Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pomozite Saši Iliću iz Ćuprije koji je ostao bez obe ruke!  (Pročitano 8511 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090

Информације

Врста:
    Заједничка интересовања - Самопомоћ
Опис:
    Pomozite decku koji je ostao bez obe ruke usled nesrece na poslu.25-godisnji Sasa Ilic iz Cuprije nam se ispovedio:

    "Zovem se Sasa ilic i pre neke 4 godine izgubio sam obe ruke jer me je udarila struja sa dalekovoda.Postavljao sam oluke na zgradi jedne fabrike koja se bavi proizvodnjom papuca na periferiji Cuprije.Dok sam pokusao da dodam oluk svom kolegi ,takozvani "strujni krug" je udario u oluk i struja od preko 30000 volti me je sprzila.Pao sam sa krova zgrade. Pritom povredio glavu i onda se tek probudio u VMA u Beogradu bez obe ruke.Bio je to ogroman shok za mene tada ,kao i dan danas.Sudio sam se sa direktorom te fabrike posto je zgrada napravljena veoma blizu dalekovoda sto nije dozvoljeno,medjutim izgubio sam sudjenja a doticni se nije ni pojavio ni na jednom sudjenu.

    Ostao sam invalid za citav zivot.Bez tudje pomoci ne mogu ni da jedem kad sam gladan,ni da pijem kad sam zedan,ni da odem do toaleta,niti da vodim licnu higijenu.Doktori kazu da sam jedan u milion slucajeva koji je takav udar struje preziveo.Pretila je opasnost i nogu da izgubim ali su se izborili da ne dodje do toga.Unutrasnji organi koji su bili osteceni su se polako vratili u svoju formu.

    Ovim putem bih zeleo da zamolim ljude dobre volje da mi pomognu makar i donacijom od jednog eura, za operaciju i namestanje elektronske ruke u Becu.Elektronska ruka bi mi puno znacila.Bio bih samostalan i mogao bih bar najosnovnije stvari obavljati sam, bez pomoci majke i sestre ,sto mi veoma tesko pada."

    POZOVITE SVE VASE PRIJATELJE DA SE PRIDRUZE OVOJ GRUPI...I DA TAKO ZAJEDNICKI POMOGNEMO OVOM DECKU.


    Svi koji su u mogucnosti da pomognu Sasi,mogu to uciniti uplatom na racun :

    UniCredit Bank
    broj ziro racuna:170001016140000005
    Sasa Ilic
    Cetinjska 6/16
    35230 Cuprija
    Srbija
    (read less)
    Pomozite decku koji je ostao bez obe ruke usled nesrece na poslu.25-godisnji Sasa Ilic iz Cuprije nam se ispovedio:

    "Zovem se Sasa ilic i pre neke 4 godine izgubio sam obe ruke jer me je udarila struja sa dalekovoda.Postavljao sam oluke na zgradi jedne fabrike koja se bavi proizvodnjom papuca na periferiji Cuprije.Dok sam pokusao da dodam oluk svom kolegi ,takozvani "strujni krug" je udario u oluk i struja od preko 30000 volti me je sprzila.Pao sam sa krova zgrade. Pritom povredio glavu i... (read more)
Доступност:
    Отворена: Сав садржај је јаван.


sa facebook-a
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Pomozite Saši Iliću iz Ćuprije koji je ostao bez obe ruke!
« Odgovor #1 poslato: 09-12-2009, 13:39:05 »

Hallo Sasa,

zvala sam ljude za koje znam da stopostotno pomazu,jer vec sam sa njima saradjivala u jednoj humanitarnoj akciji koju sam povela.
To je redakcija "Vesti", nasih novina u Diaspori,tacnije Humanitarni most.Prosledila sam ovaj Post sa Foruma,a oni ce dalje u Beograd.
Na akciju se mora cekati par meseci najmanje,jer nove zapocinju tek kad stare uspesno zavrse.

Molim te da se javis Beogradskoj redakciji, gospodji Slavici Sarajlija , Tel: 011 3190261 .

Obrazlozi im tvoj slucaj i zamoli za pomoc,i reci da je redakcija u Bad Vilbelu obavestena o tome.
Oni bi te onda u vreme pred pocetak akcije posetili,najpre bi proverili istinitost tvoje price,a bilo bilepo da znas sumu koja ti je potrebna.
Ako ti jos bilo kakva pomoc treba u vezi njih javi se nekako ovde preko Foruma,i molim te obavesti me dali si stupio u kontakt i kakav je ishod.
Pomoci cu ti koliko mogu,a dotle

od srca sve najbolje uz mnogo zelja da uspes. :aq28:
« Poslednja izmena: 09-12-2009, 14:17:22 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Pomozite Saši Iliću iz Ćuprije koji je ostao bez obe ruke!
« Odgovor #2 poslato: 09-12-2009, 13:41:54 »

Ova praznina je greska,molim da se obrise da ne zauzima prostor.
« Poslednja izmena: 09-12-2009, 13:43:42 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Pomozite Saši Iliću iz Ćuprije koji je ostao bez obe ruke!
« Odgovor #3 poslato: 09-12-2009, 18:44:49 »

OO Fanta  izvini ,nisam videla na vreme ,Svilence me je  upravo  obavestila da  ova tema  postoji ....molim  moderatore  da  obrisu moj  post  onda  u ,,Cuprija,,
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Pomozite Saši Iliću iz Ćuprije koji je ostao bez obe ruke!
« Odgovor #4 poslato: 12-12-2009, 21:17:57 »

I taman kad pomislim da me nista vise ne moze zaprepastiti,naidje nesto novo.
Posetila sam Facebook stranicu namenjenu Sasi Ilicu i bas se prijatno iznenadila koliko se ljudi javlja sa porukama podrske.
Samo me je ovo sokiralo.....dali je moguce da stvorenje sa dve noge i dve ruke (bez repa) napise ovakvu glupost/poruku podrske  ovom unesrecenom mladicu? :xq003:

"Mashinka Lepotica Mishic - jadan ti............mozda i blago tebi ne ides u skolu.
vor 7 Stunden "·
« Poslednja izmena: 13-12-2009, 14:25:42 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Svilena

  • Gost
Одг: Pomozite Saši Iliću iz Ćuprije koji je ostao bez obe ruke!
« Odgovor #5 poslato: 12-12-2009, 23:49:44 »

Sačuvaj Bože, nisam to videla!!!
Sačuvana

bebironac

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 927
Одг: Pomozite Saši Iliću iz Ćuprije koji je ostao bez obe ruke!
« Odgovor #6 poslato: 14-12-2009, 23:22:54 »

glupo deriste,o boze
Sačuvana
Ludaci i djeca uvijek govore istinu. Andric

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Pomozite Saši Iliću iz Ćuprije koji je ostao bez obe ruke!
« Odgovor #7 poslato: 27-12-2009, 14:12:20 »

Sasi ,koliko mu njegova situacija dozvoljava,sve najbolje,a nadam se da cemo, uz Aninu pomoc, moci da povedemo akciju u "Vestima".
Moramo cekati,ali verujem da ce se isplatiti.
Zelim mu da u Novu Godinu udje sa nadama koje ce se ostvariti!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Svilena

  • Gost
Одг: Pomozite Saši Iliću iz Ćuprije koji je ostao bez obe ruke!
« Odgovor #8 poslato: 22-03-2010, 08:05:15 »


Ana Jordan: "Zelim svima da javim da je Sasa trenutno u Becu kod mene,dosao je na prve preglede i da pokusamo i ovde skupiti jos nesto novca.Posetili smo crkvu u Becu.Moramo napisati pismenu molbu tako su rekli,pa ce na sednici zasedati .Mi smo da sada skupili samo nekih 3000 eura pa vas sve od srca molim da uplatite bar onoliko koliko mozete odvojiti .Neka je to i 100 dinara,nije bitno,vazna je pomoc.

MOLIM JOS JEDNOM SVE LJUDE DOBRE VOLJE DA UPLATE BAR 3 EURA kako bismo mogli sto pre da zakazemo termin za namestanje elektronske ruke!!

Hvala dobrim ljudima koji su vec uplatili."

Svi koji su u mogucnosti da pomognu Sasi,mogu to uciniti uplatom na racun :

UniCredit Bank (obavezno navesti banku)

broj dinarskog ziro racuna:170001016140000005
Sasa Ilic
Cetinjska 6-2/16
35230 Cuprija
Srbija (obavezno navesti primaoca i njegovu adresu)


Devizni ziro racun za uplate iz inostranstva:

UniCredit Bank(obavezno navesti banku)

IBAN :RS35170001016140000102
SWIFT CODE:57A:BACXRSBG
Sasa Ilic
Cetinjska 6-2/16
35230 Cuprija
Serbia (obavezno navesti primaoca i njegovu adresu)

Ukoliko Vam je velika provizija na slanje novca za Srbiju iz inostranstva moguca je uplata preko WESTERN UNIONA pa me u vezi toga kontaktirajte na meil ana.jordan@chello.at

Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Pomozite Saši Iliću iz Ćuprije koji je ostao bez obe ruke!
« Odgovor #9 poslato: 05-07-2010, 14:31:24 »

Upravo sam pročitala na zidu grupe na FB -  HUMANITARNA AKCIJA - Pomozimo Sasi Ilicu koji je izgubio obe ruke
da je Saša dobio proteze ali, na žalost, bez elektronskog lakta, lakat je mehanički, a šaka elektonska.
Mnogo malo ljudi je dalo novac, jedva da je humanitarnom akcijom sakupljeno 1000 evra, pa su se odlučili za jeftiniju varijantu, tako da može da obavlja bar najosnovnije stvari koje su mu od životnog značaja.

Akcija će se sprovoditi i dalje i ukoliko se sakupi novac i za elektronski lakat, bilo bi mu znatno lakše da kontroliše ruku.



« Poslednja izmena: 05-07-2010, 21:00:31 od strane Svilena »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 24 upita.