Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Da li ste znali da se godišnje širom sveta  (Pročitano 7378 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Da li ste znali da se godišnje širom sveta
« poslato: 27-01-2007, 10:42:56 »

Da li ste znali da se godišnje širom sveta potroši oko 50 biliona tableta aspirina.

E tabletičari

bebironac

  • Gost
Одг: Da li ste znali da se godišnje širom sveta
« Odgovor #1 poslato: 05-04-2008, 21:04:01 »

Koliko se onda sedativa potrosi u Srbiji po glavi stanovnika......verovatno mnogo vise nego nego aspirin po glavi stanovnika u svetu....eeee zalosno ali istinito
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Da li ste znali da se godišnje širom sveta
« Odgovor #2 poslato: 06-04-2008, 14:42:46 »

Koliko se onda sedativa potrosi u Srbiji po glavi stanovnika......verovatno mnogo vise nego nego aspirin po glavi stanovnika u svetu....eeee zalosno ali istinito
Potrosi se taman toliko da se umiri bar nas kotinent!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Da li ste znali da se godišnje širom sveta
« Odgovor #3 poslato: 06-04-2008, 23:34:31 »

Najvise sedativa trose Parizani ! A to zbog saobracaja u tom gradu. Svakodnevni haos, non-stop.

Zastoji, guzve, nemoguce misije trazenja parkinga.... gledala sam kako se zapletu na trgu i ne mogu da se razmrse! :aq09:

Da bi smanjili taj problem cak su pokusali da stimulisu narod da koristi bicikle. Po ugledu na Holandiju.

Propalo! Kazu da je bilo opasno po zivot voziti bajk po Parizu. Nocna mora im se nastavlja!

Ja sam zivela u gradu svetlosti. Secam se toga a i neverovatnih guzvi u metrou. Vrlo stresno!  :aq28:

Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Da li ste znali da se godišnje širom sveta
« Odgovor #4 poslato: 07-04-2008, 06:41:14 »

Cini mi se da je Balkan "BURE BARUTA" daleko stresniji od saobracaja u Parizu....mozda gresim...ali ako gresim onda i dolazim do zakljucka da su Parizani jako razmazeni...sta bi onda radili kad bi pocele i bombe da im padaju...mozda bi sami sebi davali venski sedative
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Da li ste znali da se godišnje širom sveta
« Odgovor #5 poslato: 07-04-2008, 21:19:07 »

Cini mi se da je Balkan "BURE BARUTA" daleko stresniji od saobracaja u Parizu....mozda gresim...ali ako gresim onda i dolazim do zakljucka da su Parizani jako razmazeni...sta bi onda radili kad bi pocele i bombe da im padaju...mozda bi sami sebi davali venski sedative

Ne gresis. Ali u tom ispitivanju nije bilo Srbije. Inace bi sigurno poneli pehar.

Gresis! Po toj logici su onda Srbi jako razmazeni u poredjenju sa npr. Darfurom.

p.s. za svakoga bi bilo stresno da zbog saobracaja dolazi s' posla kuci tek u osam uvece.



 

 
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Da li ste znali da se godišnje širom sveta
« Odgovor #6 poslato: 07-04-2008, 23:09:19 »

Priznajem da su Srbi razmazeniji ako se uporede sa Darfurom.....ali spomenuh Srbe i Parizane....stoji i to da je takav saobracaj stresan...ali ratovi ne mogu ni da se uporede sa tim.....pozdrav Loremo
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 21 upita.