekao, i da je radi price. Pitao je gde je pristojan smestaj jer ga sadasnji ne zadovoljava. Trebali smo da mu odgovorimo kao "domacini". JA ima poplavu posetioca zadnje vreme. Svi oni trebaju da odu zadovoljni i da nema niti jedne flekice u njihovim utiscima i da nam se vrate. To je TURIZAM ljudi. GOST JE NA PRVOM MESTU!  :aq26:   

apsolutno se slazem, zato sam tako i reagovao jer ne znam ni za jedno opisano mesto. voleo bih da znam kako se zove to mesto kojim ni ljudi nisu bili zadovoljni, onda bi smo mogli nesto i da uradimo da e stanje porpavi ako je zaista tako
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #15 poslato: 30-07-2007, 21:38:18 »

 Trebalo je da se pita koja su ta dva restorana u centru. Ovde mnogi praktikuju da gostu, klijentu...daju listu sa pitanjima da bi se po tome vodili i jos bolje usluge pruzali. Mi imamo knjigu utisaka ali treba postaviti jasna pitanja. To je dobar nacin i da se prati rad osoblja.  :aq18:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #16 poslato: 30-07-2007, 21:45:29 »

Trebalo je da se pita koja su ta dva restorana u centru. Ovde mnogi praktikuju da gostu, klijentu...daju listu sa pitanjima da bi se po tome vodili i jos bolje usluge pruzali. Mi imamo knjigu utisaka ali treba postaviti jasna pitanja. To je dobar nacin i da se prati rad osoblja.  :aq18:

ma to je razumljivo, samo sto ovde uvek ljudi pricaju neko je uradio nesto. bio sam negde i bilo mi je lose, niko ne nazove stvari pravim imenom
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #17 poslato: 30-07-2007, 22:22:01 »

 Ljudi su skloni tome i svuda sui isti, nije to samo dole. A to je upravo ono sto si ti rekao blacenje onih koji korektno rade, odnosno sto sam ja rekla nanose stetu svima. Znaci pitati gosta i uputiti ga na bolji smestaj. I naci ili uzeti formulu da se sve to kontrolise i da gosti uvek odlaze zadovoljni.  :aq08:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #18 poslato: 30-07-2007, 22:57:27 »

Rece ZS "ne shvatam licno, vec shvatam to kao pricu radi price. kazes da se obavesti inspekcija, pa ni ti gosti se nisu potrudili da to urade. zatim "neko tamo je bio i rekao mi je negde tamo bilo toliko lose da mu se povracalo, a i vlasnik neki, necega tamo ga je samo zato sto je stranac odrao". Ovde nista ije receno, ne znamo gde je to, ko je to, kako se to menjaju cene u zavisnosti od pasosa, tako da je vrlo tesko tog nekoga prijaviti za nesto, zar ne? uz sve to previse je opste receno da lici na jos jednu "ulepsanu" pricu prpricavanu "sa kolena na koleno", a tu je tesko bilo sta i bilo kako odreagovati."
....................

E, dragi ZS, na KOJU konkretno inspekciju mislis? Na trzisnu u kojoj MOZDA mozes da nadjes inspektora SAMO AKO ga presretnes na ulazu ujutru kad dolazi na posao? Koliko trzisnih inspektora u Jagodini govori strane jezike? A zamisli, u tom TURISTICKOM centru, oni malobrojni sudski tumaci, koji JEDINI mogu da budu i zvanicni prevodioci, su bili svi zauzeti!!! Sta bi ti u konkretnom slucaju predlozio mojim prijateljima Svajcarcima da urade? Kako i KOME da prijave slucaj? Na kojem jeziku i uz pomoc KOJEG ovlascenog prevodioca????
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: pristojan smestaj u Jagodini
« Odgovor #19 poslato: 30-07-2007, 23:01:08 »

Rece ZS "ne shvatam licno, vec shvatam to kao pricu radi price. kazes da se obavesti inspekcija, pa ni ti gosti se nisu potrudili da to urade. zatim "neko tamo je bio i rekao mi je negde tamo bilo toliko lose da mu se povracalo, a i vlasnik neki, necega tamo ga je samo zato sto je stranac odrao". Ovde nista ije receno, ne znamo gde je to, ko je to, kako se to menjaju cene u zavisnosti od pasosa, tako da je vrlo tesko tog nekoga prijaviti za nesto, zar ne? uz sve to previse je opste receno da lici na jos jednu "ulepsanu" pricu prpricavanu "sa kolena na koleno", a tu je tesko bilo sta i bilo kako odreagovati."
....................

E, dragi ZS, na KOJU konkretno inspekciju mislis? Na trzisnu u kojoj MOZDA mozes da nadjes inspektora SAMO AKO ga presretnes na ulazu ujutru kad dolazi na posao? Koliko trzisnih inspektora u Jagodini govori strane jezike? A zamisli, u tom TURISTICKOM centru, oni malobrojni sudski tumaci, koji JEDINI mogu da budu i zvanicni prevodioci, su bili svi zauzeti!!! Sta bi ti u konkretnom slucaju predlozio mojim prijateljima Svajcarcima da urade? Kako i KOME da prijave slucaj? Na kojem jeziku i uz pomoc KOJEG ovlascenog prevodioca????


pa uvek ima resenja. obrate se medijima, ispricaju svoju pricu, a mediji odrade sve ostalo. onda bi ti isnektopri o kojima pricas, ako nista drugo videli u novinama koje citaju za vreme pijenja kafe za slucaj i ako se digne dovoljna galama pa po sluzbenoj duznosti bi morali da reaguju. naravno ovo je jedan scenario, a pretpostavljam da se ljudi mogu setiti i drugih mogucih resenja.

definitivno bi trebalo da se prica o takvim mestima, ako nista drugo, a ono zbog onih koji hoce da rade i rade kako treba
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 24 upita.