Povoljno Putovanje > Turizam - Priroda

Hosteli u Srbiji.!!!

(1/3) > >>

gremlin:
Istraživanja pokazuju , da naročito među mlađom populacijom pristojan hostel, je ispred hotela.

Što zbog finansija, što zbog mogućnosti upoznavanja i druženja.

Većina koja putuje Evropom od ovakvih turista planira svoje putovanje unapred do detalja.

Obraćamo li mi dovoljno pažnje na ovako nešto. :aq17:

nickollica:
ne...nisam mogao bolji odgovor da ti dam....
juce sam imao ispit iz Hotela....po cim se malo stabilizujem odgovoricu ti poduze...

Luna:
proslog leta sam u Paracinu razgovarala sa nekoliko mladih Nemaca koji su putovali kroz srbiju za Tursku.
tacno je,sve su do detalja isplanirali.
njima nije potreban luxuz,znaci ludi hoteli,vec pristojni pansioni,sa malo komfora i pristupacnim cenama.
imamo li mi tako nesto u nasim opstinama?

nickollica:
nastavak price sa teme lovnog i ribolovnog turizma..
rekoh da nam trebaju smestajni kapaciteti...pre toga odrediti strategiju razvoja i ciljno trziste potrosaca.sto znaci da vidimo kom trzisnom segmentu da se okrenemo.hoce li to biti mladji turisti,zeljni provoda,ucenja odmora....stariji,koji traze mir,tisinu,cist vazduh,dobru i kvalitetnu ishranu...itd.
u koliko  se gradovi okrenu omladini...itekako ce nam trebati hosteli,apartmani i sobe za iznajmljivanje...
nikako hoteli ili apartmani visokih klasa...
hosteli su jako popularni u evropi.vecina studenata ih koristi zbog male cene i odredjene komfornosti.
a jako je lako da odredjen objekat(bilo koju zgradu)simbolicne povrsine dovedete u stanje koje odgovara klasifikaciji i kategorizaciji hostela...malo promocije preko neta..i videcemo zute nemce sa velikim rancima na ledjima kako setkaju kroz nase gradove,sa mapama u rukama.....

bekista:
Ukoliko dolazite u Banju Vrujce predlažem da smeštaj izaberete u Vili Jelena
Jedina vila u Banja Vrujci koja poseduje sopstveni, bazen, djakuzi, saunu i igralište za decu

www.villajelena.co.rs

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju