Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: 2012.godina, Šta će biti sa nama?  (Pročitano 107195 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #20 poslato: 22-04-2009, 15:41:42 »

Neće apsolutno ništa da se desi, ja sam već preživeo jedan ozbiljan  smak sveta  i živ sam još uvek

Ili si upoznao nekog?!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #21 poslato: 22-04-2009, 17:15:37 »

pao sam sa Marsa  :aq21:
Sačuvana

Amigo

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 211
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #22 poslato: 25-04-2009, 10:11:30 »

Znači smak sweta 2012. ...
Ništa od priključenja evropskoj uniji...
 :aq28:
Sačuvana

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #23 poslato: 25-04-2009, 10:18:02 »

znaci necemo da placamo tv predplatu vise
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

bebironac

  • Gost
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #24 poslato: 26-04-2009, 17:36:47 »

jeeeeeeeeeeee
Sačuvana

djole

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #25 poslato: 03-07-2009, 04:44:38 »

Ja bih nesto pitao na ovu temo Sta ce biti snama.Naime cuo sam neke price o nekoj crnoj rupi pa neznam dali je to isina ali smak sveta to me zabrinjava bilo je i na TV-u ocemoli imati mi spasta.


Pozdrav od djoleta
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #26 poslato: 03-07-2009, 12:53:22 »

To je crna rupa u glavi djole... Ce te proguta, njam, njam...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Becir

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #27 poslato: 21-10-2009, 03:17:12 »

Ljudi zelim vam ja reci nesto o ovome. Nisam bio registrovan pa sam se namerno registrovao da bih mogo da mozda i pomognem nekima.

Prvo sto bih hteo da kazem da sam ja Musliman, a drugo simtome koje je izneo bebironac mogu vam reici sledece.

Svako od vas koji ima vise takvih simtoma neka brze bolje otrci do prve djamije.

Ljudi nemislim nikome nista lose nikog nemrzim ali ovi simtomi su simtomi crne magije koje covek moze da dobije na vise nacina. Na nasem jeziku rec je o losem Djinu. (Crna magija)

Ima jos par simtoma po koji se on raspoznaje a to su.

Da ponekad mrzite svoju najdrazu osobu i makoliko bila ona lepa u vasim je ocima jako ruzna.
Nervoza u zelutcu.
Glavobolje
Mrznja i imate osecaja kao da vas nesto tera na zlo.

Nebih da me niko od vas pogresno svati ali ako imate par vexi broj simtoma onih koje je bebironac nabrojao i neki od ovih morate sto pre rekoh vam da skoknete do prve djamije i zatrazite pomoc oni ce vas uputiti za dalje gde morate ici. Stvar je krajnje ozbiljna, Los djin vas moze naterati na sve i svasta pa cak i da dignete ruku i na svoje najmilije.
Ako mi neverujete mozete slobodno potraziti na Youtube  teks Isterivanje Djina ili tome slicno i videcete snimke kako se to radi. Ili potrazite na internetu vise o Crnoj Magiji.

A sto se tice ove 2012 godine da vam iskreno kazem neverujem u nista od toga.

Jedino sto mogu verovati ili pretpostavljati da ce te godine ili mozda pre 2012 Izbiti rat.

Po nasoj Muslimanskoj knjizi Kur'anu kao zadnja stavka stoji da ce doci vreme kada ce Muslimani zaratiti sa svojim neprijateljom protiv njihovog neprijatelja. Dobice rat i tada ce jedan od neprijatelja da skoci medju prve podigne krst i kaze Krst je pobedio. Tada ce nastati rat izmedju muslimana i tih neprijatelja za koje se jos nezna koji su. Mozda su Ameri mozda Rusi mozda Kinezi japanci ko ih zna nebitno.
Samo sam vam hteo jos reci vezano za ovo kao sto rekoh ovo je bila zadnja stavka i opisivanje navodno kraja sveta. Mogu vam reci da po Kur'anu vise od 100 nabrojanih stavki se obestinilo. Ostalo je jos par stavki medju koja je bila jos jedna koja kaze da ce muslimana biti mnogo a bicete ko pena u moru. Sto se i tome priblizavamo. Mnogo nas je vise nego sto nas je bilo a sve smo slabiji i nezanima nas sta rade ostali muslimani.

Epa dragi moji jedina stvar koja mene plasi je da ce se mozda i ova zadnja stavka ovestiniti krajem 2011 da ce se dici crne zastave i da nas do kraja 2012 mozda i nece bitii.

Jbg sta vam jos reci.
Za sve sto vam nije jasno ili sumnjate moze te se uveriti u knjizi kao sto rekoh ili ako imate nekog muslimana u vasoj blizini (malo ucenijeg normalno :) ) Pitajte ga pa ce vam on bolje objansiti,
« Poslednja izmena: 21-10-2009, 03:23:44 od strane Becir »
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #28 poslato: 21-10-2009, 08:30:34 »

Jbg, neću da dočekam penziju.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #29 poslato: 21-10-2009, 09:58:42 »

E Becir bas si ti ovo sve lepo ispisao!!!
Samo fali adresa hodze i gde mozemo da nabavimo Kuran! Efendim jos za tim podacima. :aq18:

Imala sam hodzu u blizini, koji se bavi tim stvarima o kojima pises,ali vise ne zivi ovde jer je sa svoje 3 zene i nebrojenom decom preselio u ogromnu kucu u elitnom delu grada!
Vidis,on nije nikad radio,samo isterivao sejtana iz insana,i zbog toga morao da sozijalni stan zameni ogromnom vlastitom kucom!Sve po Kuranu!
Prema tome,kapitel hodza i slicno je za mene Tabu!  :xq007:

Drugo, broj muslimana: to je u stvari jedna strategija,dok se neki trude da svetom zavladaju umom drugi rastom populacije (razmnozavanjem).

A sto se rata tice...taj krst...ne verujem da se muslimani ratovati protiv Hriscana,ma to ne moze biti???  :


« Poslednja izmena: 21-10-2009, 09:59:53 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #30 poslato: 21-10-2009, 16:28:25 »

A sto se rata tice...taj krst...ne verujem da se muslimani ratovati protiv Hriscana,ma to ne moze biti???  :




I nikada nije ni bilo.

E, Bećire, pusti me s tim hodžama- ja ni popove ne volim. A u te vračke nisam verovala ni kad sam imala 12 godina.
Sačuvana

Becir

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #31 poslato: 21-10-2009, 22:10:31 »

Knjigu Kur'an mozete dobiti u prvoj Djamiji u kojoj zatrazite a i hodju mozete naci tu. Sto se tice rata ne bi se sa time salio umedjen sam da ce to biti samo nebih voleo da to bude skora.

Sto se tice Hodja i Popova i tih vradjbina najbolje je da se neveruje u vradjbine jer je onda coveku mnogo lakse. 

Napomena

Ja sam licno imao djina u sebi!!!
To nije sala niti igra to je nesto najgore sto moze da se coveku desi.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #32 poslato: 21-10-2009, 22:15:47 »

I ti imao djina??? :aq15:

A kuran nam ne treba,ako vec,vecina nas ovde cita Sveto Pismo.  :aq29:
« Poslednja izmena: 22-10-2009, 12:40:39 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #33 poslato: 25-10-2009, 00:20:43 »

Ljudi zelim vam ja reci nesto o ovome. Nisam bio registrovan pa sam se namerno registrovao da bih mogo da mozda i pomognem nekima.

Prvo sto bih hteo da kazem da sam ja Musliman, a drugo simtome koje je izneo bebironac mogu vam reici sledece.

Svako od vas koji ima vise takvih simtoma neka brze bolje otrci do prve djamije.

Ljudi nemislim nikome nista lose nikog nemrzim ali ovi simtomi su simtomi crne magije koje covek moze da dobije na vise nacina. Na nasem jeziku rec je o losem Djinu. (Crna magija)

Ima jos par simtoma po koji se on raspoznaje a to su.

Da ponekad mrzite svoju najdrazu osobu i makoliko bila ona lepa u vasim je ocima jako ruzna.
Nervoza u zelutcu.
Glavobolje
Mrznja i imate osecaja kao da vas nesto tera na zlo.

Nebih da me niko od vas pogresno svati ali ako imate par vexi broj simtoma onih koje je bebironac nabrojao i neki od ovih morate sto pre rekoh vam da skoknete do prve djamije i zatrazite pomoc oni ce vas uputiti za dalje gde morate ici. Stvar je krajnje ozbiljna, Los djin vas moze naterati na sve i svasta pa cak i da dignete ruku i na svoje najmilije.
Ako mi neverujete mozete slobodno potraziti na Youtube  teks Isterivanje Djina ili tome slicno i videcete snimke kako se to radi. Ili potrazite na internetu vise o Crnoj Magiji.

A sto se tice ove 2012 godine da vam iskreno kazem neverujem u nista od toga.

Jedino sto mogu verovati ili pretpostavljati da ce te godine ili mozda pre 2012 Izbiti rat.

Po nasoj Muslimanskoj knjizi Kur'anu kao zadnja stavka stoji da ce doci vreme kada ce Muslimani zaratiti sa svojim neprijateljom protiv njihovog neprijatelja. Dobice rat i tada ce jedan od neprijatelja da skoci medju prve podigne krst i kaze Krst je pobedio. Tada ce nastati rat izmedju muslimana i tih neprijatelja za koje se jos nezna koji su. Mozda su Ameri mozda Rusi mozda Kinezi japanci ko ih zna nebitno.
Samo sam vam hteo jos reci vezano za ovo kao sto rekoh ovo je bila zadnja stavka i opisivanje navodno kraja sveta. Mogu vam reci da po Kur'anu vise od 100 nabrojanih stavki se obestinilo. Ostalo je jos par stavki medju koja je bila jos jedna koja kaze da ce muslimana biti mnogo a bicete ko pena u moru. Sto se i tome priblizavamo. Mnogo nas je vise nego sto nas je bilo a sve smo slabiji i nezanima nas sta rade ostali muslimani.

Epa dragi moji jedina stvar koja mene plasi je da ce se mozda i ova zadnja stavka ovestiniti krajem 2011 da ce se dici crne zastave i da nas do kraja 2012 mozda i nece bitii.

Jbg sta vam jos reci.
Za sve sto vam nije jasno ili sumnjate moze te se uveriti u knjizi kao sto rekoh ili ako imate nekog muslimana u vasoj blizini (malo ucenijeg normalno :) ) Pitajte ga pa ce vam on bolje objansiti,

Ovo što si ti napisao je klasično širenje muslimanske vere. Poznato je da muslimani imaju teritorijalne pretenzije na teritorije koje nisu naseljene muslimanima i ovo vam je jedan od načina za širenje vere. Šta sad kao, ako se desi nešto loše i crno-pravac u DJamiju ? Pa šta da radimo mi, pravoslavci koji nemamo džamije (hvala Bogu) ? Da odemo u neku muslimansku zemlju, u džamiju, da navabimo Kuran, da pređemo u Islam, i posle ćemo redovno da obilazimo džamije ? Ma ajde, ba !

A baš ako bude smak sveta-palim u Nemačku. Hahahahaha.
« Poslednja izmena: 25-10-2009, 00:21:29 od strane MASIRAM GASTARBAJTERKE »
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #34 poslato: 25-10-2009, 00:25:40 »

 :xq005:
a ja taman htela u janjicare,umalo me covek ne nagovori...eee sejtan je on!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Boca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 10
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #35 poslato: 01-12-2009, 14:31:56 »

Ej pozdrav,video sam ovu temu pa sam se zakacio na Forum. Vec neko vreme pratim naucna istrazivanja o toj 2012,galaktickom poravnanju,majanskom prorocanstvu itd... Istina je da se Sunce priblizava toj galaktickoj rupi u Mlecnom putu,da polovi Zemlje teze ka zameni,slabi magnetno polje i samim tim i stit koji ima planeta. Na Suncu se non stop desavaju eksplozije i cestice koje ta eksplozija stvara odlaze u svemir a dobar deo njih zavrsi i na Zemlji a deo njih jednostavno proguta njen stit,e sad slabljenjem Zemljinog stita povecava se broj tih cestica koja prolaze kroz njega i dospevaju na Zemlju,one dovode do zagrevanja planete,sto za sobom vuce otapanje vecnog leda,povecan nivo mora... Po istrazivanjima eksplozije na Suncu su sve jace i jace i sad po jednoj od teorija koja je moguca i koja ima dobro naucno objasnjenje je ta da ce 2012 da se dogodi takva explozija kakva se nije dogodila u istoriji da ce enorman broj tih cestica dospeti do Zemlje tako da ce posledice svega toga biti katastrofalne (veliki zemljotresi,ubistveni cunamiji,ogromno zagrevanje zemljine kore,aktivnost davno ugasenih vulkana...) E sad ukoliko se to desi mene zanima, a to nisam uspeo nigde da nadjem,kakvi su ovi nasi prostori sto se davno ugasenih vulkana i svega toga tice. Mada radim sa nekim ljudima na nekom istrazivanju povodom svega toga pa se nadam da cu uskoro imati neke podatke i o tome.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #36 poslato: 01-12-2009, 17:59:06 »

E bas si me obradovao  :aq18:

Dobro je da se javi neko ko o tome pise sa one naucne,istrazivacke strane,a ne da je video u Kuranu ili mu rekao vrac!
Mada sam se u trenu sledila citajuci ovo,bilo bi lepo da nam joj nesto napises,zapravo sve sto znas /doznas a sto je realno.
Veoma interesantno,mada ne bas prijatno.

ps. i hoce li samo Jagodinu da osine ili mozda i Paracin  :aq21:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Boca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 10
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #37 poslato: 01-12-2009, 19:02:27 »

heheheh pa kako da bude prijatno kad je na pomaku mozda istrebljenje ljudi?! Sto se tice Kurana ili drugih svetih knjiga svaka ima neku svoju teoriju o apokalipsi koja je tacna to se ne zna,u Kuranu npr.pise da ce se kraj sveta dogoditi kada Sunce bude izaslo na zapadu,tako je i po Novom zavetu nekim kineskim prorocanstvima i jos po nekim drugim sto takodje moze da bude scenario kraja i ima svoje naucno objasnjenje. Svi najvise uzimaju u obzir prorocanstvo Maja jer su oni bili izuzetni astronomi iako su ziveli davno i dosta stvari koje su oni predvideli su se i desavale. A sto se tice toga da pisem sta sve znam nije bas lagano jer bi mogao da pisem 3 dana o ovome,a ti kazi sta te zanima pa cu da vidim koliko mogu da pomognem.

P.S Sto se Jagodine i Paracina tice Amerikanci su otkrili da ce ukoliko do apokalipse dodje Paracin i Jagodina biti zasticeni da jedine nece nista pogoditi i planiraju da pocnu da prave baze i sklonista za sve! :) :) :) :)
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #38 poslato: 01-12-2009, 19:29:35 »

Ovo sa Jagodinom i Paracinom mi je bas drago,samo molim bez Amerikanaca. :aq21:

Posto si nov ovde na Forumu,da ti u startu kazem da volimo da citamo,ali ne beskonacne kopije vec nesto krace i sazeto,tvojim recima napisano.
Ja sam ovu materiju obicno ignorisala,iz straha mozda,ali bi ti sam mogao da procenis sta je interesantno pa da ponesto od toga napises.
 :aq28:
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Boca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 10
Odg: 2012.godina, Šta će biti sa nama?
« Odgovor #39 poslato: 01-12-2009, 20:12:49 »

Pa vidis da bez Amera ne moze nista da prodje oni se izgleda nadaju da ce da spasu svet! :) :)
Pa nema sta strah valja znati sta moze da nam se desi u skorijoj buducnosti. Kad ipak pogledas oko sebe shvatis da nesto nije u redu,svako leto je sve toplije i toplije,nikada nije bilo kao u poslednjih nekoliko godina da jesen jednostavno preuzima katrakteristike proleca i leta,kao sto ne pamtim da je nekad na dnevnoj temperaturi od 35 stepeni poceo odjednom grad da pada kao sto je bilo ove godine,sve to ti je dokaz da dolazi do nekih promena koje se za sada na ovim nasim prostorima desavaju u takvom da kazem manjem obliku,opet kad se pogleda ostatak sveta,svi oni cunamiji koji udaraju,zemljotresi,uraganski vetrovi sigurno naglasavaju da se nesto zestoko menja oko klime i da mozemo da ocekujemo i gore promene. Polovi se tope,znaci da se prosecna temperatura podize vise od predvidjenog sto vodi na to da je Zemljin stit oslabio i da vise ne moze da odbija udare cestica eksplozija sa Sunca i to ce sve vise i vise da se desava a po istrazivanjima krupne stvari ce se desiti 2012 ili oko 2012.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 24 upita.