Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Beli švajcarski ovčar ,rezervacija štenaca   (Pročitano 1134 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

oglasise

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1107
Beli švajcarski ovčar ,rezervacija štenaca 
« poslato: 29-11-2018, 11:16:58 »

Rezervišite najlepši novogodišnji poklon. Juniorski šampioni Srbije Zampa di gatan my guardian i Verona vom house savacium su 23.10 dobili 12 prelepih štenaca ,6 muških i 6 ženskih , koji će imati trenutno najbolje rodovnike u Evropi pošto je OTAC  mužijaka  HanSolo von Tirol  , Champion of champions , Champions derby winer , 7xBOB, RBOG , CHSrb, CHRo. . . . a OTAC ženke Aron (2004) SLR AKO 00013 , prvak sveta u veteranima , šampion reprodukcije , VWW, INT CH, GRAND CH, 52xCACIB,52xBOB , CHSrb, CHBiH, CHMne, CHBG, CHMOL. . . Svi psi su sa odličnim snimcima kukova i lakata, i proverama dnk kao i MDRa, DMa. . . Garantujem ovo što sam napisao i svako ko donese bolje matične listove sa više šampiona dobija kuče besplatno. A Vi proverite na internetu u bazi koja će Vam se otvoriti ukucavanjem  imena roditelja mojih štenaca ili dedova koje sam naveo. Roditelji kučića su pobedjivali i starije pse na izložbama a prošli su oboje i obuku u školi ALFA DOG Temerinu. I pored velikog broja svi su  napredni  i dobro uhranjeni za svoj uzrast. Kupite najbolje za više nego korektnu cenu. Na slikama su roditelji štenaca i štenci stari 18 dana . Cena je fixna a rezervacija 150 eura. Preuzimanje od 11.12.2018 . Tel. 064 240 115 0 , Milan
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 21 upita.