Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ljudi moji, pa gde ovo vodi?  (Pročitano 25196 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

bebironac

  • Gost
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #20 poslato: 30-05-2009, 23:56:37 »

joj sto mene nervira ova reklama,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sačuvana

lara_kroft

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 596
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #21 poslato: 31-05-2009, 00:07:24 »

 :xq005: :xq005: :xq005:,i mene :aq29:
Sačuvana
Pre nego što uradite nešto, morate da budete neko...

bebironac

  • Gost
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #22 poslato: 31-05-2009, 00:13:09 »

nikad me ni jedna reklama nije nervirala ,ali ova brrrrrrrrrrrr sva se najezim kad je cujem,uzas jedan
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #23 poslato: 31-05-2009, 10:25:16 »

ovakav pristup muzici vodi do totalnog ludila mladog naraštaja. Klincima ovako zvone mobilni telefoni.  :aq25:
Naravno, pokupila deca od roditelja i pink tv-a  :xq010:

Draga Fanta, pa to traje dvadeset godina najmanje! Zato i izgledamo svi zajedno ovako kako izgledamo  :xq010:
Desilo mi se skoro u jednom kafiću, mama i devojčica od cirka tri godine. Mama dok ćaska sa prijateljicom zabavlja devojčicu tako što mala preslušava ovu ...šta već, sa maminog telefona! Došlo mi je da detetu otmem paklenu spravu, a mamu šutnem u zadnjicu. Znači može da se računa da ćemo i narednih dvadeset godina biti ovako grdni!



A evo i originala:

http://www.youtube.com/watch?v=f420iUfV2QI


Pa mogu da ti kažem da je original "bolji"  :xq005:
Valjda zatio što ne razumem jezik, đavo će ga znati  :xq010:
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #24 poslato: 31-05-2009, 20:50:47 »

A što je najgore , ja emitujem dotičnu televiziju , tako da direktno utičem na loš ukus i vaspitanje naše dece.. :aq16: :aq16: :aq16: :aq16: :aq16:
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Svilena

  • Gost
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #25 poslato: 31-05-2009, 21:13:41 »

Black,tacno smo znali da ODOZGO vetar duva  :xq009:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #26 poslato: 31-05-2009, 22:42:14 »

Meni je prva reklama za Stars žvake EXTRA ali extra stvarno, ova sa Ognjenom (u osnovnom obliku) i Oskarom je dobra, sviđa mi se, baš su je lepo smislili a inače Oskar mi se uopšte ne sviđa (kao lik, mislim) i baš je debilan stvarno. Ja ne znam kako je Ognjen uopšte pristao na tu ulogu, sigurno za velike pare. A interesantno je da mnogi misle da su Ognjen i Oskar 2 različite osobe. Eto dokle ide taj debilizam !
Sačuvana

lara_kroft

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 596
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #27 poslato: 01-06-2009, 11:12:09 »

 :xq005: :xq005:...jbt,pametan zakljucak...Pa samim tim sto se debilise kao Oskar,verovatno mu je to karakterna osobina i kao Ognjen...sta mislite? :xq005: :xq005: :xq005:
Sačuvana
Pre nego što uradite nešto, morate da budete neko...

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #28 poslato: 01-06-2009, 11:19:07 »

Meni je ta predstava retardiranog oskara odvratna, a Ognjen mi nešto nije posebno, čak mislim da je onaj sa Foxa što su mu ukinuli šou ( zaboravio sam kako se zove) bio bolji iako ga nisam voleo
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #29 poslato: 01-06-2009, 11:23:17 »

Misliš na Marka Živića?
Sačuvana

Wlaja

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 235
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #30 poslato: 01-06-2009, 12:25:31 »

Marko Zivic je legenda ... Ima onaj fancinantan osmeh, koji razara gledaoce ... Imao je i glupih fora, ali ubedljivo najbolje uskache u rechenicu, bolje od bilo kog drugog voditelja. Ume da postavi nezgodno pitanje, pri tom zadrzujuci osmeh sagovornika.

A Oskar ...   Jbga ispala je fora ... Nemam nishta protiv Ognjena, i Oskar je u neku ruku simpatichan ali ne bi voleo da se ustali kao lik po emisijama !!!
Sačuvana
Mislim da znam, a u stwari ne znam nishta !!

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #31 poslato: 01-06-2009, 14:47:24 »

samo me cudi sto ne reaguje vec jednom neka nevladina organizacija ili sta vec neko drustvo za mentalno zaostale osobe zbog ismevanja i parodije od strane doticnog Oskara Ognjena ili cega vec...


Fajront republika je ipak zakon...
Sačuvana

lara_kroft

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 596
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #32 poslato: 02-06-2009, 10:24:47 »

 Pa bilo je po stampi i na Tv,reagovala je bas organizacija za mentalno zaostale osobe i bili su na sudu,ali nisu uspeli da urade nista,pravda je bila na Oskarovoj strani.
Sačuvana
Pre nego što uradite nešto, morate da budete neko...

krimortus

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1262
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #33 poslato: 03-06-2009, 14:53:05 »

sto me uopste ne cudi u slucaju pink televizije
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #34 poslato: 03-06-2009, 20:47:05 »

ovakav pristup muzici vodi do totalnog ludila mladog naraštaja. Klincima ovako zvone mobilni telefoni.  :aq25:
Naravno, pokupila deca od roditelja i pink tv-a  :xq010:

Draga Fanta, pa to traje dvadeset godina najmanje! Zato i izgledamo svi zajedno ovako kako izgledamo  :xq010:
Desilo mi se skoro u jednom kafiću, mama i devojčica od cirka tri godine. Mama dok ćaska sa prijateljicom zabavlja devojčicu tako što mala preslušava ovu ...šta već, sa maminog telefona! Došlo mi je da detetu otmem paklenu spravu, a mamu šutnem u zadnjicu. Znači može da se računa da ćemo i narednih dvadeset godina biti ovako grdni!



Sticajem okolnosti sam u toku sa početkom ovakvih muzičkih svinjarija na našoj sceni. U vreme poslednjeg rata, iz Udruženih radio stanica Srbije stigla je depeša svim radio stanicama u Srbiji da je ZABRANJENO emitovanje strane muzike, hrvatske, bosanske... tj. sa prostora ex Yu. Znači, smela je samo domaća muzika da ide u program. Shodno tome, muzički asortiman je bio veoma sužen pa je smela da se pušta domaća muzika i to opet strogo cenzurisana. U danu su Radio Jagodini stizale gomile i gomile LP-ja, Dzej, Ceca, Brena, Maja Marijana, Baja Mali Knindza .... anonimusi počeli da iskaču i odjedanput bivali nacionalni heroji. Vrteli se na programu, narod ih prihvatio i eto.... ode nacija. Pitam se, kako oporaviti naciju od ovog poroka zvanog šund i kič?
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #35 poslato: 03-06-2009, 22:58:05 »

Sticajem okolnosti sam u toku sa početkom ovakvih muzičkih svinjarija na našoj sceni. U vreme poslednjeg rata, iz Udruženih radio stanica Srbije stigla je depeša svim radio stanicama u Srbiji da je ZABRANJENO emitovanje strane muzike, hrvatske, bosanske... tj. sa prostora ex Yu. Znači, smela je samo domaća muzika da ide u program. Shodno tome, muzički asortiman je bio veoma sužen pa je smela da se pušta domaća muzika i to opet strogo cenzurisana. U danu su Radio Jagodini stizale gomile i gomile LP-ja, Dzej, Ceca, Brena, Maja Marijana, Baja Mali Knindza .... anonimusi počeli da iskaču i odjedanput bivali nacionalni heroji. Vrteli se na programu, narod ih prihvatio i eto.... ode nacija. Pitam se, kako oporaviti naciju od ovog poroka zvanog šund i kič?

Ja sam se u taj sticaj okolnosti uključila sredinom devedesetih, dakle recimo '96. Ne znam baš za depešu, mada je za očekivati i nije nemoguće, ali je isto tako tačno da se ovaj narod "primio" na taj treš. Možda je neko naredio da se to pušta, ali niko nije naredio da se isto đubre sluša, svuda i na svakom mestu. Znači, to se primilo (znali su majstori šta da seju) kod velike većine naroda. Ja tvrdim i stojim iza te tvrdnje, da je samo  jedno 300 do 400 hiljada ljudi u Srbiji normalno, ostalo je fiknuto sto posto  :xq010:
Sačuvana

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #37 poslato: 14-12-2009, 23:54:57 »

uf bem ti srču....neznam šta da napišem
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #38 poslato: 14-12-2009, 23:56:35 »

narkoman,narkoman za drogom.....

ovo bi bilo dovoljno

ali u pevajucem obliku hahahaha
« Poslednja izmena: 14-12-2009, 23:57:19 od strane bebironac »
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

Svilena

  • Gost
Одг: ljudi moji, pa gde ovo vodi?
« Odgovor #39 poslato: 15-12-2009, 07:50:59 »

tesko da ima sta da se napise, cccccc  :aq25:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 26 upita.