Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pištolj na ulazu u Parlament  (Pročitano 3218 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Pištolj na ulazu u Parlament
« poslato: 21-07-2009, 21:13:25 »

21. jul 2009. | 17:00 | Izvor: Beta, Tanjug
Beograd -- Policija je na ulazu u zgradu Doma Skupštine Srbije otkrila kod Nataše T. (38) pištolj za koji ima dozvolu za držanje, ali ne i dozvolu za nošenje.



Kako je saopštila policija, pištolj je otkriven na ulazu, pri prolasku kroz detektor. Nataša T. odvedena je u Policijsku stanicu Stari grad. U toku je informativni razgovor, navodi se u saopštenju.

Prema nezvaničnim informacijama iz parlamenta, reč je o ženi koja je u skupštinu došla kao posetilac i na ulazu tražila "nekog zaduženog za privredni kriminal".

Predsednica Skupštine Srbije Slavica Đukić-Dejanović obavestila je tokom zasedanja poslanike da je u parlament, iz ulaza u Kosovskoj ulici, pokušala da uđe devojka u čijoj torbi su otkriveni pištolj i kutija sa mecima.

Đukić-Dejanovićeva je objasnila da su reagovali organi Ministarstva unutrašnjih poslova i zdravstvene službe, jer je "bilo potrebe za obe reakcije".

Prethodno je šef poslaničke grupe SRS i predsednik skupštinskog odbora za bezbednost Dragan Todorović zatražio od Đukić-Dejanovićeve informaciju o tom događaju.

On je naveo da je čuo po skupštinskim hodnicima da je žena sa pištoljem htela da uđe u parlament i da je, prema nekim informacijma, tražila nekoga nadležnog za privredni kriminal.

Todorović je podsetio da je pre više od mesec dana čovek sa bombom upao u zgradu predsedništva i dodao da je "očito da je situacija takva da sve veći broj građana ne vidi izlaz iz problema i pribegava takvima sredstvima rešavanja problema".

On je naveo da nema razloga da se takve situacije skrivaju od poslanika.
Sačuvana

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Одг: Pištolj na ulazu u Parlament
« Odgovor #1 poslato: 21-07-2009, 21:14:13 »

Ja razumem očaj, očajna sam i ja i većina mojih poznanika i prijatelja. Ali, postupiti ovako naivno... Pa zar je mislila da na ulazu neće detektovati pištolj?
Sačuvana

SunđerBoba

  • Gost
Одг: Pištolj na ulazu u Parlament
« Odgovor #2 poslato: 22-07-2009, 12:53:50 »

Nemojte da me shvatite pogrešno, ali dnevno - politički događaji, postaju iz dana u dan, sve tragikomičniji  :xq066:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 21 upita.