Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ja imam talenat - 2011  (Pročitano 28354 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #40 poslato: 04-03-2012, 22:29:10 »

 E Srbijo! Gusle?!?!? Bilo je toliko boljih! Jadna smo mi zemlja!
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #41 poslato: 04-03-2012, 22:38:49 »

Iako imam zamerke na ishod glasanja , čestitam pobednicima a svim dragim forumašima koji su dali svoj glas Drim Timu od srca zahvaljujem.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #42 poslato: 05-03-2012, 07:53:45 »

Mislim da smo sinoć prisustvovali velikoj prevari , sličnoj onoj kada je Kaća pobedila na Farmi. Imam i par pitanja za produkciju , iako znam da nikada neću dobiti odgovor , jer je ipak velika lova u talu.
1) Zašto nije išao kajron ( ona slova ispod slike) tokom cele emisije sa REDNIM BROJEVIMA takmičara i brojem za slanje SMS ? Ovako su bili favorizovani takmičari sa nižim r.b. , što se i pokazalo .
2) Sinoć su mi se javila 3 prijatelja , dvojici je od po 20 glasova stigla , jednom samo 4 a drugom 3 povratna SMs , a trećem su stizale povratne poruke da se glasa samo do broja 8 ?
3) Zašto je nastup Dream Teama bio uništen amaterskim radom kompletrnog Tv i produkcijskog osoblja , počev od kamermana preko svetla do režisera? Imam info da je koreograf Dream Teama žestoko protestvovao kod režisera , ali ovaj nije našao za shodno ni da razgovara sa njim.
Nije mi žao što sam ja ispao ovca ,  glasao sam za moje dete , ali žao mi je mojih prijatelja i rodbine pa im se ovim putem javno izvinjavam što sam ih pozvao da učestvuju u ovoj prevari.
 Da ne bude zabune , ja os srca čestitam Bojani i Nikoli na pobedi , zaista su pokazali svoj talenat. Ukoliko je i bilo nekih zakulisnih radnji , ova deca sigurno nemaju učešća u tome i ja im želim puno sreće i uspeha u životu.
« Poslednja izmena: 05-03-2012, 08:35:35 od strane Black »
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #43 poslato: 05-03-2012, 10:38:46 »

Totalna nepravda.I sto se tice Dream tima i Bojane Stamenov.Nisam mogla da verujem da dva favorita su osvojila tek 6. i 4. mesto.Zakulisne radnje ocigledno.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #44 poslato: 05-03-2012, 10:47:20 »

Po meni , Bojana Stamenov , Emilija Đonin i Drim Tim su među prva 3 . Pobednici se nisu ni u jednoj anketi ( abilo ih je nekoliko ) našli ni među prvih 5 !!!! Ali , ovo je zemlja Srbija i sve je moguće. Opet kažem , pobednicima čestitam , imaju talenta , naročito Nikola, ali ipak je bačena mrlja na ovo takmičenje jer čitam razne komentare na raznim forumima i novinama i 75 % komentara je apsolutno protiv pobednika. Čak se i sprdaju sa guslama , koja ja , lično , nikada nisam ni voleo da slušam jer mi to liči na naricanje a to mrzim.
 Još jednom , hvala svima odavde koji su dali svoj glas Drim Timu.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #45 poslato: 05-03-2012, 10:54:03 »

Black,vidi,meni nije jasno ,uz duzno postovanje,Ko bre glasa za gusle????Nelogicno totalno.Tacno-zemlja Srbija.Mucka se svuda pa i na ovakvim takmicenjima na kojim ne bi trebalo da ima mesta malverzacijama.Nego,neka deca nastave sa radom,videli su ih ljudi,ko zna za sta je sve ovo dobro.Osim tih ebenih 100.000 koji su osvojili,sta drugo imaju kao korist,kako ce oni sa takvom muzikom bilo kud?To nece niko da slusa,iako je shatro gistro "umetnicki".Bojana i Dream team imaju perspektivu i ona mala sto peva Edit Pjaf,zaboravila sam kako se zove.black,zato ne budi ogorcen,narod nije slep,kvalitet uvek nadje svoj put.veliki pozdrav za tu decu sto su se trudila i samo nek nastave tako,nema predaje.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #46 poslato: 05-03-2012, 10:59:43 »

Ma nisam ja ogorčen , možda sam malo više razočaran jer znam koliko su truda i rada plesači uneli u sve ovo. Šta da se radi , idemo dalje , ovo je ipak bilo jedno lepo iskustvo za njih , i jedan lep uspeh. Sada idem da sačekam ćeru i da joj čestitam na učešću u finalu.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #47 poslato: 05-03-2012, 11:13:04 »

Veliki pozdrav za tvoju malu i za celu ekipu  :xq001: :xq001: :xq001:
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #48 poslato: 05-03-2012, 11:18:37 »

Mi smo sinoc glasali za Dream Team i sve poruke su bile prihvacene ali me uopste ne iznenadjuje sto mnoge nisu.
Ja sam znala jos kad su prosli u polufinale da ce Bojana i Nikola pobediti, jednostavno sam imala takav osecaj.Svi su bili fantasticni sinoc ali nastup Dream tIma jednostavno ostavlja bez teksta.
Sačuvana

Egzi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 251
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #49 poslato: 05-03-2012, 12:16:07 »

Izvini Black, ali ako si glasao za svoje dete i terao si nas da glasamo za to isto tvoje dete, onda je i to jedna vrsta namestaljke jer si se okoristio ovim javnim glasilom e da bi tvoja kcer pobedila. Ni to nije fer. Objektivno trebalo je da cutis i trazis od  nam da glasamo po svojoj savesti. Verujem da je bilo muce. RTS je hteo da izforsira "narodnu bastinu" mada ja licno ne vidim u tome nikakav talent. To pevuckanje i tzv. plesanje nema veze sa talentiranoscu kandidata. Sve je to bilo na jadno niskom nivou ukljucujuci i sve finaliste.

Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #50 poslato: 05-03-2012, 12:35:28 »

Naravno da ce da glasa za svoje dete i da vodi kampanju da glasaju i drugi.Sta se trpas svuda,bar da napises nesto pametno,nego samo provokacije da nerviras ljude ili da podstices svadju.Svud gde se ti pojavis-tema se se obrise ,zato sto je toliko trolujes da to granice nema.Jednom recju-dosadan sii.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Kengurinjo

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 762
  • Само ЧИСТ ОБРАЗ и МЕРАК немају цену.
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #51 poslato: 05-03-2012, 12:43:30 »

Ја сам гласао за Дрим Тим, и у полуфиналу и у финалу само зато што су они наши. Као што сам својевремено гласао за Сандру Тодоровић у финалу Талента, али није ми јасно шта имате против гусли? И на крају крајева, ко губи, има право да се љути. Честитке на великом успеху Дрим Тиму, свако добро и све најбоље!!!
Sačuvana
Србија је вечна док су јој деца верна. Амин!

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #52 poslato: 05-03-2012, 17:24:06 »

Izvini Black, ali ako si glasao za svoje dete i terao si nas da glasamo za to isto tvoje dete, onda je i to jedna vrsta namestaljke jer si se okoristio ovim javnim glasilom e da bi tvoja kcer pobedila. Ni to nije fer. Objektivno trebalo je da cutis i trazis od  nam da glasamo po svojoj savesti. Verujem da je bilo muce. RTS je hteo da izforsira "narodnu bastinu" mada ja licno ne vidim u tome nikakav talent. To pevuckanje i tzv. plesanje nema veze sa talentiranoscu kandidata. Sve je to bilo na jadno niskom nivou ukljucujuci i sve finaliste.


još si ti mlad i zelen ko xxxxxxxx , e da bih ja sa tobom ozbiljno pričao . Od juče si na ovom forumu , a i vidim da si baš omiljen . Postoje neke stvari koje ti , sve i da hoćeš , ne možeš razumeti. Kad porasteš , kasće ti se samo. Ali , moraš prvo da porasteš.
« Poslednja izmena: 05-03-2012, 17:25:44 od strane autentik »
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Svilena

  • Gost
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #53 poslato: 05-03-2012, 18:54:59 »

.
« Poslednja izmena: 21-01-2013, 20:22:52 od strane Svilena »
Sačuvana

Egzi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 251
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #54 poslato: 05-03-2012, 19:18:16 »

Izvini Black, ali ako si glasao za svoje dete i terao si nas da glasamo za to isto tvoje dete, onda je i to jedna vrsta namestaljke jer si se okoristio ovim javnim glasilom e da bi tvoja kcer pobedila. Ni to nije fer. Objektivno trebalo je da cutis i trazis od  nam da glasamo po svojoj savesti. Verujem da je bilo muce. RTS je hteo da izforsira "narodnu bastinu" mada ja licno ne vidim u tome nikakav talent. To pevuckanje i tzv. plesanje nema veze sa talentiranoscu kandidata. Sve je to bilo na jadno niskom nivou ukljucujuci i sve finaliste.


još si ti mlad i zelen ko xxxxxxxx , e da bih ja sa tobom ozbiljno pričao . Od juče si na ovom forumu , a i vidim da si baš omiljen . Postoje neke stvari koje ti , sve i da hoćeš , ne možeš razumeti. Kad porasteš , kasće ti se samo. Ali , moraš prvo da porasteš.


Black, razumijem "damu sa srednjim prstom" - ona me vec godinama prati jer joj je nezamislivo da neko drugojace misli od nje. Ali ti ... pa sto se srdis, pa ne mogu svacija deca da budu najbolja ... pa tako ni tvoja.

Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

Egzi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 251
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #55 poslato: 05-03-2012, 20:15:17 »

... ili je mozda novac u pitanju !?  Ali kakve to veze ima sa lokalpatriotizmom?
Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #56 poslato: 05-03-2012, 21:19:45 »

Izvini Black, ali ako si glasao za svoje dete i terao si nas da glasamo za to isto tvoje dete, onda je i to jedna vrsta namestaljke jer si se okoristio ovim javnim glasilom e da bi tvoja kcer pobedila. Ni to nije fer. Objektivno trebalo je da cutis i trazis od  nam da glasamo po svojoj savesti. Verujem da je bilo muce. RTS je hteo da izforsira "narodnu bastinu" mada ja licno ne vidim u tome nikakav talent. To pevuckanje i tzv. plesanje nema veze sa talentiranoscu kandidata. Sve je to bilo na jadno niskom nivou ukljucujuci i sve finaliste.


još si ti mlad i zelen ko xxxxxxxx , e da bih ja sa tobom ozbiljno pričao . Od juče si na ovom forumu , a i vidim da si baš omiljen . Postoje neke stvari koje ti , sve i da hoćeš , ne možeš razumeti. Kad porasteš , kasće ti se samo. Ali , moraš prvo da porasteš.


Black, razumijem "damu sa srednjim prstom" - ona me vec godinama prati jer joj je nezamislivo da neko drugojace misli od nje. Ali ti ... pa sto se srdis, pa ne mogu svacija deca da budu najbolja ... pa tako ni tvoja.



Slusaj ti matori decko od 60 leta,nije problem to sto drugacije mislis,nego sto prosipas gluposti.I kakve godine pracenja spominjes?Ovde si dosao,razotkriven si vise puta,menjao si nickove ko carape,lupetao sve i svasta,lagao odakle pises i ostalo.Ko si ti da bi ja tebe pratila.Ja sam ovde na forumu duze nego ti.Ovde ,sto se mene tice ,stavljam tacku,necu ti vise ni momenat vremena posvetiti,da ne bi otisli u off sto je tvoja omiljena igra.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #57 poslato: 05-03-2012, 21:31:44 »

Izvini Black, ali ako si glasao za svoje dete i terao si nas da glasamo za to isto tvoje dete, onda je i to jedna vrsta namestaljke jer si se okoristio ovim javnim glasilom e da bi tvoja kcer pobedila. Ni to nije fer. Objektivno trebalo je da cutis i trazis od  nam da glasamo po svojoj savesti. Verujem da je bilo muce. RTS je hteo da izforsira "narodnu bastinu" mada ja licno ne vidim u tome nikakav talent. To pevuckanje i tzv. plesanje nema veze sa talentiranoscu kandidata. Sve je to bilo na jadno niskom nivou ukljucujuci i sve finaliste.



još si ti mlad i zelen ko xxxxxxxx , e da bih ja sa tobom ozbiljno pričao . Od juče si na ovom forumu , a i vidim da si baš omiljen . Postoje neke stvari koje ti , sve i da hoćeš , ne možeš razumeti. Kad porasteš , kasće ti se samo. Ali , moraš prvo da porasteš
.
Pročitaj pažljivo , sriči slovo po slovo i pokušaj da shvatiš suštinu reči.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Egzi

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 251
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #58 poslato: 06-03-2012, 09:43:49 »

Black, bivsi druze. U svojim postovima  nicim  nisam uvredio ni tebe a niti tvoje dete.Pa zato podji iz pocetka i potrazi cime sam ja zasluzio tvoje uvrede. Ozbiljan sam covek i znam sta pisem, no ocito tebi treba odrastanje jer tesko je  preboliti gubitak 100 hiljadarki. A to sto sam ovde odonomad (tek dve godine), nije nikakv argument. Pa da sam i jucer dosao - potpuno sam ravnopravan svima vama autenticnim domorocima. Inace, imam  iskustva na raznim forumima vec deset godina, a paralelno sam aktivan na jos tri po vasceloj ex-drzavi.
Ende !

p.s Jeste i tacno je da menjem nikove kako mi se hoce, ali uvek dajem do znanja "protivnici sa muskom kitom umesto prstiju" da sam to JA.




« Poslednja izmena: 06-03-2012, 10:31:07 od strane Egzi »
Sačuvana
PRAVI TE PRIJATELJ POVRIJEDI SAMO JEDANPUT I TO KAD UMRE...!

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Ja imam talenat - 2011
« Odgovor #59 poslato: 06-03-2012, 17:39:07 »

Egzi: U pravu si , pogrešio sam , nisam ti potanko objasnio zašto sam se obratio ovim forumašima ovde- Evo , ispravljam grešku.
U jednoj košnici , živelo je mnoooogo pčelica i pčelaca.  Zbog celodnevnog zujanja vamo-tamo , nisu imali vremena da pričaju licem -u-lice , već su koristili oglasnu tablu. Jednoga dana , jedan pčelac se našao na muci i trebala mu je pomoć...Mislio je on i mislio , i dosetio se : OGLASNA TABLA!!! Napisao je svoju muku na oglasnoj tabli , i , vidi čuda , ostali pčelci i pčelice su pohrlili da mu se nađu kada mu je to trebalo. Onom prvom pčelcu je bilo mnoooogo milo zbog toga . Međutim , tu se našao i jedan bumbar , došao ko zna od kuda potpuno nesvestan odnosa u košnici. Kada je video da su pčelci i pčelice pohrlile u pomoć , bilo mu je mnooogo čudno to , jer u mestu iz koga je on , to nije slučaj. Ali , pčelce i pčelice je bilo baš briga šta taj bumbar misli. A bumbar je to shvatio i odleteo u drugu košnicu da se i tamo  čudi dobrim odnosima među ondašnjim stanovnicima....
Rečnik nepoznatih reči :
- košnica: mesto gde žive pčelci i pčelice
- pčelač:  društveni insekt sa pišom
- pčelica: društveni insekt bez piše
- zujanje: zu-zu-zu-zu
- oglasna tabla: drvena ploča 50 x 50 za na koju se špenadlom kače oglasi
- špenadla: oštar metalni predmet
- bumbar: nedruštveni insekt koji leti vamo-tamo u nadi da ga neka košnica prihvati
Ako ti i posle ovoga nešto nije jasno , javi se , objasniću ti , naši smo..... :aq28:

P.S. Odkud to : bivši druže? Kada smo pa to ja i ti bili drugovi pa smo sada bivši? Ja , ipak , biram društvo.
« Poslednja izmena: 06-03-2012, 17:41:39 od strane Black »
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
 

Stranica je napravljena za 0.372 sekundi sa 20 upita.