Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI  (Pročitano 470455 puta)

0 Članovi i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

saba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 682
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #220 poslato: 25-11-2009, 19:03:29 »

Ah da, zaboravih, DA PITAM:
KOLIKO kosta preuzimanje vozila koga je odneo parkig-pauk.
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #221 poslato: 25-11-2009, 19:09:59 »

A probaj u Beogradu da se parkiraš gde 'oćeš pa ćeš da vidiš kako ćeš da prođeš. A da ne govorim o Nemačkoj, Francuskoj, Švajcarskoj i drugim zapadnim zemljama u kojima je PAUK APSOLUTNO NORMALNA STVAR ! Pauk je preko potreban Ćupriji zato što se MNOGI ljudi parkiraju nepropisno i bezobzirno po trotoarima i drugim neadekvatnim površinama, prosto rečeno-gde stignu ! I parkiraju se na neadekvatan način tako da blokiraju ceo trotoar ili pola ulice ili nešto slično. Zato je Pauk potreban Ćupriji da sklanja sva ta nepropisno parkirana vozila pa da se ljudi već jednom nauče pameti !
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #222 poslato: 25-11-2009, 19:15:18 »

Kad bile zadušnice u Ćupriji neka gospođa seljanka parkirala kola na trotoaru one ulice koja vodi ka groblju i to ih parkirala nekako ukoso da je blokirala CEO trotoar i plus jedan kraj auta je izlazio i na asfalt. A auto nije veliki, mogla lepo da ga parkira paralelno sa ulicom pa da ne blokira baš ceo trotoar. E zbog takvih je Ćupriji Pauk više nego potreban.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #223 poslato: 25-11-2009, 19:34:27 »

Boga mi,ja se nadam da ce da ga ukradu dotle! :aq21:
Eto nisu ga ukrali,ali ga zapalili! :xq010:
Lepo sam bila pesimisticna u vezi ove  senzacije!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #224 poslato: 25-11-2009, 19:42:42 »

@saba
Svi kukate da se nesto promeni,uvede red....a kad se proba sa tim onda  **bete,grebete,nabijate,zabijate,kunete.....sta bre vi hocete?
Niko ne misli koja je materijalna steta nastala ovim paljenjem,a o suzbijanju divljackog parkiranja vozaca da ne pricamo!
Ovo je strasna sramota,a o krivici da ne pricamo! :xq010: :xq010: :xq010:

Na ovaj nacin cemo i dalje ostati samo vukojebina u Evropi, pa cak i na Balkanu! :xq010:
Okrenite se ljudi malo oko sebe i pocnite da cenite i tudju imovinu i rad a ne samo svoju licnu.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #225 poslato: 25-11-2009, 22:10:10 »

Ma ruke mu se POZLATILE, ma ko da je.
Ovo je cisto pljackanje naroda i gradjana Cuprije.
Kao prvo (a vec sam to komentarisao), zar naplatu parkinga nije moglo da radi neko javno preduzece, vec neka mafijaska firma iz ko zna kog grada
kao drugo, zbog 25 dinara NEPLACENOG parkinga, vam naplate 1000 dinara globe i 700 dinara manipulativnih troskova, a sad uveli i pauka koji nosi vozila na NEOBEZBEDJEN parking plac, na kome (ETO MOGU) cak i pauka da zapale, a ko zna sta se moze desiti sa vozilima koja su odnesena.
kao trece, umesto dosadasnjih 15 minuta, koliko je bilo dosad, vreme "SLOBODNOG" parkiranja smanjeno na samo 3 (TRI) minuta.
I KAO CETVRTO (kao sto kaze maser) sve bi to funkcionisalo kako treba na zapadu, ALI, ovde kod nas,..... TESKO

Ovde kod nas je teško zbog takvih kao što si ti, kao što sam već rekla prilikom našeg "upoznavanja".
Prvo, Javno preduzeće o kome pričaš se raspada, preuzima ga firma iz Austrije koja posao već radi u Jagodini, a radiće i u većini drugih gradova. Toliko o sposobnosti.
Drugo, ne pljačka se narod i građani, nego stoka bezrepa koja neće da stane gde treba i plati, nego parkira kako kome padne na pamet, (slike sam priložila na drugoj temi).
Treće, nije reč o slobodnom prakiranju od 15 minuta, nego o zaustavljanju. Valjda znaš šta je zaustavljanje a šta parkiranje?
Četvrto i poslednje, ako ti kažeš "ruke mu se pozlatile, dabogda", ja ti od srca želim da te ta ista ruka što pre pomiluje!
Sram te bilo!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #226 poslato: 25-11-2009, 22:35:30 »

Najvece sam sokove imala kad sam dosla na ovaj Forum,ali sokiranja ne prestaju i dalje!!! :aq25:

Zasto moze na zapadu a ne moze kod nas: - jer nema kazni!!!
Onih pravih ljudskih,da platis jednom tih 15-30€ za neplaceno/pogresno parkiranje,pauka 250€....za ispustanje ulja na ulici odes na sud....e da vidis dali nebi onda kod nas funkcionisalo!
Pa kad 2-3 puta za redom tako uparkiras, sa kaznom dobijes punktove,a kad se oni nagomilaju, ode dozvola!
A ne moze da te izvadi ni kum ni pobratim!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #227 poslato: 25-11-2009, 22:43:57 »

Ma ruke mu se POZLATILE, ma ko da je.

Zasto bre Sabo?
U nekom od postova si pisao o divljim deponijama i prizivao velike kazne, cak si mislim rekao "ne daj boze ja da ga vidim da baca" ili nesto u tom smislu.
Znaci, da se baca djubre gde ko hoce nije u redu ali je uredu da se parkira ko gde hoce.
Da bi izbegli naknadu za izbacivanje smeca "ljudi" bacaju na divljim deponijama.
Da bi izbegli naknadu za parkiranje vozila "ljudi" su zapalili pauk.
Zar nevidis da su to apsolutno isti likovi?
Ja se iskreno nadam da ce ovog kriminalca da uhvate i da ce da mu prodaju svu imovinu da kupe novi pauk.
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #228 poslato: 25-11-2009, 22:46:59 »

Ma, ja ne razumem stav. "Ruke mu se pozlatile" !? Ej bre. Ne pada mu napamet da stane, da razmisli o težini reči, ne bre...samo da bupne. Užas. I koga podržavaš, kome da se pozlete ruke, sitnim kriminalcima, lokalnim narkomanima, ološu i bagri, bosevima "od mosta do mosta"? Pa to pojma nema.
Nek pita neko u saobraćajnoj policiji šta misle o svemu, a pauk je radio samo tri dana. Nek pitaju načelnika koliko su para namakli u budžet. Jok bre zabidžio, pa tera u nekošeno. Gospode bože!
Ma, ponovo verbalni delikt, pa bi neki tražili dozvolu da kinu, a ne da progovore, kad već sami ne znaju kad treba da ćute.
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #229 poslato: 25-11-2009, 22:49:19 »

Ma ruke mu se POZLATILE, ma ko da je.

Zasto bre Sabo?
U nekom od postova si pisao o divljim deponijama i prizivao velike kazne, cak si mislim rekao "ne daj boze ja da ga vidim da baca" ili nesto u tom smislu.
Znaci, da se baca djubre gde ko hoce nije u redu ali je uredu da se parkira ko gde hoce.
Da bi izbegli naknadu za izbacivanje smeca "ljudi" bacaju na divljim deponijama.
Da bi izbegli naknadu za parkiranje vozila "ljudi" su zapalili pauk.
Zar nevidis da su to apsolutno isti likovi?
Ja se iskreno nadam da ce ovog kriminalca da uhvate i da ce da mu prodaju svu imovinu da kupe novi pauk.

Pa nije to isto brate. Tamo se radi o njegovom parčetu hleba, a ovamo o ko zna čijem. Jbg, nije isto!
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #230 poslato: 25-11-2009, 22:51:26 »

Na ovaj nacin cemo i dalje ostati samo vukojebina u Evropi, pa cak i na Balkanu! :xq010:
Okrenite se ljudi malo oko sebe i pocnite da cenite i tudju imovinu i rad a ne samo svoju licnu.

Prodace kriminalcu imovinu ako ima,ali u to ne verujem!
A od njegovog robijanja nema niko koristi.

Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #231 poslato: 25-11-2009, 22:55:39 »

Na ovaj nacin cemo i dalje ostati samo vukojebina u Evropi, pa cak i na Balkanu! :xq010:
Okrenite se ljudi malo oko sebe i pocnite da cenite i tudju imovinu i rad a ne samo svoju licnu.

Prodace kriminalcu imovinu ako ima,ali u to ne verujem!
A od njegovog robijanja nema niko koristi.



Luna, na stranu sad kriminalci. Ja bre još ne mogu da se opasuljim od ovih demokrata, što bi da kuju u zlato ruke delikvenata!?
Ne, još samo fali da traži i blagoslov SPC za ološa....A ne može sad, ovi su u rasulu, inače ko za...
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #232 poslato: 25-11-2009, 23:00:54 »

boba,za mene je ovaj ko je to pocinio kriminalac,sta drugo?!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #233 poslato: 25-11-2009, 23:04:04 »

boba,za mene je ovaj ko je to pocinio kriminalac,sta drugo?!

Ma, slažem se, naravno.
Ali mislim da je veći problem od samog kriminala, to što se tako nešto podržava. Doduše, kad pogledam samo saba ima takav stav, ostali su se deklarisali protiv. Znači njega jednog, slobodno možemo da eliminišemo.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #234 poslato: 25-11-2009, 23:14:04 »

boba ovo je samo jedan forum,i nije jedan covek problem,problem je celokupna sredina.
Sta mislis koliko ljudi misli tako? Tu je problem.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #235 poslato: 25-11-2009, 23:16:19 »

Pa ja upravo o tome pričam. Možda, za potrebe ovog foruma previše slikovito, ali baš o tome pričam.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #236 poslato: 25-11-2009, 23:23:01 »

Na pocetku price o pauku sam nagadjala sta se sve moze desiti sa njim....i verovala sam da ne moze opstati,ali ne bas na ovaj nacin!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

SunđerBoba

  • Gost
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #237 poslato: 25-11-2009, 23:26:07 »

Na pocetku price o pauku sam nagadjala sta se sve moze desiti sa njim....i verovala sam da ne moze opstati,ali ne bas na ovaj nacin!

Moje informacije govore nešto drugo, ali neću da ureknem (kao prvi put  :aq25: ). Videćemo šta će još biti na kraju...
« Poslednja izmena: 25-11-2009, 23:26:23 od strane SunđerBoba »
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #238 poslato: 25-11-2009, 23:57:54 »

Problem je u tome što mnogi ljudi u Ćupriji podržavaju tog skota što je zapalio kamion Pauka i što je paljenje tog kamiona ustvari odraz većinskog raspoloženja vozača u Ćupriji.
Sačuvana

coce

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 83
Одг: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #239 poslato: 26-11-2009, 00:01:24 »

Pauk je doteran da bi se nekom napunili dzepovi a ne da napravi red na ulicama, tako je i napravljen parking servis. Treba kaznjavati nepropisno parkiranje, ali ne na ovakav nacin.
Zasto je nezadovoljstvo u meni zbob ovoga? pre uvodjenje parking servisa sam dosledno parkirao auto gde treba i pesice sam zavrsavao poslove (pijaca, opstina...) Nije se kaznjavalo bahato ponasanje ljudi koji su parkirali gde im je palo na pamet. umesto njih kaznjen sam kao i drugi koji su vodili racuna o parkiranju uvodjenjem parking servisa a oni koji su krsili pravila parkiranja nisu. Zato sam i ja poceo da izbegavam parkiranje na obelazena mesta, i dalje vodeci racuna da ne smetam.
Razumem zasto je saba toliko ogorcen mada se i meni ne svidja komentar "ruke mu se pozlatile " ali tako on pise i to je to.
Sačuvana
Ako nece mediji, reci nam ti.
CVRC
 

Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 25 upita.