Razne zanimljive teme > Dijaspora

Biti Srbin u Svetu

(1/29) > >>

autentik:
da li mislite da nas baš ne vole previše - >  kad kažete nekom koje ste nacije ?   :aq15:

groucho:
Pa da.Naravno da nas ne vole.Ali to je sve.ono sto kazu,propaganda i na ovome svetu,ono sto kazu nije istina.....xe-xe-xe....Mislim da je onaj lik sa klipa lepo objasnio ovu problemariku.
Ali salu na stranu,mislim da je to ipak istina i da ne uzivamo bas neki kredibilitet.Da li je to propaganda stvarno ili nismo u stanju da realno sagledamo stvari,ne znam.
Uostalom i Dzordz Kluni je jednom prilikom izjavio da ga je sramota da se van SAD-a izjasni kao Amer zbog politike koju sprovode.Pa ja sad pitam,da li je i to propaganda ili stvarnost?

autentik:
Mislim da je veoma teško  - svi te gledaju kao teroristu

ali me zanima šta misle  naši u Dijaspori  - opet oni mogu da daju najmerodavniji odgovor

the fly of navigator:
hahahh.zivim u becu,i kad budem imala decu,ako Bog da,pricace nemacki.muka mi je od cigana i ciganskog ponasanja.nisam rasista ali ima ih previse kao i seljaka koji su dosli da rade i da se ponasaju kao u svojoj zemli.pa nije cudo sto nas mrze.

ribica:
Sto se tice Amera,ma njih boli uvce odakle smo i sta smo,vazno im je da imaju ispred sebe TV :aq27:,pizzu,coca-colu i chips.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju