• Dobro došli na Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin.
 

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Glavni meni

Dani komedije u Jagodini

Započeo autentik, 31-03-2006, 16:17:05

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 65 gostiju pregledaju ovu temu.

Fanta

ne verujem da ce u slobodnoj prodaji biti vise od 10 kompleta... kao i prosle godine... Palma sve to podeli svojim seljanima

ninoslav

"Jagodina se kulturno razvija"
U bioskopima se ne daju zakasnele projekcije filmova i to ponekada posto nema dovoljan broj posetilaca, kada su predstave publika jedva šačica. Sto se tice ovog festivala, kao i obicno bilo  je 16 karata u "prodaji", od kojih je 14 bilo rezervisano za tamo neke ljude. Karte su verovatno kaoi  obicno dobili ljudi koji i ne zanju gde je pozoriste u Jagodini. pitam se koliko puta u toku  godinu dana  odgledaju neku predstavu? Koliko puta u godini posete kulturni centar? Pre par dana , kada sam zvala telefonom izricito su mi rekli da "ove godine nema rezervacija". samo 2 karte u slobodnoj prodaji.   Mislim da je to bruka i sramota za ovaj grad!!

autentik

Ima karata u slobodnoj prodaji, danas možete otići u Kulturni centar i kupiti karte za Dane komedije

autentik

Ali već sada popodne je KASNO

više  NEMA  -  sve je prodato

GODO

Autentik  daj bar ocene.Evo pomoc prijatelja.Prvo vece ,3,44 za novosadjane,drugo vece 4,88 za pozoriste Bosko Buha iz BG. Licno mi se bilten ne dopada.

autentik


Loremo

Vidim da niko ne spominje naseg Jagodinca a koji igra u Narodnom pozoristu Beograd.

Da ga spomenem ja, posebno sto me za njega vezu lepe uspomene iz detinjstva.

Isli u osnovnu zajedno a bio je ispred mene u dnevniku. :aq01:  Slobodan Tesic- Tesa!!! :aq07:

Znam da je 2006 na Danima Komedije dobio nagradu.  :aq07: :aq07:

Takodje i Sasa Torlakovic :aq07: :aq07: ( moja generacija, odelenje do) mislim da je u Novosadskom...






autentik

Torlakovic je u u NP Sombor, a Tesic bar prethodnih 8 godina nije nastupao na Festivalu. Torlakovic je dobio Curana pre par godina...

Loremo

Citat: autentik poslato 24-03-2008, 16:46:11
Torlakovic je u u NP Sombor, a Tesic bar prethodnih 8 godina nije nastupao na Festivalu. Torlakovic je dobio Curana pre par godina...
Znaci nije Tesa nego Torlak. Bravo za njega! :aq07: :aq07:

Beogradsko NP je ranije dolazilo na Dane. Zasto vise ne?  :aq15:

autentik

Narodno pozoriste iz BG-a ucestvovalo je na Festivalu 2003.god. sa predstavom ''Uobrazeni bolesnik'' (glumac Boris Komnenic tada je dobio ''Curana''), zatim 2005.god. sa ''Gospodjom ministarkom'' (u tumacenju Radmile Zivkovic), a 2007.god. su izveli Gogoljevu ''Zenidbu'' (predstava je fenomenalna i dobili su silne nagrade:)). Toliko o NP Bg u prethodnih 8 godina, ne bih bas rekao da ih nije bilo...

GODO

Manje vise sve je star selektora i njegovog izbora.Recimo da i ovde postoje klanovi i interesne grupe,zatim mnoge predstave zbog malog prostora ne mogu da se izvedu pa ih zato nema.

Fanta

Citat: GODO poslato 25-03-2008, 10:30:47
Manje vise sve je star selektora i njegovog izbora.Recimo da i ovde postoje klanovi i interesne grupe,zatim mnoge predstave zbog malog prostora ne mogu da se izvedu pa ih zato nema.

apsolutno se slazem sa ovim. Bravo Godo

government


Tesa je batalio glumu i presao u doktore, eno ga  kako pozitivno gleda u neku sexy doktorku,deluje bas strucno, izgleda ga angazovalo minisarstvo za optimizam.A nije samo Torlak Jagodinski glumac(bolji je u ozbiljnim ulogama nego u ulogama seljaka) , a Dragisa  Ivana(mmmmm), Tesa , Srdjan bese glumac pa ode u direktore  . Svi su oni Sretkova skola.

government

Dani komedije se odrzavaju u holu pozorista, daje se predstava " Pokondirene tikve"

Dak

Citat: government poslato 02-11-2008, 08:09:49
Dani komedije se odrzavaju u holu pozorista, daje se predstava " Pokondirene tikve"
A zasto u holu pozorista?Sala ne radi,ili...?

government

#35

heh,
  :aq15:

autentik

Uskoro  DANI KOMEDIJE u Jagodini

od 20 do 27 Marta

vec moyete da vidite sta ce biti 

http://www.danikomedije.autentik.net/

Didi

Koj moj reklamiraju kad nemozes da kupis karte

Black

Citat: Didi poslato 31-01-2010, 22:11:38
Koj moj reklamiraju kad nemozes da kupis karte
Učlani se u ONU stranku , pa ćeš dobiješ.... :xq005:

Svilena

#39
Citat: Didi poslato 31-01-2010, 22:11:38
Koj moj reklamiraju kad nemozes da kupis karte


ahahahahaha, majko moja, ja sam to rekla na glas kad sam procitala koje su predstave na repertoaru!