Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Hiroviti roditelji  (Pročitano 4583 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Hiroviti roditelji
« poslato: 10-08-2007, 08:10:06 »

Novozelandski bračni par želi da svom novorođenom sinu da ime Supermen jer su nadležne vlasti odbile da u matične knjige upišu mališana kao 4Real (for ril - zaista), piše list NJu Zilend Herald.

Pet i Šina Viton kažu da moraju da daju sinu ime Supermen, koje je prihvatljivo da uđe u knjige rođenih, ali će mu se obraćati sa 4Real.

Ovo suludo ime palo je Vitonovima na pamet kad su bebu prvi put videli na ultrazvuku i shvatili da zaista (for ril) postoji, pa su odlučili da je 4Real najbolji način da izraze to svoje oduševljenje. Vlasti su ih glatko odbili jer ime mora da se sastoji od smisleno poređanih slova. Pregovori o imenu još traju.

Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Hiroviti roditelji
« Odgovor #1 poslato: 10-08-2007, 17:48:10 »

I u Srbiji ima groznih imena. U Negotinu zivi dečko kome je ime Jamesdean. Zamisli to napisano u ćirilici
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Hiroviti roditelji
« Odgovor #2 poslato: 10-08-2007, 20:37:46 »

I u Srbiji ima groznih imena. U Negotinu zivi dečko kome je ime Jamesdean. Zamisli to napisano u ćirilici

kako je to simpaticno :-)
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Hiroviti roditelji
« Odgovor #3 poslato: 10-08-2007, 21:36:49 »

vrlo i čak
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Hiroviti roditelji
« Odgovor #4 poslato: 11-08-2007, 08:35:06 »

Moja kuma se recimo zove Manasija,ej zamislite to,koliko znam nikad nije pokazivala kompleks svog imena,pa nije ona zena ni kriva,a ni roditelji u tadasnje vreme,valjda su kumovi davali takva imena,na srecu ja sam svojoj deci dala ime jer sam zelela da se zovu kako se meni svidja,ispada da sam i ja hirovita,na kraju krajeva nekoliko administrativnih papirica,sa zahtevom promene imena i to funkcionise vrlo dugo u Jagodini
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Hiroviti roditelji
« Odgovor #5 poslato: 11-08-2007, 11:35:42 »

Znam, ali je teško detetu, na primer u osnovnoj školi. Deca su ponekad okrutna u svojim šalama.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 24 upita.