Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: BLUDNI UČITELJ  (Pročitano 4203 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
BLUDNI UČITELJ
« poslato: 26-08-2011, 11:04:30 »

http://pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/163117/Bludnom+u%C4%8Ditelju+19+meseci+zatvora.html


http://www.smedia.rs/vesti/vest/73010/Osudjen-ucitelj-Polne-radnje-Paracin-Veca-kazna-ucitelju-bludniku.html



Ja sam zgrozena i licni stav mi je da je dve godine malo.U nekim zemljama se odlucuje da na snagu stupi jedan zakon koji ovakvima propisuje pored robije i hemijsku kastraciju.Brine me sto je pedofilija sve cesca pojava,ali me brine jos vise sto se to desava u prosveti .Ostavis dete nekome sa punim poverenjem i to kome?Znamo li dovoljno o ljudima,nastavnicima kojima ostavljamo decu na poverenje?Ja se ,na primer ,secam,necu navoditi ime,ucitelja koji je znao decu vuci za zulufe tako jako da su mogli da cuju kako im koza puca i to samo zbog toga jer nisu znali matematiku.I to je nasilje,doduse,ne kao pedofilija,ali ipak je nasilje.Taj slucaj se desavao kad sam ja bila dete,ali deca ko deca,smatrala da je to normalno,da ucitelj na to ima prava.Bojali su se da kazu roditeljima u strahu od jos vece kazne.Danasnjica ne bi trebalo da bude ovakva.Mozda treba cesce da se kontrolisu prosvetni radnici,da imaju psiholoske preglede i mislim da bi to trebalo biti obavezno!!!!Ono kao,redovan sistematski pregled ali i pregled psihologa. Ne znam da li ste znali,prosecan pedofil pisholoski nama koji nismo lekari deluje ko svaki drugi normalan covek i nemoguce ga je otkriti,osim ako ga ne zateknete na delu.A tada je vec kasno...

« Poslednja izmena: 26-08-2011, 11:33:07 od strane jelenkos »
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Odg: BLUDNI UČITELJ
« Odgovor #1 poslato: 26-08-2011, 12:57:35 »

Treba da ga uhvate crnci da ga jebu 19 meseci svaki dan,da mu oteraju suljeve pod miske.....degenerik
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: BLUDNI UČITELJ
« Odgovor #2 poslato: 26-08-2011, 14:06:11 »

Najgore je sto takvi mogu da rade iako postoji sumnja,sve dok na Sudu presuda ne bude pravosnazna.To je horor,zakon nam ne valja.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: BLUDNI UČITELJ
« Odgovor #3 poslato: 26-08-2011, 14:14:42 »

ma to sve treba pobiti i gotovo...

Didi

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1300
Odg: BLUDNI UČITELJ
« Odgovor #4 poslato: 26-08-2011, 19:46:34 »

glupo je da ga ubiju.....treba malo njega da bambusaju
Sačuvana
BLUES je koren,ostalo je boranija
 

Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 25 upita.