Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: opet ovde...  (Pročitano 12548 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: opet ovde...
« Odgovor #20 poslato: 20-12-2012, 09:06:58 »

 :aq21: :aq21: :aq21: :aq21: :aq21:
 :xq003:
 :xq007: :xq007:
 :xq006: :xq006:
 :aq08: :aq08:
 :aq19: :aq19:
 :aq20: :aq20:
 :aq28: :aq28:
 :xq010: :xq010:
Sačuvana

leonardo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 172
Odg: opet ovde...
« Odgovor #21 poslato: 20-12-2012, 09:08:02 »

i šta sad...  pod opaskom Idiotizam, ne mislim na tvoje psotove već na sve predhodne koje sam brisao raznih članova ovde na forumu...

tako da koliko vidim jedini ti leonardo ovde pravi Halabuku...

i opet te pitam  ŠTA SAD....  da li ćeš se smiriti diskutovati na temama kojih ima milion normalnim tonom, ili će svaki tvoj posto biti kao onaj goe od  100 redova...

meni ne smetaju tvoji odgovori, ali mi smetaju tvoje pretnje, a pretnje ne volim, uuuuuu ne volim ih uopšte...  zato te ovako javno pozivam na odgovornost...


da li ćeš se smiriti i normalno pisati ili ćeš i dalje svoj bes, nezadovoljstvo nekakokvo koje očigledno imaš da iskaljuješ na ovaj forum... to me zanima...

A drugo pitanje je...  Zašto bi ja išta imao protiv tebe kad te ni ne poznajem, da li sam ti možda nešto skrivio nesvesno, možda ti mene znaš ?!

Znači brisanje tvojih tema nem veze sa tobom kao sa Čovekom, osobom, ličnošću, već sa načinom na koji pišeš gde svaki odgovor na tvoji post dovodi do dalje svađe, što ja na ovom forumu ne želim...  samo zbogo toga ti kažem...

sve što si rekao gore i sve što želiš da kažeš, protiv koga god hoćeš i želiš, Predsednika Države, Predsednika neke Firme, Predsednika Opštine tvoje, OBAME... znači koga god ti odabereš

ali normalnim jezikom, ne vređajućim... to je sve što želim od tebe.. u suprotnom nemam izbora nego da ti pobrišem postove i ako i dalje ne razumeš pta sam ti rekao da ti obrišem nalog, da te blokiram na 1 500 sajtova mog servera, pa ni preko PORXY servera više nećeš moći da uđeš, moraćeš kod komšije na net...

ja ne znam oko poljoprivrede ništa, ne znam oko struje ništa, ne znam da popravljam tv ili veš mašinu, ali nemoj samnom oko interneta....

ps. da još jedna stvar, ja već imam suđenje gde sam okrivljen i zamisli sve zbog tema i tekstova koje su objavljenje na ovom forumu, gde je neka firma tužila toga što je to napisao a mene što kao mediji to objavljujem, i mnogo dobro znam zakon vezan za forum...

Kad si se registrovao ti si elektronski podpisao  OVO  --->>>  http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=1215.0   i mene automatski izbacio iz sistema pravosuđa, ali samo ako napišeš lepim rečima...

recimo...  Predsednik firme Te i te nije dobar čovek, ne plaća radnicima, ne vodim računa, sve pare troši u kafani itd...  - Ne briše se...
.............  Predsednik firme Te i te je majmun, ne plaća radnicima jer jebe kurve svaki dan, ne vodim računa o dorinosima jer mu se jebe za to, sve pare troši u kafani gde časti svoje političke neistomišljenike kako bi opstao na flasti u toj opštini i imao povoljnosti na svoje proizvodeitd...  -  BRIŠE SE  u suprotnom ja ću da budem taj koji će kao i ti da plati kaznu od 300 000 do 1 miliona dinara zbog klevete...


nadam se da sam bio jasan da ne smete da pljujete po verskoj, nacionalnoj osnovi, da prodajete nuklerane bombe, da stavljate dečiju porografiju i sve ono što je napisano u USLOVIMA KORIŠĆENJA OVOG FORUMA

http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=1215.0      -   i sve će biti uredu, možemo da diskutujemo do mile volje...  ako toga ne bude, svaki post će biti obrisan, jer ne želim opet na suđenje i opet da plaćam kazne zbog bilo koga od Vas, a forum kao što sam rekao Ugasiti se Neće !!!



PLITKO....... MNOGO PLITKO......
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: opet ovde...
« Odgovor #22 poslato: 20-12-2012, 12:24:18 »

pa šta da radim, tako je... plitko ne plitko mora tako...

badex

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: opet ovde...
« Odgovor #23 poslato: 01-01-2013, 13:30:43 »

POZDRAV SVIMA
Sačuvana

MIK

  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 13121
Odg: opet ovde...
« Odgovor #24 poslato: 15-01-2013, 15:45:43 »

 :aq28: zdravo
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 21 upita.