Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Obraz u Ćupriji  (Pročitano 65073 puta)

0 Članovi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #80 poslato: 24-04-2010, 13:43:34 »

ево аутентик што сад не интервенише због овог комуњаре????????????????????
а???????????????
него сви нападате нас
доћиће још наших на форуму!

Ovo je smajli iz autentikove kolekcije. To je valjda dozvoljeno?

Cek da proverim jos jednom

:xq045:

evo radi   :aq21:
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #81 poslato: 24-04-2010, 13:44:28 »

 wq52 :xq065:
Закон државе Србије :
-Свака особа има право на слободно изражавање личног мишљења ( и нико га у томе не може успоравати)
 ако нас будете бановали , аутентик тиме крши закон државе Србије ... итд... итд...  :aq28:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #82 poslato: 24-04-2010, 13:45:21 »

За шта да интервенише ,,аутентик'' - да интервенише за слободу говора ? и демократију коју сте ви увели ?  wq18

Zašto? Zato što ste malo izgubili kompas.

да , али сам УНбанован . Мислим да би требало лепо да коментаришемо
наравно напишите све што вас занима

Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #83 poslato: 24-04-2010, 13:46:58 »

За шта да интервенише ,,аутентик'' - да интервенише за слободу говора ? и демократију коју сте ви увели ?  wq18

Zašto? Zato što ste malo izgubili kompas.

да , али сам УНбанован . Мислим да би требало лепо да коментаришемо
наравно напишите све што вас занима

ја стојим иза тога али ипак : ЈА ЊЕГА ХЛЕБОМ , ОН МЕНЕ КАМЕНОМ , како се каже ;) он тебе вређа а ти да му не узвратиш , па не може то тако :) .
Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #84 poslato: 24-04-2010, 13:50:07 »

Колико ја видим ја овде никога нисам називао погребним именом , нити рекао да треба да умре , нити споменуо СМРТ . А исто овде видим са противничке стране , да они крше закон , и тиме је предвиђена максимална законска казна или (затворска) казна . Када нађете доказ лични о мени да сам некоме претио смрћу слободно ме пријавите полицији
« Poslednja izmena: 24-04-2010, 13:50:49 od strane SrbijaSrbima »
Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #85 poslato: 24-04-2010, 13:53:22 »

gde vidis smrt sa protivnicke strane???:)
ЈА - са противничке стране нисам рекао да је поменута СМРТ него неке речи , реченице које су против закона државе Србије :)
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #86 poslato: 24-04-2010, 13:53:38 »

Колико ја видим ја овде никога нисам називао погребним именом , нити рекао да треба да умре , нити споменуо СМРТ . А исто овде видим са противничке стране , да они крше закон , и тиме је предвиђена максимална законска казна или (затворска) казна . Када нађете доказ лични о мени да сам некоме претио смрћу слободно ме пријавите полицији

Veruj mi da grešiš. Niko ti nije ni rekao da si nekog nazivao pogrdnim imenima, ali ponašaš se nasilno, i ti i tvoj pajtaš. A to je takođe kažnjivo po zakonima zemlje za koju se "borite". A dokaza za vaše nasilničko ponašanje, samo na ovoj temi ima koliko hoćeš. Mislim, kako hoćete, mene to uopšte ne interesuje  :aq28:
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #87 poslato: 24-04-2010, 13:55:08 »


 ЈА - са противничке стране нисам рекао да је поменута СМРТ него неке речи , реченице које су против закона државе Србије :)

Da, samo da te informišem. Termin "zakon države Srbije", kao jedinstveni pravni akt, ne postoji.
Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #88 poslato: 24-04-2010, 13:55:26 »

Колико ја видим ја овде никога нисам називао погребним именом , нити рекао да треба да умре , нити споменуо СМРТ . А исто овде видим са противничке стране , да они крше закон , и тиме је предвиђена максимална законска казна или (затворска) казна . Када нађете доказ лични о мени да сам некоме претио смрћу слободно ме пријавите полицији

Veruj mi da grešiš. Niko ti nije ni rekao da si nekog nazivao pogrdnim imenima, ali ponašaš se nasilno, i ti i tvoj pajtaš. A to je takođe kažnjivo po zakonima zemlje za koju se "borite". A dokaza za vaše nasilničko ponašanje, samo na ovoj temi ima koliko hoćeš. Mislim, kako hoćete, mene to uopšte ne interesuje  :aq28:
дај ми реч-еницу где сам се понашао ,,насилно''
Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #89 poslato: 24-04-2010, 13:56:23 »


 ЈА - са противничке стране нисам рекао да је поменута СМРТ него неке речи , реченице које су против закона државе Србије :)

Da, samo da te informišem. Termin "zakon države Srbije", kao jedinstveni pravni akt, ne postoji.
, уреду УСТАВ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ ;) нема везе ИПАК КРШИТЕ ЗАКОНЕ У УСТАВУ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ
« Poslednja izmena: 24-04-2010, 13:58:22 od strane SrbijaSrbima »
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #90 poslato: 24-04-2010, 13:57:39 »


 ЈА - са противничке стране нисам рекао да је поменута СМРТ него неке речи , реченице које су против закона државе Србије :)

Da, samo da te informišem. Termin "zakon države Srbije", kao jedinstveni pravni akt, ne postoji.
Устав , или закон је једна иста ствар , уреду УСТАВ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ
:aq05:
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #91 poslato: 24-04-2010, 13:57:59 »

Колико ја видим ја овде никога нисам називао погребним именом , нити рекао да треба да умре , нити споменуо СМРТ . А исто овде видим са противничке стране , да они крше закон , и тиме је предвиђена максимална законска казна или (затворска) казна . Када нађете доказ лични о мени да сам некоме претио смрћу слободно ме пријавите полицији

Veruj mi da grešiš. Niko ti nije ni rekao da si nekog nazivao pogrdnim imenima, ali ponašaš se nasilno, i ti i tvoj pajtaš. A to je takođe kažnjivo po zakonima zemlje za koju se "borite". A dokaza za vaše nasilničko ponašanje, samo na ovoj temi ima koliko hoćeš. Mislim, kako hoćete, mene to uopšte ne interesuje  :aq28:
дај ми реч-еницу где сам се понашао ,,насилно''

Јел тебе мама научила кад си био мали да не сереш ? а да ли те је неко научио да убудуће сакријеш своју ,,ИП'' АДРЕСУ... овако ћеш само да наје**ш
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #92 poslato: 24-04-2010, 13:59:26 »

уреду УСТАВ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ ;) нема везе ИПАК КРШИТЕ ЗАКОНЕ У УСТАВУ ДРЖАВЕ СРБИЈЕ

Pazi, možda si ti iz neke druge Srbije, u ovoj u kojoj ja živim, to niti je bilo, niti će biti isto. Sorry  

Još jedna informacija za tebe. Ustav zemlje u koju se kuneš, ne sadrži nikakve zakone  :aq28:
« Poslednja izmena: 24-04-2010, 14:01:08 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

FLOYD

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2774
  • NEDOSTATAK DOKAZA NIJE DOKAZ NEDOSTATKA
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #93 poslato: 24-04-2010, 13:59:43 »

KAO STO RECE BORA   NEGO, DA SMO MI SVI :aq26: PA KO PRETEKNE....
Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #94 poslato: 24-04-2010, 13:59:50 »

evo ti :Јел тебе мама научила кад си био мали да не сереш ? а да ли те је неко научио да убудуће сакријеш своју ,,ИП'' АДРЕСУ... овако ћеш само да наје**ш
уреду , да ли сам му ја рекао да је мајмун , коњ педер, ретард ? или слично ? НИСАМ ;) реч немој да сереш или слично се не односи погребним именом на особу којој сам то рекао :)
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #95 poslato: 24-04-2010, 14:02:40 »

evo ti :Јел тебе мама научила кад си био мали да не сереш ? а да ли те је неко научио да убудуће сакријеш своју ,,ИП'' АДРЕСУ... овако ћеш само да наје**ш
уреду , да ли сам му ја рекао да је мајмун , коњ педер, ретард ? или слично ? НИСАМ ;) реч немој да сереш или слично се не односи погребним именом на особу којој сам то рекао :)

Tačno je, nisi mu sve to rekao. Ali vešto preskačeš, da si mu rekao da će da naj**e! Da li to u tvojoj srboji znači da ćeš da ga vodiš na ručak?
Sačuvana

SrbijaSrbima

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 26
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #96 poslato: 24-04-2010, 14:03:46 »

Да има неких насилних реченица , томе што сам ја написао , вероватно то небих ни писао . А пошто нема нисам насилник ;)
само немојте ви комунисти да ме учите памети , ви што сте бежали са часова и од школе сте видели само ВЕЛИКИ ОДМОР
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #97 poslato: 24-04-2010, 14:05:54 »

Да има неких насилних реченица , томе што сам ја написао , вероватно то небих ни писао . А пошто нема нисам насилник ;)
само немојте ви комунисти да ме учите памети , ви што сте бежали са часова и од школе сте видели само ВЕЛИКИ ОДМОР

Pazi da je komunizma, znao bi se neki red, ali to je druga priča.
A ovo za bežanje sa časova ti je vrh, ali ozbiljno. Vrh! Želim ti lep život  :aq28:
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #98 poslato: 24-04-2010, 14:06:17 »

ima i tvoje : боље да се бринеш и да пазиш шта радиш.... а ако ми тебе нађемо има да се вратиш одакле си дошо! КОМУЊАРО!

a pretnje su isto,beze,zabranjene???  :aq15:

Bevana jel znas da ova ista recenica opasnije zvuci kada je napises ti nego ova dva komedijasa  :xq005:
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Obraz u Ćupriji
« Odgovor #99 poslato: 24-04-2010, 14:07:21 »

ima i tvoje : боље да се бринеш и да пазиш шта радиш.... а ако ми тебе нађемо има да се вратиш одакле си дошо! КОМУЊАРО!

a pretnje su isto,beze,zabranjene???  :aq15:

Bevana jel znas da ova ista recenica opasnije zvuci kada je napises ti nego ova dva komedijasa  :xq005:

To je zbog legitimiteta  :xq001:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 24 upita.