Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Strasne price iz nasih porodilista  (Pročitano 12640 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gogy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 50
Strasne price iz nasih porodilista
« poslato: 29-11-2008, 12:52:28 »

Dovoljno je procitati prvu pricu i najeziti se i zaplakati a da ne pricam za one druge .....ocenite sami.

http://www.majkahrabrost.com/

Da li se i nekom od vas desilo ovako nesto?

Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Strasne price iz nasih porodilista
« Odgovor #1 poslato: 29-11-2008, 22:54:18 »

Kako god.Ove stvari treba procitati...
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

Fanta

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 5090
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Strasne price iz nasih porodilista
« Odgovor #3 poslato: 18-05-2009, 16:05:32 »

no coment,evo sad sam u drugom gradu,gde ne poznajem ni jednog zdravstvenog radnika sa novosadske ginekoloske klinike,na prvom linku cete naci pricu o betaniji i nacinu ophodjenja prema porodiljama,gde jedna porodilja navodi kako tamo lincuju pacijentkinje,ma sam sto bic ne uzmu u ruke i pocnu da bicuju i majke i bebe,boze me sacuvaj....vec par puta sam bila na klinici i nisam namerno htela da se predstavim kao koleginica e bas da vidim da li su te price istinite,i znate sta? na vecu ljubaznost jos nisam naletela....cekaonica ispred kabineta za ekspertni ultrazvuk puna nemaju gde sve trudnice da sednu,zato sto su par njih sele i na mesto pored njih stavile tasnu,neke su usle sa muzevima koji su takodje sedeli pored svojih razmazenih zena a ostale trudnice ko je*e,na 15 min je obilazila sestra i opominjala majke i sklone tasne kako bi i druge mogle da sednu a ocevi su morali za kaznu da izadju jer su zauzeli mesta trudnim zenama,kao da si pribogu oni trudni pa ne mogu da stoje,i tako stalno smo bile obilazene i ni jedna nije smela da stoji,smatram da su ove price pisale histericne zene koje svu paznju ovog sveta iziskuju samo za sebe,to vam je moja prica a hvala bogu pricacu je i dalje,e da ja npr vodim trudnocu u poliklinici u novom sadu i tamo sam se npr pretstavila jednoj matoroj da sam koleginica i zamislite molim vas od tad je ta matora pocela da me jebava a prema ostalim trudnicama je med i mleko,samo sto sam i ja nasla nacin da ja nju jebava,pa da  vidimo ko ce prvi na kraju da zaplace,sta sad kazete na ovo?
Sačuvana

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: Strasne price iz nasih porodilista
« Odgovor #4 poslato: 16-09-2009, 10:53:43 »

U nasem porodilistu su svi ok, ja nisam imala problema i bas su bili ljubazni
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.233 sekundi sa 25 upita.