Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Zalutali metak  (Pročitano 3111 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Zalutali metak
« poslato: 03-06-2007, 21:42:56 »

Umalo da pogine od zalutalog metka

JAGODINA - Iako Slavica Savić (54) iz Jagodine pravoslavnu Novu godinu nije čekala van svog stana, umalo da pogine od zalutalog metka nepoznatog nesavesnog Jagodinca. Naime, nešto pre ponoći, 13. januara, dok je u svojoj spavaćoj sobi gledala televizijski program Slavica je čula strahovit udarac u vrata koja iz njene sobe vode na terasu.

- Najpre sam pomislila da je neko bacio kamen. Izašla sam na terasu i počela da vičem jer nisam mogla da verujem da je neko moj stan gađao kamenom. Međutim, kamena nigde nije bilo. Pogledala sam u razbijeno staklo na duplim vratima terase i tek onda pod krevetom videla da nešto svetluca. Sagla sam se i ugledala metak. Kada sam ga podigla još uvek je bio vruć. Tek tada sam se uplašila jer sam shvatila da sam mogla da poginem. Nekoliko trenutaka pre tog događaja, izašla sam na terasu da pokupim veš, međutim, bilo mi je mnogo hladno, pa sam odustala. Da sam ostala na terasi, ne bih bila živa - priča uzbuđeno Slavica. Ona kaže da je odmah pozvala policiju i da je ekipa došla za pet minuta.

- Policajci su rekli da je reč o zalutalom metku koji je u slobodnom padu sa visine udario najpre u lim nadstrešnice na terasi, a potom u staklena vrata spavaće sobe. Mislim da je pucano iz "kratke devetke"- dodaje Slavičin suprug Milorad.

- Ovo je moglo svakom da se dogodi. Zbog toga bi policija trebalo da spreči pucnjavu ne samo za vreme praznika, već da kontroliše ko sve danas ima oružje. Mene je možda spasila neka viša sila, ali da nije, ne bih sada, na Svetog Savu, slavila svoj pedeset peti rođendan. I Jagodinci bi ostali bez svoje krojačice-kaže Slavica.
Z. Gligorijević

Izvor: Glas Javnosti

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Zalutali metak
« Odgovor #1 poslato: 27-08-2007, 19:08:41 »

možda je bio autentat, pa je imala sreće i ostala živa

jer je Ubica promašio


hehehe


šta sve neću da pročitam

ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Одг: Zalutali metak
« Odgovor #2 poslato: 27-08-2007, 19:49:56 »

svasta
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 25 upita.