Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Isterivao im zlo, uterivao im dobro !  (Pročitano 4891 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Isterivao im zlo, uterivao im dobro !
« poslato: 09-04-2010, 00:52:47 »

VALJEVO 09. 04. 2010

PRESS


Bizarna priča iz Valjeva:

Seksom iz žena isterivao đavola!

Samozvani vidovnjak iz okoline Valjeva otklanja magiju i „čisti od demona" tako što lakoverne žene prvo kupa „čarobnom vodom", a zatim ih odvodi u krevet



Slučaj prijavljen tužilaštvu u Valjevu... Detektiv Dejan Kovačević i žena nad kojom je vidovnjak bludničio

U jednom selu nadomak Valjeva već nekoliko godina „radi" samozvani vidovnjak kome je „uža specijalnost" otklanjanje magije i „čišćenje od demona" seksom, saznaje Press. Glavne „mušterije" su mu lakoverne žene, od kojih traži da se skinu gole kako bi ih okupao „čarobnom vodom", a sa onima koje pristanu ima i seksualne odnose, ubeđujući ih da je to jedini način da „istera đavola" iz njih.

Ovu bizarnu priču otkrila je jedna od žrtava valjevskog maga. Ona u ispovesti za Press kaže da se za pomoć ovom vidovnjaku obratila jer joj je brak iznenada zapao u veliku krizu, nadajući se da će joj „isterivač đavola" pomoći da prevaziđe probleme.

Seansa trajala tri dana

- Kada sam došla u njegovu kući, najpre je ispred mene stavio ikonu Svete Petke i rekao mi da je celivam. Pored ikone nalazila se keramička činija sa vodom. On je gledao u nju i rekao mi je da smo deca i ja pod velikom magijom i da će nam se vrlo brzo desiti nešto veoma loše. Odveo me je u susednu prostoriju i rekao mi da je magija veoma „teška" i da jedino može da je skine tako što će me okupati. Pristala sam na to. Skinula sam svu odeću sa sebe i stala u lavor koji je postavio nasred sobe. Njegova žena je donela toplu vodu u loncu i odmah napustila prostoriju, a on je počeo da me kupa. Ta seansa trajala je punih sat vremena, prelazio je rukama po mom telu, bilo mi je sve to čudno, ali sam mislila da će mi pomoći - priča ova Valjevka, koja je insistirala da joj ne objavljujemo ime.

Vidovnjak je nesrećnu ženu ubedio da seansu mora da ponavlja tri dana zaredom, kako bi dala rezultate. Kada je došla treći put, rekao joj je da ne može da „skine" magiju sa nje ukoliko ne pristane na seksualni odnos.

- Posle jednočasovnog kupanja i dodirivanja, rekao mi je da se situacija u mojoj porodici jedino može popraviti ukoliko pristanem na seks sa njim. Rekao mi je da je to jedini način da on primi svu moju negativnu energiju i čini koje su mi bačene. Bila sam lakoverna i pristala sam. Povukao me je ka krevetu i svukao pantalone. Tada smo imali seksualni odnos - priča Valjevka, dodajući da je za tri tretmana unapred platila 500 evra i dala zlatni lanac, koji vredi isto toliko.

Tu, međutim, nije bio kraj njenim mukama. Vidovnjak ju je ubedio da na seanse dovodi i svoju maloletnu decu.

- Od ćerkice koja ima 11 godina tražio je da se skine. Pošto je dete stidljivo, pristala je da ostane samo u gaćicama. On ju je okupao u mom prisustvu. Sutradan sam dovela sina, ali nisam bila prisutna u prostoriji, a dečak nije želeo da priča o tome šta mu je vidovnjak radio - ispričala je ova žena.

a
„Ginekolog" iz Ljiga

Poslednji sličan slučaj zabeležen je 2007. godine, kada je jedan Beograđanin uhapšen zbog sumnje da je obljubio dve maloletne devojke. On je majku devojčica iz okoline Ljiga, koje su tada imale 17 i 12 godina, ubedio da su joj ćerke bolesne, pa je više puta imao seks sa njima. On je njihovoj majci rekao da ginekološke probleme devojčica može da otkloni tako što će spavati sa obe, jer u suprotnom zbog bolesti neće moći da imaju decu. Obljubu majka nije prijavila, već su „beogradskog maga" razotkrili policajci iz Ljiga.
Umesto da nakon vidovnjačkih seansi, kao što je očekivala, oseti boljitak, ova Valjevka se ubrzo razvela od muža, a deca su popustila u školi! Kada je shvatila da je prevarena, odlučila je da se obrati vlasniku privatne detektivske agencije Dejanu Kovačeviću, jer nije bila spremna da poniženje koje je doživela ispriča pred valjevskim policajcima.

Prevario mnogo žena

- Ja sam nasela na njegovu priču i odlučila sam da progovorim da druge žene ne bi doživele istu sudbinu. Devedesetih godina, četiri godine zaredom, gubila sam po jedno muško dete. Bebe su umirale nakon porođaja i to me je možda povuklo da verujem da se neke stvari ne dešavaju slučajno. Iako nikada do sada nisam odlazila kod vračara, porodični problemi su se samo gomilali, a ja sam umesto da ih sama rešavam, nažalost, tražila pomoć od pogrešnog čoveka - kaže ova Valjevka, koja je 20 godina radila pri Vojsci.

U detektivskoj agenciji „Poverljivo" kažu da ovo nije usamljen slučaj i da je valjevski lažni mag u proteklih nekoliko godina na sličan način prevario više žena, ali većina njih nije spremna da progovori o tome.

- Zasad nam se samo jedna žena obratila za pomoć i svu potrebnu dokumentaciju sa njenom izjavom predali smo Osnovnom tužilaštvu u Valjevu. Nakon otkrivanja ovog slučaja, došli smo do saznanja da je lažni vidovnjak prevario još mnogo žena, ali i pojedine muškarce, koji su dolazili iz cele Srbije - kaže Dejan Kovačević.

U Osnovnom tužilaštvu u Valjevu potvrdili su nam da su primili prijavu prevarene Valjevke i da će ceo slučaj vrlo brzo biti ispitan.

S. STEVANOVIĆ

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/110999/Bizarna+pri%C4%8Da+iz+Valjeva:+Seksom+iz+%C5%BEena+isterivao+%C4%91avola!.html




 :xq005: Znači, da nije tužno i žalosno bilo bi smešno.

Pazite, pipa ih, kupa ih, 'vata ih, još ih na kraju i po**be i još im za to uzme 1000 ojra, pa gde ćeš pametnijeg čoveka od njega ?  :aq01:

Ali stvarno ne mogu da verujem da su te žene baš toooooooooooliko glupe !  :aq16:
« Poslednja izmena: 09-04-2010, 00:55:15 od strane MASIRAM GASTARBAJTERKE »
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Isterivao im zlo, uterivao im dobro !
« Odgovor #1 poslato: 09-04-2010, 07:44:01 »

pa gde ćeš pametnijeg čoveka od njega ?

Pametnijeg ili bolesnijeg?
Pazi, ovaj je tražio da mu dovede i decu maloletnu?
Devojčica ima 11 godina!!!


Boleštine, vala, na svakom koraku!!!
Sačuvana

Silvana

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 159
  • coincidentia oppositorum
Одг: Isterivao im zlo, uterivao im dobro !
« Odgovor #2 poslato: 09-04-2010, 09:35:51 »

a majka koja dovodi decu je jos bolesnija.
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Isterivao im zlo, uterivao im dobro !
« Odgovor #3 poslato: 09-04-2010, 12:38:53 »

Da, strašno!!!
    Tek kad sam se izlogovala, doprlo mi do svesti da je tu decu majka odvela kod vidovnjaka!!! 
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Isterivao im zlo, uterivao im dobro !
« Odgovor #4 poslato: 09-04-2010, 20:19:12 »

pa gde ćeš pametnijeg čoveka od njega ?

Pametnijeg ili bolesnijeg?
Pazi, ovaj je tražio da mu dovede i decu maloletnu?
Devojčica ima 11 godina!!!


Boleštine, vala, na svakom koraku!!!

Ništa, ajde da preciziramo, za žene je pametan, za decu je bolestan.
Sačuvana

Svilena

  • Gost
Одг: Isterivao im zlo, uterivao im dobro !
« Odgovor #5 poslato: 09-04-2010, 20:36:16 »

Izvini, a ko je rekao gde ćeš pametnijeg čoveka :aq18:
Sačuvana

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Isterivao im zlo, uterivao im dobro !
« Odgovor #6 poslato: 09-04-2010, 23:49:42 »

Izvini, a ko je rekao gde ćeš pametnijeg čoveka :aq18:

Pa ja sam rekao. I jeste pametan za to što radi glupim ženama i još im uzima pare za to. A što se tiče dece, to je stvarno bolesno. I ja sam to razdvojio.

A te žene, njegove žrtve, su glupe ko noć kad mu dozvoljavaju sve to i same pristaju na seks s njim. I još mu podvode i svoju sopstvenu decu.  :aq16:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 25 upita.