Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu  (Pročitano 27554 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #20 poslato: 06-10-2007, 21:22:27 »

Kažu da su Tajlandjani najkulturniji narod na svetu, valjda jer  se  bačena cigareta  kažnjava nekom zaista velikom novčanom kaznom, e pa ja bih pored zastrašujuće novčane kazne uveo i obavezno batinanje na gradskom trgu od službenog lica. Pa da vidite čuda kako bi bila čista Jagodina, ovako stoka nema čega da se plaši.Samo strogo, nismo mi za demokratiju.

a ko da batina sluzbeno lice i njegove poznanike i prijatelje?
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #21 poslato: 07-10-2007, 10:25:08 »

pa možda ima treba za grejanje -  duga je zima



government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #22 poslato: 08-10-2007, 06:15:28 »

Kažu da su Tajlandjani najkulturniji narod na svetu, valjda jer  se  bačena cigareta  kažnjava nekom zaista velikom novčanom kaznom, e pa ja bih pored zastrašujuće novčane kazne uveo i obavezno batinanje na gradskom trgu od službenog lica. Pa da vidite čuda kako bi bila čista Jagodina, ovako stoka nema čega da se plaši.Samo strogo, nismo mi za demokratiju.

a ko da batina sluzbeno lice i njegove poznanike i prijatelje?
Pa da angažujemo Darta Wejdera!?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #23 poslato: 08-10-2007, 06:41:22 »

Kažu da su Tajlandjani najkulturniji narod na svetu, valjda jer  se  bačena cigareta  kažnjava nekom zaista velikom novčanom kaznom, e pa ja bih pored zastrašujuće novčane kazne uveo i obavezno batinanje na gradskom trgu od službenog lica. Pa da vidite čuda kako bi bila čista Jagodina, ovako stoka nema čega da se plaši.Samo strogo, nismo mi za demokratiju.

a ko da batina sluzbeno lice i njegove poznanike i prijatelje?
Pa da angažujemo Darta Wejdera!?

nama trebaju nesalomivi
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #24 poslato: 14-10-2007, 19:00:24 »

pa nije nemoguće

kada se kradu šahte, kada se skuplja svako gvožđe i karton za prodaju

onda je nalogičnije da se uzme svako drvo koje može za grejanje  - DUGA JE ZIMA

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #25 poslato: 14-10-2007, 20:06:45 »

Ti to kao pokazujes razumevanje! Kao, neka, nema narod, nek odvaljuju klupe za grejanje!

Moje misljenje je da su to obicni VANDALCI! Videli smo da unistavaju i drugu javnu imovinu! NE CENE!  :aq25:
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #26 poslato: 17-10-2007, 11:53:41 »

Opet je klupa završila u reci

zs

  • Gost
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #27 poslato: 17-10-2007, 14:19:51 »

po tvom snimku reklo bis e da ce klupa biti u reci kada naraste vodostaj, ovako .... no vidite i sami
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #28 poslato: 18-10-2007, 18:09:04 »

Autentik, nije to nista novo. Svakog jutra (od proleca do jeseni) gradski park izgleda kao pakao, vikendom posebno. Sve je polomljeno, prevrnuto, razbacane tone limenki i pivskih flasa, iskorisceni spricevi, svasta! Sve se to zna i sve se tolerise. Ne znam sta sprecava pandure da jedna patrola provede noc u parku? Znam, u kafani je lepse  :aq21: U Svajcarskoj nema bicevanja na gradskim trgovima ali nema ni ovakvih slika. Magicna rec: KAZNA! Uberi cvet - 50CHF, nagazi travu tamo gde je zabranjeno - 50CHF pa ko voli...
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #29 poslato: 18-10-2007, 18:50:08 »

Znate li koliko bi se i budžet opštine popravio kad bi naplaćivali kazne za takve stvari.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #30 poslato: 18-10-2007, 19:09:34 »

Pa da odu na peto dete...Neka fala!
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #31 poslato: 18-10-2007, 20:24:59 »

Autentik, nije to nista novo. Svakog jutra (od proleca do jeseni) gradski park izgleda kao pakao, vikendom posebno. Sve je polomljeno, prevrnuto, razbacane tone limenki i pivskih flasa, iskorisceni spricevi, svasta! Sve se to zna i sve se tolerise. Ne znam sta sprecava pandure da jedna patrola provede noc u parku? Znam, u kafani je lepse  :aq21: U Svajcarskoj nema bicevanja na gradskim trgovima ali nema ni ovakvih slika. Magicna rec: KAZNA! Uberi cvet - 50CHF, nagazi travu tamo gde je zabranjeno - 50CHF pa ko voli...
Ma dovoljno bi bilo i da samo patroliraju! Da prodju par puta u toku noci i da se pokazu!

Ali neko rece da su bas oni iz najnizeg sloja drustva, pa sta ocekivati od njih!

Na zadnji deo posta da dodam da su pomenuti prekrsaji blagi pa se placa kazna

ali ovo sto vidimo na slikama je UNISTAVANJE, za sta se ovde zavrsava KOD SUDIJE ZA PREKRSAJ!!

Pa on posalje pocinitelja kod psihologa da se vidi sta nije u redu, odakle asocijalan odnos, 

+ nadoknada stete + sati drustveno korisnog rada! Nema sale!   

Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #32 poslato: 18-10-2007, 20:47:22 »

Autentik, nije to nista novo. Svakog jutra (od proleca do jeseni) gradski park izgleda kao pakao, vikendom posebno. Sve je polomljeno, prevrnuto, razbacane tone limenki i pivskih flasa, iskorisceni spricevi, svasta! Sve se to zna i sve se tolerise. Ne znam sta sprecava pandure da jedna patrola provede noc u parku? Znam, u kafani je lepse  :aq21: U Svajcarskoj nema bicevanja na gradskim trgovima ali nema ni ovakvih slika. Magicna rec: KAZNA! Uberi cvet - 50CHF, nagazi travu tamo gde je zabranjeno - 50CHF pa ko voli...
Ma dovoljno bi bilo i da samo patroliraju! Da prodju par puta u toku noci i da se pokazu!

Ali neko rece da su bas oni iz najnizeg sloja drustva, pa sta ocekivati od njih!

Na zadnji deo posta da dodam da su pomenuti prekrsaji blagi pa se placa kazna

ali ovo sto vidimo na slikama je UNISTAVANJE, za sta se ovde zavrsava KOD SUDIJE ZA PREKRSAJ!!

Pa on posalje pocinitelja kod psihologa da se vidi sta nije u redu, odakle asocijalan odnos, 

+ nadoknada stete + sati drustveno korisnog rada! Nema sale!   



cija deca da idu kor psihologa? da obavljaju drustveno koristan rad? ko da nadoknadi stetu? to su ipak pitanja koja su pravilnije postavljena :)
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #33 poslato: 18-10-2007, 21:10:50 »

       Hoces da kazes da nema leka? Tesko da ces mene da ubedis! Ja verujem da se SVE MOZE, samo treba naci pravi nacin!

       Da li su to novcane kazne (najbolnije), zatvorske (ako imamo mesta u istim,ovde je to veliki problem).. A kad sudija odredi

       drustveno koristan rad (to postoji i kod nas) hoces da kazes da se takve presude negiraju? Ne verujem ti!

       Cak znam za slucaj decaka kod koga je to itekako imalo efekta! Samo sto taj problem treba da dobije malo vise paznje nadleznih!

       

       
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #34 poslato: 18-10-2007, 21:15:13 »

       Hoces da kazes da nema leka? Tesko da ces mene da ubedis! Ja verujem da se SVE MOZE, samo treba naci pravi nacin!

       Da li su to novcane kazne (najbolnije), zatvorske (ako imamo mesta u istim,ovde je to veliki problem).. A kad sudija odredi

       drustveno koristan rad (to postoji i kod nas) hoces da kazes da se takve presude negiraju? Ne verujem ti!

       Cak znam za slucaj decaka kod koga je to itekako imalo efekta! Samo sto taj problem treba da dobije malo vise paznje nadleznih!

       

       

ne, kao sto sam rekao trebamo se zapitati cija su to deca koja unistavaju, pa , ako njih vec ne mozemo da diramo ne ide da dirmo ni njihove vrsnjake :)
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #35 poslato: 18-10-2007, 21:40:53 »

Ne razumem! Zasto mislis da su to deca "koju ne mozemo da diramo"?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #36 poslato: 18-10-2007, 21:47:26 »

Ne razumem! Zasto mislis da su to deca "koju ne mozemo da diramo"?

pitanje je cija su deca :) znam sta su deca nekih lokalnih politicara radla, zna se to i nikom nista
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #37 poslato: 18-10-2007, 21:59:32 »

 Mozda incidentno, ne verujem da su oni odgovorni za veci deo stete. 

Vidimo da nam kultura nije jaca strana.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #38 poslato: 18-10-2007, 22:14:00 »

Mozda incidentno, ne verujem da su oni odgovorni za veci deo stete. 

Vidimo da nam kultura nije jaca strana.

nisu za veci deo stete, ali obzirom da njih ne diraju, onda ne diraju ni ostale. pa kako nikoga ne diraju, klinci rade sta im je volja
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Kako samo namerno upropašćujemo Jagodinu
« Odgovor #39 poslato: 19-10-2007, 09:47:30 »

Uzasna logika!!!
Ne bi nicijem detetu falila "mala berba usiju", a roditelji da plate stetu, pa se vise ne bi ponovilo.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 24 upita.