Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Muzej vostanih figura u Jagodini  (Pročitano 123700 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #120 poslato: 24-03-2008, 23:39:36 »

kazem ja dobar dan i nebrini nista za mene!!!

pa eto imacemo muzej vostanih figura i ako me bas briga za to i verovatno nikad necu ni da udjem untura prvi sam za to da se tako nesto napravi i nevidim nikakav problem da tu bude ceca niti jovanca micic niti bilo ko drugi!!

ja sam covek optvoren za sve prvi sam za to da se izgradi opera u beogradu a oni koji vole operu su zato da se napravi opera i da se sruse splavovi i tako nista nemoze da postignemp umesto da svi zajednop sednemop i da se dogovorimo sta kome treba neki non stop pisaju uz vetar hoce nesto svoje a ono tudje da se srusi ili zabrani!!!

to je problem i penzosa ispred zgrade i vas ovde na forumu u cemu je vas problem ljudi pricate ovde neke gluposti sdto cela srbija vidi vi u jagodini ne vidite!!
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #121 poslato: 25-03-2008, 10:14:05 »

Od ovakvih liberala me zabole glava. Odoh ja da popričam sa penzosima.
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #122 poslato: 31-03-2008, 20:56:32 »

Kud ide ova zemlja kad ce jedna mafijasica da nam se setka medju istorijske licnosti nase zemlje.....
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #123 poslato: 02-04-2008, 14:14:50 »

Zdravo, ja sam iz Skoplja, Makedonija, vasa TV Palma Jagodina, emituje se u Skoplju, pa sam otvorila ovu stranu da bih vise videla sta se sve desava u vasem gradu.
Od kada sam procitala vase komentare, bojim se da vas pohvalim, ono sto vi imate u vasem gradu, mi nemamo u Skoplju, akva park-kod nas ima tri bazena koja su prepuna, zooloski vrt-kod nas zivotinje umire, ski centar Crni vrh, klizaliste-kod nas ne radi vec godinama, a sada cete dobiti i muzej vostanih figura.
Pa ne mogu da razumem zasto niste zadovoljni
pozdrav iz makedonije
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #124 poslato: 02-04-2008, 14:40:45 »

A kako sam razumela, muzej bice ispunjen istoriskim likovima, izgleda da sam propustila vest da ce biti i Ceca postavljena, a zasto da ne, valjda ce odvojite te likove od one istoriske. Mozda vi Cecu ne volite ali ona je kod nas veoma popularna a i svuda na Balkanu, dali se toa vama svidelo ili ne nju ipak svuda znaju. A kod nas je dobila velike poene, kada je dosla na sahranu Toseta Proeskog. Mozete me napasti sada sa svih strana, ja ne znam kakvo mislenje imate o njoj u Srbiji, ja samo vam zelim reci kako je makedonci gledaju, barem vecina njih. Kao balkansku zvezdu.
Sigurna sam da ce biti izdvojene istoriske figure od muzickih i bilo kakvih drugih figura, to vam moze doneti samo vise novca a i slavu vasem gradu.
A videla sam i neki komentar za Ckalju, zasto da ne, pa on je i danas veoma omiljeni glumac u Makedoniji, kao sto je i jedan Bata Zivojinovic, Dragan Nikolic, Gidra, Mira Banjac, Milena Dravic ......  A i ovi danasnji su vam odlicni. Kod nas je sad veoma aktuelna vasa srpska serija ,, Vratice se rode '' na makedonskom se kaze ,, Ke se vratat shtrkovite ". 
To je samo moj komentar. Nemojte me napasti molim vas, baknezi od Makedonija
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #125 poslato: 02-04-2008, 14:51:56 »

Smem li da pitam nesto,
kakvo znacenje ima kod vas 1 april.
To je kod nas dan lazova a i dan kada se svi maskiraju u raznim maskama.
Treba da uspes tog dana nekog dobro da slazesh, lazes - izvinite ako nije dobar moj srpski - i ako ti to uspe ti mu kazes aprilili, da bi svatio da je sve samo bila sala.
Imam jednog drugara u Jagodini i juce sam mu poslala jednu blesavu poruku i coveka od tad nigde nema, pa se bojim da me nije dobro razumeo, da je sve to bila samo sala i nista vise
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17392
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #126 poslato: 02-04-2008, 15:19:03 »

Prvo Dobrodošla, Ceca je i u Srbiji popularna dosta, ali ima i onih koji je ne vole baš nešto

I kod nas je 1. aprli  dan kada se kaže  APRILILI za neku laž, tako da ne verujem da te je tvoj drugar pogrešno shvatio, mada je moguće da je ostao bez kredita - pošto je finansijska situacija u Srbiji poprilično loša   hhehehe

bebironac

  • Gost
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #127 poslato: 02-04-2008, 17:28:15 »

Hvala na dobrodoslici....niko ne osporava njenu popularnost,niste me najbolje razumeli,ali smesno mi je kad cujem koliko mediji prave od nje moralnu licnost a posebno palma...nazivaju je srpskom majkom...e to je strasno.Ceca je samo pevacica sa dobrim glasom,i mozda dobrim pesmama....moralna licnost NE....pozdrav svima
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17392
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #128 poslato: 02-04-2008, 18:41:35 »

Ima i bujne grudi, to si zaboravila  hehehehee

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #129 poslato: 02-04-2008, 19:35:39 »

Zdravo, ja sam iz Skoplja, Makedonija, vasa TV Palma Jagodina, emituje se u Skoplju, pa sam otvorila ovu stranu da bih vise videla sta se sve desava u vasem gradu.
Od kada sam procitala vase komentare, bojim se da vas pohvalim, ono sto vi imate u vasem gradu, mi nemamo u Skoplju, akva park-kod nas ima tri bazena koja su prepuna, zooloski vrt-kod nas zivotinje umire, ski centar Crni vrh, klizaliste-kod nas ne radi vec godinama, a sada cete dobiti i muzej vostanih figura.
Pa ne mogu da razumem zasto niste zadovoljni
pozdrav iz makedonije
Dobrodosla, "makedonsko devojce"! :aq26:

Nebrojano puta sam bila u Skoplju i nikako nije za uporedjivanje sa jednom palankom kao sto je JA.

Ono sto je Skoplje jos u ex-YU cinilo posebnim je njegova multi-etnicnost. Nikada nije bilo zategnutih odnosa medju narodima.
Naprotiv! Sedela sam u drustvu Makedonaca, Egejaca, Albanaca, Turaka, Srba i Roma koji su rasli zajedno i kao odrasli ostali vezani.

Sto se tice napredka u JA..pa nije receno da nece i zivotinje u nasem zoo da umiru. Uslovi u kojima zive ( pogldaj na toj temi)
nisu odgovarajuci, tako da...A i sve to kosta vise nego sto donosi.
Za aqua ce vreme da pokaze. Sezonskog je to karaktera.
Muzej...figure su poklon. Jedina figura u najavi je Cecina, nema drugih. I to Palma odlucio!
Nije njoj mesto tu. Kolika god da joj je popularnost.

Mozda tebi sve to zvuci lepo ali evo neka kazu nasi koji zive dole koliko puta mogu sa decom u aqua ili zoo.
Palma radi pogesnim redosledom, ne suzbija nezaposlenost a opterecuje narod kreditima, uvodi parking, finansira se zoo...
Nije sve tako ruzicasto kao sto on kaze na SVOJOJ televiziji. pozz
 





 
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #130 poslato: 02-04-2008, 20:54:07 »

Da Autentik kako je to moglo da mi promakne...nece se vise ponoviti...evo obecavam,hahahaha
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #131 poslato: 03-04-2008, 11:38:18 »

Hej pa vi me niste napali, a ja se bojala da otvorim mail, vi ste me cak i lepo pozdravili.
Pa hvala na dobrodoslici.
Ma znala sam ja da ce me srbijanci lepo primiti u drustvo, mi smo ipak jedan isti narod, juznjacki i uvek spreman na gostoprimstvo.
Loremo u pravo si u vezi naseg druzenja sa svim nacionalnostima, ja imam drugare iz svih narodnosti. Ali to je ipak moje glediste, a znas zasto, zato sto ja ljude gledam kao licnost, a ne to iz koje su nacionalnosti. Ako si ti covek prema meni, bas me briga dali si ti srpkinja, romka, albanka ...
Nazalost svi makedonci ne gledaju bas tako na sve to, jos uvek. Znaci u tom smislu mi smo jos uvek neka palanka.
Moj komentar u vezi akva parka, o muzeju, Cecu, glumcima, to bi ovako objasnila ...... mi smo imali jednog Toseta Proeskog i nismo umeli da cenimo tog decka kao sto je bio cenjen svuda na Balkanu .... od kada smo izgubili tog andjela shvatili smo sta smo izgubili, nekog ko je pretstavljao nasu zemlju kao sto to nije niko drugi prije njega, naravno bili su to i Leb i sol i mnogo drugih izvodjaca,  ali nije to to ... cilj mi je da objasnim, da nikada ne cenimo ono sto imamo nazalost, treba da se desi nesto ruzno da bismo znali sta smo izgubili i da to treba da nam kaze neko sa strane, u vezi Toseta, vi srbi, hrvati a i svi ostali na Blakanu.
Znaci cenite ono sto imate makar bili i nezadovoljni onom sto je ponudjeno, mislim na akva park i ostalo, volite svoje izvodjace, glumce, pevace, ne cekajte da vam neko drugi kaze da je sve to dobro.
Zato sto ta Ceca, kad izadje na koncert kaze, ,, Dobro vece SRBIJO ,, a taj koncert gledaju milioni preko satelita, vi ste srbi oni koji kazu da je mafijasica ili seljanka ili ne znam sta jos, a svi ostali sa strane je gledaju kao pevac iz SRBIJE, niko nije na Balkanu napunio stadion sa 100.000 gledalaca, osim jedne pevacice iz SRBIJE, to je komentar jedne Madone.
Jedan Ckalja je mozda za vas nesto sto je odavno proslo i taj humor vam nije interesantan, ali taj covek je bio SRBIN i u Makedoniji se jos uvek rado gledaju njegove serije a i serije sa glumcima iz njegove generacije. Ona njegova scena gde on peva sa Silvanom Armenulic ,, Sta ce mi zivot ,, bila je hit dugo vreme kod nas a i danas uvek je pustaju na nekim muzickim programima, a komentar makedonaca je ,,, E svaka cast SRBIMA, znaju da naprave seriju, a Ckalja, Bata, Gidra .. su legende koje ce se pamtiti ,,.
To je samo moje misljenje.
Ipak vam zavidim na akva parku, klizalistu, ZOO, ako ga budete cuvali, imacete ga.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #132 poslato: 03-04-2008, 12:52:55 »

@ dopadate mi se

Ama, zasto bi te napali? Sto ti ne mislis isto o Ceci kao ja, je bas dobra podloga za diskusiju.
Drago mi je da si i ti jedna od ljudi iz Makedonije, koje sam ja kao vrlo siroke i pozitivne dozivela.
Bila sam svedok i druge strane ali je to ipak bio jedan nizi sloj ljudi.

Ceca i Tose... 'ma nema vrska! :aq11:
Tose je bio pravi artista a pored toga i humanista.
Jedini koji je uspeo da ujedini narode iz ex-YU. Nije malo! :aq07: :aq07:
O Ceci...znas vec sta joj se namece, ko joj je bio muz, koliko lose utice na nase mlade... :aq25:
Sta god "ruzno"da joj se desi ne bi me pokrenulo emotivno. Naprotiv! Bilo bi cistije bez nje.
I ne mislim da bi muzicki svet izgubio nesto sa njom.

E, Ckalja treba da se stavi u muzej i kao sto rece Dak, kao Jovanca! To bi bio pun pogodak!!  pozz :aq28:







 


   

 

Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #133 poslato: 03-04-2008, 13:41:19 »

devojce iz Makedonije, dobro dosla i dugo nam ostala!

Ono sto mogu da ti preporucim jeste da dodjes i obidjes nas u Jagodini i sama se uveris da li je zoo vrt bas ono o cemu se non-stop govori, da vidis akva park, klizaliste i sl. pa sama donesi odluku da li je bas sve to kako se predstavlja da jeste ;)
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #134 poslato: 03-04-2008, 16:35:05 »

devojce iz Makedonije, dobro dosla i dugo nam ostala!

Ono sto mogu da ti preporucim jeste da dodjes i obidjes nas u Jagodini i sama se uveris da li je zoo vrt bas ono o cemu se non-stop govori, da vidis akva park, klizaliste i sl. pa sama donesi odluku da li je bas sve to kako se predstavlja da jeste
 U stvari, videćeš da Jagodinu čine ljudi koji su nešto posebno. Nigde se toliko ne nasmejem kao u mojoj Jagodini. I naravno ni sa kim se toliko slatko ne posvadjam kao sa mojim JAGODINCIMA.
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #135 poslato: 04-04-2008, 15:04:39 »

Zdravo jagodinci,
ponovo hvala na dobrodoslici,  :aq23:
dopada mi se ono ,, makedonsko devojce ,, mada moje godine nisu bas za devojce, hvala u svakom slucaju.
Loremo izgleda da se tvoje druzenje sa makedoncima isplatilo, naucila si jedan izraz ,,'ma nema vrska! ,,.
Ivanka veoma mi se dopalo ono ,, Nigde se toliko ne nasmejem kao u mojoj Jagodini. I naravno ni sa kim se toliko slatko ne posvadjam kao sa mojim JAGODINCIMA. ,, . Znas kako kazu gde je srce tu je i dom, pa kakav on i da bio, tvoj je.
Eto opet imate za cestitanje dobili ste novi diskont DIS, od 4.000 kvadrata, nova radna mesta za oko 100 ljudi :aq05:. Opet je vas Palma proparadirao. Dobar i zgodan onaj vlasnik diskonta.
Ja bih da vas nesto zamolim jagodinci, ja sam clanica jednog Kulturno umetnickog drustva   :aq06: i ako zelite druzenje sa nama makedoncima daj mi pomozite onda. Dali neko od vas bi mogao da me poveze sa nekim KUD-om iz Jagodine, ja bih vam bila veoma zahvalna a tada ako se to ostvari onda cu stvarno moci videti sve kod vas u vasem gradu, pa da se onda i ja nasmejem, nazdravljam  :aq26:  i posvadjam sa vama, kao sto kaze Ivanka.

Mnogu baknezi od Makedonija i ubav vikend,
od makedonsko devojce,
PS podobro mesto makedonsko devojce, makedonsko zence
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #136 poslato: 04-04-2008, 15:27:32 »

dobro makedonsko zence  :aq23:

nego, ja od tebe prvi put cujem da se u mojoj Jagodini otvorio nov diskont  :aq24:

kad smo kod diskonta, gde je on smesten?  :aq24: :aq24:
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #137 poslato: 04-04-2008, 16:47:17 »


kad smo kod diskonta, gde je on smesten?  :aq24: :aq24:

Kod stocne pijace.Verujem da objekat od par hiljada kvadrata ne moz' da omasis  :aq01:

Znaci polako ce male i slabe radnjice,bakalnice,da udaraju katanac...nekako mi je i zao...bez obzira sto su nas lupali po usima sa cenama(u odnosu na mega markete),imale su a i davale su poseban smek... previse sam sentimentalan.
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #138 poslato: 05-04-2008, 20:48:16 »

ma nece male prodavnice da se zatvore... nemamo mi naviku da idemo jednom nedeljno u veliku kupovinu kao sto imaju u inostranstvu. Radice i male prodavnice ali je i fakat da ce morati da spustaju cene, barem malo.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Muzej vostanih figura u Jagodini
« Odgovor #139 poslato: 05-04-2008, 21:19:54 »

Vratite se na temu, inace odose postovi.
Sačuvana
Dark Eagle
 

Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 25 upita.