Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Lopovi iz Hotela Jagodina  (Pročitano 8042 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

dekica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Lopovi iz Hotela Jagodina
« poslato: 21-05-2007, 14:51:53 »

Jagodina ima samo jedan zatvoreni bazen, a taj bazen se nalazi u Hotelu Jagodina! Znaci ako neko zeli da pliva mora da ide u hotel! Cena je 150din po 1h! Ili mesecno 3000din! Sada da li je to malo ili mnogo zakljuciti na osnovu cene iz Beograda da je cena u Pinkiju 140din, ali za 2h radnim danima ili 4h vikendom! A da je bazen u Pinkiju dosta bolji zanemaricemo! ZA MENE JE OVAKVO PONASANJE UPRAVE HOTELA BEZOBRAZLUK I LOPOVLUK. OD MENE NECE DOBITI NI JEDAN DINAR SVE DOK JE OVA CENA, KADA CENU SPUSTE NA CENU IZ BEOGRADA MOZDA CU OTICI! U BEOGRADU JE NA STAROM DIFU CENA 700DIN ZA 12 TERMINA MESECNO PLUS MOZE DA SE KORISTI I SAUNA, RAZLIKA IZMEDJU 3000DIN I 700DIN JE DOSTA VELIKA ZAR NE? MENI SE ZATO CINI NASLOV SASVIM OPRAVDAN! DA TAJ GOSPODIN KOJI UPRAVLJA HOTELOM ZNA NESTO O TOM POSLU ON BI UVEO RAZLICITE CENE ZA RAZLICITE TERMINE, PA RAZNE POPUSTE ZA RAZLICITE KATEGORIJE ISL... VALJDA JE CILJ DA BAZEN BUDE STALNO PUN I DONOSI PRIHOD, A NE DA NEMA ZIVE DUSE TAMO! SAMO ZATO STO IM JA NECU NIKADA OTICI GUBICE OKO 1000DIN MESECNO ILI GODISNJE OKO 12000DIN, PA JEL JE TO MALO?  UPRAVA JE LOPOVSKA I NESPOSOBNA!  :aq12:
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #1 poslato: 21-05-2007, 20:21:36 »

Problem sa hotelom je sto on trenutno nema pravu upravu, a ja mislim da bazen uopste ne drzi hotel jagodina nego neki drugi lik, mada mozda i gresim. U svakom slucaju, dok se hotel jagodina ne proda sumnjam da ce da se nesto promeni sa bazenom i uopste sa hotelom.
Sačuvana
Dark Eagle

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #2 poslato: 23-05-2007, 16:30:54 »

Hotel Jagodina pripada  PALASU

i on je do pre jedno 4 meseca bio izdat na 2 godine pribatnicima koji su to iskoristili.

Ali naravno sad je sam bazen sredjen - reboviran - tako da se sada najvise uzimaju pare

Jednom vaterpolo klubi i na Tri plivacka

kao i za skole plivanja i nastave fizickog vaspitanja  za sve skole u Jagodini

i nemaju vremena tj. termina da izdaju ovako sem uvece od 10  do 11  i to je cena VELIKA

to je to

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #3 poslato: 23-05-2007, 17:02:40 »

to oko palasa resersiraj malo jer je komplikovana situacija, a mene iskreno maksimalno mrzi da je objasnjavam, kada saznas sve informacije razumeces kako stoji stanje trenutno oko palasa i mislim da ce ti onda mnogo toga biti jasnije
Sačuvana
Dark Eagle

dekica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #4 poslato: 23-05-2007, 22:28:14 »

Pa nije tacno da termini postoje samo izmedju 10h I 11h, postoje svakog dana termini u trajanju od po 3-4h, ali u raznim delovima dana. Ko je vlasnik je totalno ne bitno, sustina je da je bezobrazluk imati skuplje cene od Beogradskih cena! Cist lopovluk I bezobrazluk je ovakvo ponasanje hotela! A to sto su u drustvenom vlasnistu, ako ne gresim, je razlog vise za moju ogorcenost na HOTEL-LOPOVE. Nadam se da ce kada se privatizuju prvo cela uprava da dobije otkaz!
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #5 poslato: 04-07-2007, 21:42:37 »

Da se treba preispitati -treba i ako ima "lopova"treba ih u javnost.Secam se vremena kada je otvoren i kada se zaposljavalo "po kljucu"a generacija koja je onda poslata u Beograd na Visu ugostiteljsku skolu sa ciljem da preuzme rukovodece funkcije nije dobila ni "p" od posla pa se rasturila kud koj mili moj.Sjedne strane hvala im (jer sam jedan od njih) jer da sam dobio mesto ne bi otisao u Svajcarsku i unovcio  znanje.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #6 poslato: 15-07-2007, 10:31:35 »

I ja se secam otvaranja hotela!! Tada je to bilo jedino pristojno mesto da se izadje. Diskoteka,bazen,Sarena kafana,pa poslasticarnica sa izvrsnim kolacima....a tek sobe...(isla ja sa deckom)...a tek klopa.. :aq08:.Kako je sada propao i neugledan.. :aq25:A te cene bazena...smesno za tamosnji standard.. ispada skuplje nego ovde u Amsterdamu..ali ako su jedini, to znaci monopol, sto znaci da im se moze
Sačuvana

pajca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 31
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #7 poslato: 15-07-2007, 22:22:53 »

Ja podrzavam i hotel i upravu hotela. Od neceg mora da se zivi, a kome treba bazen pa nece da plati onda neka napunii lavor jedan sa vodom i stvar je resena!
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #8 poslato: 16-07-2007, 06:14:35 »

Ja podrzavam i hotel i upravu hotela. Od neceg mora da se zivi, a kome treba bazen pa nece da plati onda neka napunii lavor jedan sa vodom i stvar je resena!

Ma sve je to lepo  samo  3 000 dinara mesecno je mnogo skupo

cak i u Beogradu na olimpijskom bazenu je  1 500 dinara mesecno

po cemu je Jagodinski bazen bolji od Beogradskog

pajca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 31
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #9 poslato: 16-07-2007, 23:57:10 »

Pakako vam ljudi nije jasno da je to luksuz, neko celi dan rmba za 500,00 dinara tj. RSD, i da je bazen nepotreban.
Ja imam plan:
Radna Akcija u tome je spas, sviju nas.

 :aq08:
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #10 poslato: 17-07-2007, 00:20:24 »

Bazen ne bi trebao da bude luksuz vec svuma pristupacan. A kakvu radnu akciju hoces da organizujes...da razmislim,ako je za dobrobit svih, zrtvovala bi svoj odmor
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Lopovi iz Hotela Jagodina
« Odgovor #11 poslato: 17-07-2007, 07:52:38 »

Pakako vam ljudi nije jasno da je to luksuz, neko celi dan rmba za 500,00 dinara tj. RSD, i da je bazen nepotreban.
Ja imam plan:
Radna Akcija u tome je spas, sviju nas.

 :aq08:

Pametno, radna akcija kao nekad  -  uh sto bi to bilo lepo samo  nece oni to da organizuju, ne isplati im se
 

Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 24 upita.