Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Volite li Ameriku ?  (Pročitano 14280 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Volite li Ameriku ?
« Odgovor #20 poslato: 08-04-2009, 08:03:50 »

Ja jos uvek ne mogu da se odreknem leviski i starki,a inace se trudim vec godinama da ne korstim nista sto ima veze sa americkim proizvodima.
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Volite li Ameriku ?
« Odgovor #21 poslato: 08-04-2009, 10:22:48 »

Ma opušteno Sonja... Ne moraš da se odričeš nečeg dobrog, zbog toga što je to iz države koja je bombardovala tvoju...
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: Volite li Ameriku ?
« Odgovor #22 poslato: 08-04-2009, 11:33:24 »

Da li neko voli ili ne voli Ameriku,zbog ovog ili ono to je lični stav. Moj stav je da volim neke stvari koje su proistekle iz te Amerike,kao i neke delovi njihove zemlje. A sto si tiče njihove spoljne politike to je druga stvar, nazalost mi smo se nasli kao prepreka njihovim imperijalistickim nastojanjima da zavladaju svetom. Sve je pitanje interesa, mislite da briga jednog prosecnog Amera zasto se bombarduje Srbija ili Irak,njemu je bitno koliko kosta gorivo i da lli ima novca za lečenje. Zato vecina Amera i ne zna ni gde je Irak,a kamoli Srbija... A to opet velike korporacije i lobisti koriste da zarade malo na tudjoj nesreci...
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Volite li Ameriku ?
« Odgovor #23 poslato: 08-04-2009, 11:50:58 »

Da li neko voli ili ne voli Ameriku,zbog ovog ili ono to je lični stav. Moj stav je da volim neke stvari koje su proistekle iz te Amerike,kao i neke delovi njihove zemlje. A sto si tiče njihove spoljne politike to je druga stvar, nazalost mi smo se nasli kao prepreka njihovim imperijalistickim nastojanjima da zavladaju svetom. Sve je pitanje interesa, mislite da briga jednog prosecnog Amera zasto se bombarduje Srbija ili Irak,njemu je bitno koliko kosta gorivo i da lli ima novca za lečenje. Zato vecina Amera i ne zna ni gde je Irak,a kamoli Srbija... A to opet velike korporacije i lobisti koriste da zarade malo na tudjoj nesreci...

Lepo rečeno!!!  :xq004:
Slažem se sa tobom!!!!!!! :aq04:
Sačuvana

sonja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1263
Одг: Volite li Ameriku ?
« Odgovor #24 poslato: 09-04-2009, 08:17:55 »

www.youtube.com/watch?v=DXcR7F_RPts  ,

Azra i ,,Pit  i to je Amerika,,.....covek je sve reko ,da se ne ponavljam ,a i karta je dobra....!!!
« Poslednja izmena: 09-04-2009, 08:22:27 od strane sonja »
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Volite li Ameriku ?
« Odgovor #25 poslato: 01-05-2009, 23:00:58 »

Da li neko voli ili ne voli Ameriku,zbog ovog ili ono to je lični stav. Moj stav je da volim neke stvari koje su proistekle iz te Amerike,kao i neke delovi njihove zemlje. 1.A sto si tiče njihove spoljne politike to je druga stvar, nazalost mi smo se nasli kao prepreka njihovim imperijalistickim nastojanjima da zavladaju svetom. 2. Sve je pitanje interesa, mislite da briga jednog prosecnog Amera zasto se bombarduje Srbija ili Irak,njemu je bitno koliko kosta gorivo i da lli ima novca za lečenje. Zato vecina Amera i ne zna ni gde je Irak,a kamoli Srbija.

1. Uf, što smo im bili prepreka, mogli su da nas prepišaju za dva dana, nego nisu hteli. Jaka stvar, mi. Velika prepreka u pm.
2. Onda kada prosečan Srbin počne da brine svoju brigu, a ne da se sekra šta rade Amerikanci, tada će i ovde da bude bolje.

Šta ima da ih volim  ili ne volim. Znam koga volim. Volela bih da vidim tu zemlju, da je upoznam, tada bih mogla da kažem da li je volim ili ne. A povređeni ponos iz sopstvene gluposti, ne utiče mnogo na moje mišljenje o svetu uopšte.
« Poslednja izmena: 01-05-2009, 23:02:09 od strane SunđerBoba »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 24 upita.