Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI  (Pročitano 464935 puta)

0 Članovi i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #940 poslato: 26-12-2011, 08:16:01 »






Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

Svilena

  • Gost
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #941 poslato: 26-12-2011, 09:03:14 »

.
« Poslednja izmena: 21-01-2013, 20:29:12 od strane Svilena »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #942 poslato: 26-12-2011, 12:23:13 »

Izložba Slika od Suvog Cveća u Ćupriji






Više slika ovde ----->>>>   http://www.cuprija.autentik.net/2011/izlozba_slika_od_suvog_cveca.php

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #943 poslato: 26-12-2011, 12:23:51 »

Novogodišnji 7. Bonetov Cuger u Ćupriji






Više slika ovde ------>>>>>>    http://www.cuprija.autentik.net/2011/novogodisnji_7_bonetov_cuger.php

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #944 poslato: 26-12-2011, 23:47:26 »







Danas zeleno, sutra crveno, prekosutra, je li, žuto!

Pa nemojte tako, ta to je nas strucnjak za poljoprivredu
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #945 poslato: 26-12-2011, 23:51:36 »

Izložba Slika od Suvog Cveća u Ćupriji






Više slika ovde ----->>>>   http://www.cuprija.autentik.net/2011/izlozba_slika_od_suvog_cveca.php


LJUBA BRANKOVIC jedini muskarac, (pardon NAJVECA BABA), medju ovim zenama.
Jadan sve zivo promenio, gde je moglo da se umuva i bude neki "faktor", pretplaceni, "DRUG CLAN".
Vise nije imalo gde, da se uvuce, pa se uvukao medju zene.
« Poslednja izmena: 26-12-2011, 23:52:38 od strane leonardo »
Sačuvana

Alkar

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1089
  • Pravda za LUNU
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #946 poslato: 27-12-2011, 07:18:19 »

Pa nemojte tako, ta to je nas strucnjak za poljoprivredu

Ko je strucnjak za poljoprivredu? Bogoljub ili ... ocu da kazem Ksenija ali nisam siguran da se tako zove?
Sačuvana
Kupicu bela kola,
tako mi imena,
i vodicu te u svoj svet.

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #947 poslato: 27-12-2011, 08:27:02 »

Pa nemojte tako, ta to je nas strucnjak za poljoprivredu

Ko je strucnjak za poljoprivredu? Bogoljub ili ... ocu da kazem Ksenija ali nisam siguran da se tako zove?

KSENIJA..... zavrsila poljoprivredni falkultet....... zato i kupuje zemlju po i oko Dobriceva (pardon, uzima u najam). Verovatno racuna da posle "bogate" politicke karijere, koja se strmoglavo blizi kraju, pocne da nesto i radi. Motika joj ne gine, u svakom slucaju, ili ce to biti na svom ranchu, ili na imanju KPZ-a. Sve zavisi od prolecnih izbora u 2012, i od toga ko ce da na izborima pobedi. U politici vise zasigurno nece imati mesta za ovakvog unistitelja, ni u redovima njenih, a kamoli u redovima nekih drugih.
Ali ne sekirajmo se mi za Kseniju, ima je podosta, moci ce ona debelo da povuce.....
Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #948 poslato: 27-12-2011, 10:39:44 »

Bolje i to nego da stoji zaparloženo.
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

SunđerBoba

  • Gost
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #949 poslato: 27-12-2011, 20:12:58 »

Pa nemojte tako, ta to je nas strucnjak za poljoprivredu

Ko je strucnjak za poljoprivredu? Bogoljub ili ... ocu da kazem Ksenija ali nisam siguran da se tako zove?

KSENIJA..... zavrsila poljoprivredni falkultet....... zato i kupuje zemlju po i oko Dobriceva (pardon, uzima u najam). Verovatno racuna da posle "bogate" politicke karijere, koja se strmoglavo blizi kraju, pocne da nesto i radi. Motika joj ne gine, u svakom slucaju, ili ce to biti na svom ranchu, ili na imanju KPZ-a. Sve zavisi od prolecnih izbora u 2012, i od toga ko ce da na izborima pobedi. U politici vise zasigurno nece imati mesta za ovakvog unistitelja, ni u redovima njenih, a kamoli u redovima nekih drugih.
Ali ne sekirajmo se mi za Kseniju, ima je podosta, moci ce ona debelo da povuce.....

Čekaj, pa zar ono nije bila Poetska pozornica ili šta već?! Nemojte mi reći da je govorila poeziju!?
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #950 poslato: 27-12-2011, 22:26:54 »

Bolje i to nego da stoji zaparloženo.

E pa nije bas tako, ona na toj zemlji (sa ostalim olosem iz njene partije) htela da posadi fabriku za reciklazu opasnog otpada, i da tu profitira malo (ma mnogo) vise nego na krompirima ili kukuruzu. A ova jabuka, joj je samo simbolika, to htela da nam pokaze kave bi nam bile RIBIZLE da smo bili pametni i dozvolili da se ta reciklaza pravi na (njenoj zemlji) u blizini Cuprije
A samo da se zna, zemlju od Dobriceva zakupio konzorcijum DS-a na celu sa Zocom, Ksenijom, Snupijem, Petrovicem, i ostalom mnogobrojnom rodbinom i familijom.
Porodicni biznis..... Koji to bese ono naziv za to imaju Italijani....
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #951 poslato: 27-12-2011, 22:31:12 »

Bolje i to nego da stoji zaparloženo.

A i ti bi bilo bolje da cutis, i ti si se sa dobrim drustvom uhvatio pa bi da gradite crkve u Cupriji o trosku bratskog SSSR-a, pardon, Rusije. Nebi me zacudilo da ste i ti i tvoji pajtasi zakupili od gradske vlasti, onaj parkic, takozvano poljance, na slaviji. Verovatno zato i pustate brade, i ti i Boban, pa mozda racunate da budete glavni popovi u toj crkvi....
Mlad si ti i zelen za takve mahinacije, namestice te ovi nasi tajkuni.
Sačuvana

ilija7777

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 507
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #952 poslato: 28-12-2011, 13:41:15 »

Lako je na internetu biti dr*******. Probaj u stvarnom životu. See how it works out for you.
Sačuvana
hvala svima koji ne razumeju ono sto govorim, a dalje me citaju.

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #953 poslato: 28-12-2011, 15:26:07 »

Lako je na internetu biti dr*******. Probaj u stvarnom životu. See how it works out for you.

Sta si hteo ovim da kazes.... sta ti znaci ovo "de*******", i sta hoces u stvarnom zivotu, pa ja i jesam u stvarnom zivotu... Slobodno budi malo jasniji, ili me mozda plasis.... video sam ja onaj tvoj djavolski pozdrav. Vampira se ne bojim, a ni sotone, tako da...
Sačuvana

splinter

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #954 poslato: 29-12-2011, 11:46:17 »







Pa nemojte tako, ta to je nas strucnjak za poljoprivredu

Ko je strucnjak za poljoprivredu? Bogoljub ili ... ocu da kazem Ksenija ali nisam siguran da se tako zove?

KSENIJA..... zavrsila poljoprivredni falkultet....... zato i kupuje zemlju po i oko Dobriceva (pardon, uzima u najam). Verovatno racuna da posle "bogate" politicke karijere, koja se strmoglavo blizi kraju, pocne da nesto i radi. Motika joj ne gine, u svakom slucaju, ili ce to biti na svom ranchu, ili na imanju KPZ-a. Sve zavisi od prolecnih izbora u 2012, i od toga ko ce da na izborima pobedi. U politici vise zasigurno nece imati mesta za ovakvog unistitelja, ni u redovima njenih, a kamoli u redovima nekih drugih.
Ali ne sekirajmo se mi za Kseniju, ima je podosta, moci ce ona debelo da povuce.....
Pa nemojte tako, ta to je nas strucnjak za poljoprivredu

Ko je strucnjak za poljoprivredu? Bogoljub ili ... ocu da kazem Ksenija ali nisam siguran da se tako zove?

KSENIJA..... zavrsila poljoprivredni falkultet....... zato i kupuje zemlju po i oko Dobriceva (pardon, uzima u najam). Verovatno racuna da posle "bogate" politicke karijere, koja se strmoglavo blizi kraju, pocne da nesto i radi. Motika joj ne gine, u svakom slucaju, ili ce to biti na svom ranchu, ili na imanju KPZ-a. Sve zavisi od prolecnih izbora u 2012, i od toga ko ce da na izborima pobedi. U politici vise zasigurno nece imati mesta za ovakvog unistitelja, ni u redovima njenih, a kamoli u redovima nekih drugih.
Ali ne sekirajmo se mi za Kseniju, ima je podosta, moci ce ona debelo da povuce.....
Pametnije bi joj bilo da uzme neki metar u ADI jer ce tamo okopavati krompir malo duze
Sačuvana
KAD MI PISAS PO GLAVI, NE UBEDJUJ ME DA PADA KISA.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #955 poslato: 29-12-2011, 14:13:29 »

Plastična Jelka u Centru Grada u Ćupriji






Više slika ovde ------>>>>>    http://www.cuprija.autentik.net/2011/plasticna_jelka_u_centru_grada.php

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #956 poslato: 29-12-2011, 14:14:20 »

Izložba Slanog Peciva i Kolača u Ćupriji






Više slika ovde ------>>>>  http://www.cuprija.autentik.net/2011/izlozba_slanog_peciva_i_kolaca.php

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #957 poslato: 29-12-2011, 14:15:14 »

Veče sa Nešom Galijom Ćuprija






Više slika ovde ------->>>>>   http://www.cuprija.autentik.net/2011/vece_sa_nesom_galijom.php

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #958 poslato: 29-12-2011, 15:40:35 »

Plastična Jelka u Centru Grada u Ćupriji






Više slika ovde ------>>>>>    http://www.cuprija.autentik.net/2011/plasticna_jelka_u_centru_grada.php



Blago nama Cupricanima.... Ovo je toliko neukusno, da je to katastrofa. Sta su gradski celnici hteli ovim da nam poruce.
 Verovatno su hteli nesto da nam poruce u stilu EKOLOSKI CISTOG GRADA, ili sta vec, ali i pored toga, moglo je to na neki drugi nacin da se kaze. Sramota za grad, sramota za cupricane. Sramota je i mene da ovako nesto vide moji prijatelji iz drugih mesta. Totalni promasaj.
Kolike pare nam uzima PWW, za iznosenje smeca, a ovako nam vraca za najradosniji dan, odlaska stare i dolaska nove godine. Mogao je da za toliko izdvoji i finansira, i daruje gradu i cupricanima, bar za jednu veliku jelku, ukrasenu sarenim sljokicama i raznobojnim sijalicama. Ovo je verovatno ideja svih onih koje je zaposlio u PWW, a koji su doprineli, da za jeftine pare kupi KJP "Usluga".
Sramno i bestidno, neka je na njihovu bednu svest.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: DEŠAVANJA U ĆUPRIJI
« Odgovor #959 poslato: 30-12-2011, 13:14:07 »

Podela Paketića Deci sa Posebnim Potrebama u Ćupriji






Više slika ovde  -------->>>>>    http://www.cuprija.autentik.net/2011/podela_paketica_deci.php

 

Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 25 upita.