Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE  (Pročitano 138236 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« poslato: 05-08-2007, 05:57:00 »

RODJENDAONICA BUCOLINA- NEŠ NAS VIDJET VIŠE BONA!
E pa ovako je bilo,Lepo smo dosli na rodjendan kod nekog klinca kad je poceo dril, (mi i nasi klinci)kad ono:
Animatorka - dal je zavrsila animatorski kurs u nekom popravnom domu , ne znam , ali je bila ekstremno neljubazna i gruba sa decom.
Nije dozvoljavala deci bas nista sto bi trebalo da bude veseo rodjendan, kad vec ne mozemo u stanu da slavimo deciji rodjendan  (deca imaju 4 god.)Vikala je na decu kojoj se malo prosuo sok, stezala ih je za ruku jako pa su neka plakala od bola jer su se igrala sa njihovom igrackom krokodilom,Vikala je na decu koja su se malo jace smejala.NE DERI SE BRE- Vodila je onaj njen vozic sa facom nadrkanom( koj mi ovo treba u zivotu),Trubice kartonske nije dozvolila da deca trube , nego da ih nose kuci i to na izlazu sa rodjendana,Pa trubice su da deci bude lepo na rodjendanu a kuci mogu da trube i sama.Ono dranje na decu i jako stezanje ruke verovatno je mislila da se ne vidi.Sve je izgledalo kao ,Deca da budu sto mirnija i da sto brze odu kuci , dala im je da crtaju i da stavljaju  oblike  u sablone, i da hvataju kocku koja im ona baca (20 oro dece od 4 godine ceka na red kad ce ona da im baci u ruku sundjeraszu kocku- da da vrlo zabavno!Ceo rodjendan je prosao sa vidnom nervozom vlasnice i animatorke. Da napomenem da deca ne smeju da potrce po prostoru namenjenom za slavlje, nego samo da sede ili se bave neuznemiravajucim aktivnostima za organizatore skupa.Pa sto nisu otvorili šah klub za penzionere, onda im niko ne bi ni pisnuo.  Bili smo jos jedanput tamo na drugom rodjendanu  i bilo je slicno.E pa vise ne , bar dok je ona animatorka tamo.Zakljucak -  Neljubazni nervozni grubi dosadni!
Naglasavam da je ovo bilo nase iskustvo .
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #1 poslato: 05-08-2007, 08:04:45 »

gde se nalazi ta rodjendaonica ?  U Jagodini ?

koji deo grada ?

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #2 poslato: 05-08-2007, 09:52:37 »

Nemam pojma gde ti je to,pitam se sto ste uopste bili u nekom neproverenom lokalu\ustvari jos i gore vec imate lose iskustvo\,ovo je osetljiva tema,deca su u pitanju,pa  ubudce negde na provereno,nije svugde lose treba se samo raspitati detaljnije
Sačuvana

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #3 poslato: 07-08-2007, 18:56:23 »

To mesto treba zatvoriti,PODHITNO,jednostavno razglasiti po gradu,da vise lici na KUCU STRAHA,nego na RODJENDAONICU. A kad se procuje,to je bar lako, kod nas,zatvorice je oni sami.Mislim,STASNO,neko je ipak trebao da reaguje od roditelja!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #4 poslato: 07-08-2007, 19:02:17 »

To mesto treba zatvoriti,PODHITNO,jednostavno razglasiti po gradu,da vise lici na KUCU STRAHA,nego na RODJENDAONICU. A kad se procuje,to je bar lako, kod nas,zatvorice je oni sami.Mislim,STASNO,neko je ipak trebao da reaguje od roditelja!

da je to jedino mesto, pa u vecini prodavnica osoblje je neljubazno, posebno u jadnim ostacima drzavnih velikih prodavnica.

u svakom slucaju pozdravljam ideju itrebalo bi se ovde naci ne samo ta jedna rodjendaonica nego bukvalno sve slicne firme
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #5 poslato: 07-08-2007, 20:46:22 »

EFG BANKA preko puta FOTO PERICE blagi uzas.Ljudi nadjite veci prostor nemoj da se stoji napolju.
Sačuvana

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #6 poslato: 09-08-2007, 06:05:19 »

Joj,ja moram da ispricam sta mi se desilo pre 3 godine u nasoj bolnici.Zadrzali su me na ginekologiji zbog jake upale jajnika,ta noc mi je bila nocna mora,svi su se nesto jurili po hodniku,galamili,pusili,ma covek nije mogao da trene.Taman pred jutro da uhvatim malo sna,eto je cistacica,riba,to je u redu,ali ja onako sanjiva,reko,ajde da se malo umijem i osvezim,kad je ona pocela da se dere na mene,ja jadna ne znam sta me snaslo,nisam smela da gazim ono sto je ona ribala...Ali to je tamo normalno,od doktora do cistacica,svi imaju pravo da se istresu na tebe...javascript:void(0);
aq16
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #7 poslato: 09-08-2007, 07:09:25 »

strašno, stvarno nisu normalni

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #8 poslato: 09-08-2007, 07:29:12 »

Pa njima bar nije tesko da se lece,ako na vreme shvate\kolektivno\,da im ipak nesto fali
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #9 poslato: 11-08-2007, 14:07:23 »

GRDIM- KULTURNI CENTAR U JAGODINI,lokacija je odlicna,a kad se s klincima vracam kuci nekako mi je najlogicnije (meni) da tu napravim pauzu uz kafu i sokice.Elem,aj da sazvace covek tu (blago receno ,vizuelno neprimerenu bastu),da sazvace i ODVRATNU KAFU i odvratnu uslugu(koju po mom misljenju pokupise iz raznoraznih pozatvaranih kafana),opet kazem,ajde de ja cu kao jagodinka da to progutam ili da promenim lokal,nije bitno,al dodje jutros jedan stariji gospodin iz nekog Srpskog grada,i stade pored mog stola (bas tamo gde je neljubazna konobarica donosila sasvim pogresnu narudzbinu),i upita za neku grupu ljudi koji su tu trebali da budu u to vreme,preko ramena,i ne pogledavsi ga,odgovori da nisu vise tu ida mora da ode u Djurdjevo brdo,i mrva ladna okrenu se da podje,kad je covek vrlo ljubazno zamoli da se posluzi telefonom,avaj,drsko NEMAMO,i ode zenA (PA CEKAJU JE SVEGA 3 STOLA),ja onako bezveze mi definitivno,stariji covek,nije iz naseg grada,ponudim se da mu sa svog mob.pozovem taxi,ma on sludjen odmahuje da nije planirao takav trosak,onda lepo objasnih gospodinu kako stici do tamo,i ako mu treba neka pomoc,ajde tu sam...Covek se ljubazno zahvali i ode putem mog objasnjenja.Nisam ja ovde ni bitna,niti sam supervumen (da me pojedini ne shvate pogresno),vec je ONA ,NEKA TAMO OBICAN LJUDSKI SKOT, i da covek na odlasku (da utvrdi gradivo) upita jos jedared,OVO JE KULTURNI CENTAR?
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #10 poslato: 11-08-2007, 20:46:56 »

E sestro slatka, jeste jeste u kulturnom centru jeste nekulturno a  da sam retko gde pio grdju kafu i to je tacno.
Jel pio neko dobru kafu u Jagodini skoro?Mislim na kafice.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #11 poslato: 11-08-2007, 22:58:42 »

Cuti dok 'oce uopste i da ti je skuvaju/naprave  :aq21: Obicno kad im gazda nije tu, konobari ti uz osmeh sloze pricu kako im se "pokvario automat"  :aq21: a zapravo nece da se maltretiraju tu sad sa nekim kafama  :aq24: od takvih gostiju nema vajde, nece da se napiju pa da im dopises turu-dve  :aq21: Ja nekad kad dodjem u Jagodinu jedva nadjem lokal gde im se nije "pokvario automat"  :aq21: pa mi onda svaka kafa dobra, daj sta das  :aq22:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #12 poslato: 12-08-2007, 07:51:01 »

E sestro slatka, jeste jeste u kulturnom centru jeste nekulturno a  da sam retko gde pio grdju kafu i to je tacno.
Jel pio neko dobru kafu u Jagodini skoro?Mislim na kafice.

na dosta mesta je dobra kafa
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #13 poslato: 12-08-2007, 07:52:09 »

Cuti dok 'oce uopste i da ti je skuvaju/naprave  :aq21: Obicno kad im gazda nije tu, konobari ti uz osmeh sloze pricu kako im se "pokvario automat"  :aq21: a zapravo nece da se maltretiraju tu sad sa nekim kafama  :aq24: od takvih gostiju nema vajde, nece da se napiju pa da im dopises turu-dve  :aq21: Ja nekad kad dodjem u Jagodinu jedva nadjem lokal gde im se nije "pokvario automat"  :aq21: pa mi onda svaka kafa dobra, daj sta das  :aq22:

ti mora da si neki veliki maler. uglavnom pijem kafu kada izadjem, i nikada mi jos niko u jagodini nije rekao da mu se pokvario automat ili na bilo koji drugi nacin izbegao da mi donese omiljeno pice (kafu)
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #14 poslato: 12-08-2007, 11:59:38 »

Obično idem na kafu kod Jovanče. Nostalgija valjda. Nekada, kada sam bezala sa časova sam redovno išla kod Jovanče na kafu. Sada kad dodjem u Jagodinu obavezno idem na kafu tamo a i na večeru. Ljubazni su i hrana je dobra.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #15 poslato: 12-08-2007, 19:07:28 »

govermentu,ima dobrih kafa u Jagodini,da da u kaficima (ja iskljucivo pijem OBICNU-SRPSKU), npr. caffe caffe,Motiv,Pica-hit...rekoh da sam bila sa decom pa mi je taj "prostor" tamo negde na pola puta do kuce,pa sam zato i svratila,verovarno vise necu,da i u Statusu kuvaju bas domacinsku kafu,ali nije mi to prostor za klince, a taj nazovi Kulturni centar je vec duze vreme lokal za izbegavati,pa i zimi,nedaj boze da svrati covek oko 2,3 popodne,mozes da se ugusis sto od dima sto od ustajalog vazduha(onako bas kafanski smrad),a ako te muka potera na wc,a pri sebi nemas papirnatih maramica...nastavak znas i sam
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #16 poslato: 14-08-2007, 13:40:48 »

Aj da ne bude da sam tip "nepopravljive pljuvacice" (smeh),ima tu i necega za pohvalu.Evo ja hvalim OS'Milan Mijalkovic", zato sto od kada je onako spolja (boja je diskutabilna) lepo uradjena, a ima tome poprilicno, nema ni jednog grafita recimo, eto to mi je "lepo upalo u oci"
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #17 poslato: 15-08-2007, 16:54:44 »

Načisto se otkačim kad me pita konobar: "Šta ćeš"
Sačuvana

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #18 poslato: 15-08-2007, 16:57:19 »

kritikujem Zar kod skolskog centra u jag.....zbog neljubaznog osoblja necu uci tamo do kraja zivota!!!!!!!!!
a mozda ni posle.....
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


zs

  • Gost
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #19 poslato: 15-08-2007, 21:06:15 »

Načisto se otkačim kad me pita konobar: "Šta ćeš"

odkud znas da mu se ne svidjas pa te tako pita da bi dobio provokativan odgovor? :)
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 21 upita.