• Dobro došli na Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin.
 

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Glavni meni

Šta vas najviše nervira kod ljudi?

Započeo autentik, 11-03-2007, 21:02:38

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nickollica

nazalost roditelji su mi siromasni...i nemaju bas toliko da se luksuziraju....
ako je tako kao sto ti kazes...onda bi sva deca bila razmazena.....

Ivanka

Pa dobro nisu ti kupili ali ti je otac rekao da će da te izlema ko vola ako ne popraviš ocene i ti si se predao (prodao)

nickollica

...hm....opet gresis....ako su mi roditelji siromasni..to ne znaci da su siledzije.....

zs

Citat: nickollica poslato 15-08-2007, 17:02:11
nerviraju me ljudi koje mozes da kupis......

ti si kupljen odavno samo nisi svestan toga (ili ne zelis da to vidis). kada porastes kasce ti se samo (mrzim ovu frazu, ali sam morao da je upotrebim ovde)

ONA

Aj,sad zs, od kada si ti kompetentan da nekome kazes da je KUPLJEN A NIJE SVESTAN, zar i to ne spada pod UVREDA NA FORUMU

autentik

Citat: ONA poslato 17-08-2007, 08:30:28
Aj,sad zs, od kada si ti kompetentan da nekome kazes da je KUPLJEN A NIJE SVESTAN, zar i to ne spada pod UVREDA NA FORUMU

Ne spada   -  onda bi uvreda bila svaka rasprava i diskusija tj. Različito mišljenje od drugog ili većine

zs

Citat: ONA poslato 17-08-2007, 08:30:28
Aj,sad zs, od kada si ti kompetentan da nekome kazes da je KUPLJEN A NIJE SVESTAN, zar i to ne spada pod UVREDA NA FORUMU

imas decu, kupovala si ih nekim stvarima. to jeste potpuno benigna stvar, ali su deca kupovana od strane roditelja (neka manje, neka vise). otud i da nisu svesni, jer kada deca postanu svesna toga, pocinju i da se "cenjkaju"

nickollica

Citat: zs poslato 17-08-2007, 01:34:53
Citat: nickollica poslato 15-08-2007, 17:02:11
nerviraju me ljudi koje mozes da kupis......

ti si kupljen odavno samo nisi svestan toga (ili ne zelis da to vidis). kada porastes kasce ti se samo (mrzim ovu frazu, ali sam morao da je upotrebim ovde)



u redu je...stari...

Ivanka

Pa još kako dizu cenu. Uzas i ja sam bila takva


imas decu, kupovala si ih nekim stvarima. to jeste potpuno benigna stvar, ali su deca kupovana od strane roditelja (neka manje, neka vise). otud i da nisu svesni, jer kada deca postanu svesna toga, pocinju i da se "cenjkaju"
[/quote]

ONA

Sazaljevam vase slucajeve,nisam bila u tim situacijama,a kad ste postali svesni toga? Definitivno je onda problem u vama

zs

Citat: ONA poslato 20-08-2007, 13:34:41
Sazaljevam vase slucajeve,nisam bila u tim situacijama,a kad ste postali svesni toga? Definitivno je onda problem u vama

ne nego je problem u tebi sto to nisi skontala :) to se desava u veoma ranoj mladosti, postaje se svestan sa vec 3 - 6 godina :)

ONA

Dobro,ovde je dozvoljeno filozofiranje,pa neka TI TO I OSTANE na ovome

Loremo

Citat: Ivanka poslato 20-08-2007, 11:46:41
Pa još kako dizu cenu. Uzas i ja sam bila takva


imas decu, kupovala si ih nekim stvarima. to jeste potpuno benigna stvar, ali su deca kupovana od strane roditelja (neka manje, neka vise). otud i da nisu svesni, jer kada deca postanu svesna toga, pocinju i da se "cenjkaju"
[/quote]Ma postanu VRSNI TRGOVCI!!! Za nista, dizu cenu u nebesa!!!:aq21: :aq21:

razran

to sto je licemerje postalo pozeljna osobina!pljuje se comski a voli makijaveli!!!

ribica


ananja


zs

Citat: ananja poslato 29-11-2007, 14:12:02
ljudi,uopste...

sta onda trazis ovde? i ovde su iza postova ljudi :)

ninoslav


Lazarica

O, ima toga dosta... neprofesionalizam, prepotentnost, arogantnost,snobizam, tračararenje, pokondirenost, kontrašenje, nekulturu, lenjost, cinkarenje, uvlakače, samoživost, škrtarenje, lažljivost, malogradjanština... uf... jel dosta? E, sad da ne budem kao jedan od predhodnika, koji reče "ljudi, uopšte", ajd, nek me neko, kao slučajno pita, a šta to volim kod ljudi, pa da ja lepo odgovorim, da se vidi da mi nije pogana ćud, da i ja volim ljud :aq23:

anny

Kod ljudi me najvishe nervira povrshnost... :aq13: