Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Servis i ugradnja klima uredjaja  (Pročitano 4970 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

optiwebstudio

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 12
    • Izrada sajtova
Servis i ugradnja klima uredjaja
« poslato: 13-05-2014, 12:00:46 »

Frigo best d.o.o je osnovan 1997 god i pruža usluge prodaje , ugradnje i servisiranja klima uređaja. Vršimo takođe i servisiranje svih vrsta rashladnih uređaja: frižidera, komora, RO ormana, rashladnih vitrina, ledomata. Prodajemo i ugrađujemo kanalsko-ventilacione cevi za dovod i odvod vazduha, vršimo instaliranje kompletne automatike sa svim zaštitama (elektro, termo i vakum).Nudimo mogućnost ugradnje i klima komora (hlađenje-grejanje).
Nemojte dočekati vrućine bez klima uredjaja, pogledajte našu ponudu klima na našem sajtu: http://www.servisklimauredjaja.com/
Sačuvana

Petar Petrović

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 226
    • Selidbe Beograd
Odg: Servis i ugradnja klima uredjaja
« Odgovor #1 poslato: 20-03-2015, 21:37:44 »

Meni su ovi ugradili klimu, cene su standardne, servis i ugradnja klima u Beogradu. Za svako godisnje servisiranje imam popust
Sačuvana
Moja agencija za selidbe Beograd nudi Vam najpovoljnije selidbe i prevoz u Beogradu. Svaki dogovor je moguć. najjeftinije cene selidbe Beograd i ostale gradove Srbije. Portal Novi Beograd | Agencije Beograd | selidbe Beograd | san radio

OOOO1

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 62
    • SrbijaSpace
Odg: Servis i ugradnja klima uredjaja
« Odgovor #2 poslato: 26-03-2015, 14:17:04 »

I domaćica može da nauči da skine filtere od klime i da ih opere. Medjutim to je samo jedan prljavština koje opstaju i škode zdravlju čoveka. Dakle, potrebno je dubinsko pranje klima uredjaja.

Moja preporuka ja da obavezno jednom u nekoliko godina, u zavisnosti od stepena koriscenja klima uredjaja, uradite i dubinsko pranje klima uredjaja.

Status Frigo

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Odg: Servis i ugradnja klima uredjaja
« Odgovor #3 poslato: 18-04-2016, 10:16:13 »

Status frigo, vodeća je u prodaji rezervnih delova za rashladne i klima uredjaje, na teritoriji južne Srbije . Pažljivo osluškujući Vaše potrebe, dugi niz godina, napravili smo odabir najkvalitetnijih komponenti za Vaše rashladne uredjaje. Rezervni delovi poznatih svetskih proizvodjača na raspolaganju su vam sedam dana u nedelji, tokom čitave godine. U našoj ponudi je, takodje, široka paleta repromaterijala i kompletnog alata za popravku i montažu svih tipova rashladnih uredjaja. Za Vaše lične potrebe, za potrebe Vašeg marketa ili firme vršimo uslugu servisiranja rashladnih uređaja, kao i projektovanje i izradu rashladnih komora svih namena. Mogućnost da odaberete visokokvalitetnu opremu za Vaš objekat uz konsultaciju sa našim stručnim i ljubaznim osobljem, biće vam pravo zadovoljstvo. Verujemo da su mnogi od Vas uspeli da se uvere u poslovnost i kvalitet usluga koje pružamo. U vremenu ispred nas, nastojaćemo da zadovoljimo sve zahteve kupaca koji žele kvalitetnu i pre svega pouzdanu rashladnu opremu. Mi smo uvek tu, raspoloženi, da damo savet i pomognemo vam da napravite pravi izbor.

www.status-frigo.com
prodaja@status-frigo.com
« Poslednja izmena: 18-04-2016, 10:17:18 od strane Status Frigo »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 20 upita.