Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Sandra.Bubica :)  (Pročitano 4033 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sandra.Bubica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 6
  • Opisati sebe je kao prodati dushu..
Sandra.Bubica :)
« poslato: 31-05-2008, 18:43:20 »

Za pocetak..zdrawo swima. :) Ja sam Sandra, mada me skoro swi znaju kao Bubicu. '89 sam godiste, zawrsila srednju medicinsku u Cupriji i planiram da upisem Wisu Medicinsku u istom gradu, smer: Wisa ginekolosko-akuserska sestra, tj. babica. Druzeljubiwa sam i wolim da sticem nowa prijateljstwa i poznanstwa. Ispunjawa me humanitarni rad, te stoga wec 5 godina wolontiram u Crwenom krstu Jagodina. Moja interesowanja su swi widowi masaza i nowinarstwo. Moj san je Italija (Bologna), a moj moto: Ono sto te ne ubije, samo te cini jacom. Wolim: da citam knjige (pisci: Paulo Koeljo i Danijela Stil), da spawam dugacko (kad mi obaweze to dozwoljawaju), Kit-Kat cokoladice, moje 2 ludace, Milosa, weeeeeeeeeeelike techno zurke, hladne letnje koktele... Ne wolim: CWECE, cwece i opet cwece.. od muzike slusam swe ziwo.. u sustini..ono sto je kwalitetno i prijatno za usi. :) Pa... ne znam sta wise da wam kazem.. jawite se, pa da se druzimo! ;)
Sačuvana
Nisam zgodna, al' sam NEZGODNA!

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Sandra.Bubica :)
« Odgovor #1 poslato: 01-06-2008, 09:32:28 »

Dobrodošla
 

Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 25 upita.