Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Psi Lutalice U Jagodini?  (Pročitano 72463 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

LaraCroft

  • Gost
Psi Lutalice U Jagodini?
« poslato: 18-12-2008, 14:03:28 »

Sta sa njima,i da li nadlezni u Lokalnoj Samoupravi razmisljaju da ih jednom uklone sa nasih ulica,da vise ne napadaju neduzne prolaznike i decu.Mog muza je pre sat vremena ujeo jedan takav i bio je u Hitnu zbog toga.Pitanje za "gospodu"iz Lokalne Samouprave:
                             "Koga trebamo tuziti sada,posto je dobio uverenje da ga je ujeo pas"?
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #1 poslato: 18-12-2008, 15:09:14 »

Pa, treba tužiti opštinu. Svi to rade i svi dobijaju odštetu. Izgleda da im se to više isplati nego da polove pse i stave u azil.
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #2 poslato: 18-12-2008, 15:42:41 »

Pa izgleda,koliko vidim,da je njima to najbolje i najbezbolnije resenje,za njih same,a nas gradjane ko sisa.Psi neka i dalje lutaju,napadaju i ujedaju,a oni ce placati odstetu samo.
                            Nista ljudi,hajdemo svi da nas ujedaju Jagodinski kucici,postacemo bogati na kraju svi skupa  :xq059:
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #3 poslato: 18-12-2008, 17:56:57 »

Nadam se da si sada srecna............upravo sam videla sintare kako hvataju pse,uhvatili su jednog malenog,mislim da nema vise od pet kila
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #4 poslato: 18-12-2008, 20:02:39 »

Nadam se da si sada srecna............upravo sam videla sintare kako hvataju pse,uhvatili su jednog malenog,mislim da nema vise od pet kila


To bi morali odavno da naprave. Pojavljuje se besnilo, psi su gladni, i na ulici im nije mesto. Treba da se stave u azil i da pokušaju da im nadju nove odgovorne vlasnike. Nek Palma povede kampanju za usvajanje pasa lutalica.
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #5 poslato: 18-12-2008, 20:22:36 »

Naravno da im nije mesto ali Palma nece da napravi azil, ti psi ce biti ubijeni a njihovim mesom ce da nahrane zivotinje u zooloskom vrtu.......i  trebalo bi da ih hvataju nocu kada nema ljudi a ne da svi gledaju kako ih jure i kako se ovi bespomocno koprcaju u mrezama,meni je pripalo muka...........bilo bi divno kada bi otisli u azil ali svi znamo da to nece biti tako prvenstveno zato sto azil ne postoji
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #6 poslato: 18-12-2008, 22:52:13 »

Nadam se da si sada srecna............upravo sam videla sintare kako hvataju pse,uhvatili su jednog malenog,mislim da nema vise od pet kila


To bi morali odavno da naprave. Pojavljuje se besnilo, psi su gladni, i na ulici im nije mesto. Treba da se stave u azil i da pokušaju da im nadju nove odgovorne vlasnike. Nek Palma povede kampanju za usvajanje pasa lutalica.
   
                  Da,bas tako,samo ne znam ko ce to u lokalnoj samoupravi da uradi.
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #7 poslato: 19-12-2008, 04:10:00 »

E relano ja se trzam po ulici kad vidim sve one sine kucice samo chekam da napenalim neko, gotovo da ne postoji deo grada gde ne mogu mirno da proshtetam tako da to sve treba pohvatati,a shta ce posle da rade sa njima nek odluche da  li ce da ih drze u kafileriji ili poubijaju,to je vec njihova odluka.

ALi ono shto je bitno jesta da gradska vlast mora da drzi grad ochishcen od psa lutalica!
Sačuvana

larrys

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 41
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #8 poslato: 19-12-2008, 08:45:40 »

Uz svo postovanje ljubitelja zivotinja, moram se pridruziti onima koji su zaista ogorceni velikim brojem pasa lutalica u gradu. Veoma cesto moram ici na posao ujutru u 5h i taj put od kuce do autobuske stanice je za mene pravi stres. Gotovo je redovna pojava da me psi prate, reze, laju na mene, a bilo je i slucajeva da su me i napali. Secam se da mi je jednog jutra zena, koja je pre mene dosla na stanicu, potpuno sokirana,  kazala da je morala putnom torbom da udari psa koji je pobesnelo kidisao na nju.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #9 poslato: 19-12-2008, 08:49:15 »

Naravno da im nije mesto ali Palma nece da napravi azil, ti psi ce biti ubijeni a njihovim mesom ce da nahrane zivotinje u zooloskom vrtu.......i  trebalo bi da ih hvataju nocu kada nema ljudi a ne da svi gledaju kako ih jure i kako se ovi bespomocno koprcaju u mrezama,meni je pripalo muka...........bilo bi divno kada bi otisli u azil ali svi znamo da to nece biti tako prvenstveno zato sto azil ne postoji


O tom azilu smo već govorili. Azil postoji i prema informacijama treba samo da se preuredi.
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #10 poslato: 19-12-2008, 10:09:20 »

Mene nikada nijedan pas nije napao!!!Razmislite onda zasto napadaju vas!!
 I posto svi podrzavate ubijanje i mucenje zivotinja razmislite koji problem postoji u vasim bolesnim umovima pa idite onda u 6 popodne u centar i gledajte ih kako se bespomocno koprcaju dok ih sintari jure i sutiraju,uzivajte i nahranite svoju bolesnu pohlepu.Ako vi to podrzavate i volite to da gledate imai onih koji ne vole,zasto ja moram da budem osudjena da ne smem da prodjem gradom da ne bih videla bolesne scene po ulici.
I da,postojala je inicijativa od nase vet. stanice da grad plati samo anesteziju a da oni odrade sterilizaciju svih pasa,ti psi na ulici ne zive duze od 3-4 godine i svi bi ubrzo nestali,ali Plama  nije hteo da odvoji 20-30  hiljada koliko je bilo potrebno.
Verovatno ce ih veceras opet hvati,pozurite da nesto ne propustite!!!
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #11 poslato: 19-12-2008, 10:38:47 »

Ne lupaj gluposti. Jesi li ti sama kako pomogla? Jesi li uzela kakvog psa lutalicu? Ja jesam. I imala sam ga 15 godina. Psi moraju da se sklone sa ulica i tačka. I ugrizi se za jezik. Možda će tebe sledeći put da ugrizu.
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #12 poslato: 19-12-2008, 10:57:59 »

Naravno da jesam,i to ne jednog nego vise-skupljam ih otkako sam se rodila........
.....Zna ona kojoj je tekst namenjen,prepoznace se-nije tebi,ti si normalna zena .....
Ja bih najsrecnija bila kad bi ih negde sklonili ali Palmi se to jednostavno ne isplati,vise mu se isplati da ih pobije i da posle ne mora da kupuje i trazi meso iz prodavnica za zooloski vrt.
Samo trazim da ja ne moram to da gledam,!!!!
Svesna sam da ih ubijaju i to ne samo ovde nego skoro svuda i tu jos uvek nista ne moze da se promeni, ali to ne moraju da rade kad je grad pun ljudi-to se radi posle ponoci kada su ulice prazne.Mene je juce celo vece i celu noc boleo zeludac,nisam mogla da zaspim jer sam videla tog malog crno-belog kako se bespomocno koprca,a sta da uradim-da odem da se bijem sa pet ogromnih muskaraca koji svoji bes istresaju na psu koji nema ni 5 kila.Ne znam samo kako oni mirno spavaju???
Neko ce reci da im je to posao,a posao je posao kao svaki drugi ?????
Nisu oni jadni krivi sto su ih ljudi izbacili i od njih napravili lutalice koje se bore za opstanak ,zasto je tako tesko napraviti im neki dom,neku supu gde ce imati obrok i krov i gde ce ubrzo umreti jer oni su izmuceni i ne zive dugo,uginuli bi za 3-4 godine sami,bez igde ikoga da ih pomazi i kaze im koju lepu rec.
Ivanka,ako si imala psa lutalicu nadam se da znas o cemu pricam i da makar malo saosecas sa mnom,mozes onda da pretpostavis kako mi je bilo sinoc dok sam prolazila i gledala uzasne scene
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #13 poslato: 19-12-2008, 13:22:34 »

Ivanka je verovatno normalna zena,a ja nisam,to si htela reci?
                                   Nadam se da ce Ivan u Autentiku procitati ovo,sto je napisala doticna Vesna,i da ce joj skrenuti paznju da ne vredja nikoga ovde,a koliko je ko normalan ovde pokazace vreme.
   Sto se tvojih pasa lutalica tice,mogla bi i sama da otvoris taj tvoj azil,o kome toliko pricas,a ne da svima nama ovde solis pamet,kako i sta treba raditi.Proputovala sam pola sveta i ne secam se da sam negde u nekoj zemlji cula,da je nekog ujelo kuce,a kamoli da ovako slobodno setaju ulicama kao kod nas u Jagodini,a da ne pricam sta bi bilo kad bi se to i deslio nekim slucajem.Izgleda da su u ovom gradu Jagodinski kucici zasticeniji od nas samih gradjana,jer mogu slobodno da setaju ulicama,napadaju nam gradjane,a o deci da ne pricam.To sto se desilo mom muzu je samo kap u moru vode i moramo se svi zajednickim snagama potruditi da ne ostane na tome,vec da neko napokon ovde u gradu shvati da se taj problem vec jednom mora resiti.Postoji "Orka" i njoj slicne Nevladine Organizacije,pa gospoda iz Opstine bi mogla malo da se pozabave i sa njima.Svaka cast psima,ali moja deca su mi preca od bilo kog psa,i u svojoj kuci da ga imam nekim slucajem,a o ulici da i ne pricam.Mislim da nisam jedina koja ovako misli,pogotovo mi,koji smo roditelji,a naravno,odnosi se i na ostale koji to nisu.
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #14 poslato: 19-12-2008, 13:42:37 »

nisam skoro procitala ovoliko gluposti, "pet ogromnih muskaraca koji svoj bes istresaju na psu koji nema ni 5 kila" i bla, bla, bla... alo bre, ti psi su pretnja deci koja nemaju ni 5 kg. ja ih se licno plasim i uvek imam pratnju kad idem kroz jagodinu. definitivno grad treba ocistiti, na ovaj ili onaj nacin, meni je svejedno... a sto se tice sterilizacije,ma, nece oni je.u nego da ujedu...
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #15 poslato: 19-12-2008, 13:43:08 »

Saznala sam o cemu se radilo sinoc,mozda sam malo preterala sa komentarima ali me je scena stvarno potresla.

Ako neko uopste cita to sto ja pisem videce da i ja mislim da psi ne treba da budu na ulici nego u nekom azilu,ovde je problem sto nema azila i sto se ti psi ubijaju a to se nigde u svetu ne radi.Koliko se secam,prosle godine smo potpisivali neku peticiju da se psi sklone sa ulica na neko mesto,ali od toga nije bilo nista,to Palmi nije isplativo jer ne donosi nikakvu zaradu a jos bi morao i necim da ih hrani

Lara i sama si rekla da nigde u svetu nema pasa jer su oni smesteni negde i postoji strategija da se oni sklone zauvek sa ulica.Ja bih bila najsrecnija kada bi oni bili sklonjeni i kada ne bi lutali okolo i prepadali ljude,decu a i druge pse ali nazalost to se u Jagodini nece dogoditi,bar ne skoro.

LAra, moj komentar je malo ostriji nego sto treba da bude zato sto imam utisak da me prozivas na svim temama za neko lazno predstavljanje i blabla,nije mi jasno zasto  i ko mislis da sam?
Ovo je dobronameran savet posto sam saznala nesto-jel tvoj muz uradio titar na besnilo,ako nije nek ga uradi sto pre bez ikakvog opravdanja da nema potrebe da ne bi bilo kasno!!!

Nek se obrise moj post slobodno,nemam nista protiv ali i dalje mi nije jasno kako neko moze da opravdava ubijanje pasa,ja ne mogu.Necu vise iznositi svoje misljenje,narocito kad sam besna,mozda ga vise necu ni iznositi jer nemam vremena da se raspravljam sa ljudima

Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #16 poslato: 19-12-2008, 13:45:07 »

nisam skoro procitala ovoliko gluposti, "pet ogromnih muskaraca koji svoj bes istresaju na psu koji nema ni 5 kila" i bla, bla, bla... alo bre, ti psi su pretnja deci koja nemaju ni 5 kg. ja ih se licno plasim i uvek imam pratnju kad idem kroz jagodinu. definitivno grad treba ocistiti, na ovaj ili onaj nacin, meni je svejedno... a sto se tice sterilizacije,ma, nece oni je.u nego da ujedu...

Strasno je koliko su ljudi ograniceni i nemaju pojma cemu sluzi sterilizacija pasa i zasto je uopste bitna kod pasa lutalica
Sačuvana

LaraCroft

  • Gost
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #17 poslato: 19-12-2008, 13:46:28 »

Saznala sam o cemu se radilo sinoc,mozda sam malo preterala sa komentarima ali me je scena stvarno potresla.

Ako neko uopste cita to sto ja pisem videce da i ja mislim da psi ne treba da budu na ulici nego u nekom azilu,ovde je problem sto nema azila i sto se ti psi ubijaju a to se nigde u svetu ne radi.Koliko se secam,prosle godine smo potpisivali neku peticiju da se psi sklone sa ulica na neko mesto,ali od toga nije bilo nista,to Palmi nije isplativo jer ne donosi nikakvu zaradu a jos bi morao i necim da ih hrani

Lara i sama si rekla da nigde u svetu nema pasa jer su oni smesteni negde i postoji strategija da se oni sklone zauvek sa ulica.Ja bih bila najsrecnija kada bi oni bili sklonjeni i kada ne bi lutali okolo i prepadali ljude,decu a i druge pse ali nazalost to se u Jagodini nece dogoditi,bar ne skoro.

LAra, moj komentar je malo ostriji nego sto treba da bude zato sto imam utisak da me prozivas na svim temama za neko lazno predstavljanje i blabla,nije mi jasno zasto  i ko mislis da sam?
Ovo je dobronameran savet posto sam saznala nesto-jel tvoj muz uradio titar na besnilo,ako nije nek ga uradi sto pre bez ikakvog opravdanja da nema potrebe da ne bi bilo kasno!!!

Nek se obrise moj post slobodno,nemam nista protiv ali i dalje mi nije jasno kako neko moze da opravdava ubijanje pasa,ja ne mogu.Necu vise iznositi svoje misljenje,narocito kad sam besna,mozda ga vise necu ni iznositi jer nemam vremena da se raspravljam sa ljudima


Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #18 poslato: 19-12-2008, 13:51:38 »

Lara,na stranu sve sto sam rekla,ono sto sam rekla za titar sam stvarno mislila ozbiljno ,mozes d me mrzis i pljujes koliko hoces ali nek tvoj muz uradi titar
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Psi Lutalice U Jagodini?
« Odgovor #19 poslato: 19-12-2008, 13:55:03 »

nisam skoro procitala ovoliko gluposti, "pet ogromnih muskaraca koji svoj bes istresaju na psu koji nema ni 5 kila" i bla, bla, bla... alo bre, ti psi su pretnja deci koja nemaju ni 5 kg. ja ih se licno plasim i uvek imam pratnju kad idem kroz jagodinu. definitivno grad treba ocistiti, na ovaj ili onaj nacin, meni je svejedno... a sto se tice sterilizacije,ma, nece oni je.u nego da ujedu...

Strasno je koliko su ljudi ograniceni i nemaju pojma cemu sluzi sterilizacija pasa i zasto je uopste bitna kod pasa lutalica
odbicu ti ovo na stres koji si dozivela zbog psa koji nema ni 5 kg, pa si izgubila i smisao za humor
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 21 upita.