Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: gluposti koje su rekli političari  (Pročitano 4336 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ignja

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1068
gluposti koje su rekli političari
« poslato: 12-07-2010, 20:43:51 »

z iskustva znam da nimalo nije lako odrasti - Boris Tadić


"Sve dok je u Srbiji budala, ja ne moram da brinem za svoju politicku karijeru."
Vojislav Šešelj, predsednik SRS i narodni poslanik, Borba, 18-19. jun 1994.

"Mislim da sam suveren i u drugom krugu, a ako se cela Srbija tada udruži protiv mene, to opet znači da me narod neće. Što bih se ja, onda, bavio više politikom? Inače, ubeđen sam da niko ne može da me pobedi, na nekim drugim izborima možda, ali sada ne." - Tomislav Nikolić, 2004

"U kampanji sam u sopstvenom automobilu, za 11 dana prešao 63000 km"
Velja Šumaher Ilić
"Moje je tvrdo uverenje: bolje sporije , ali brže." - Vojislav Koštunica.

"Broj Srba koji su pobijeni na Kosovu ostaće nepoznat sve dok se svi ne vrate svojim kućama" - Zoran Anđelković.

"To što radi Ronaldinjo, to je neponovljivo. Kao da gledam sebe na livadi dok sam bio dete" - Tomislav Nikolić.

"Očekujem da za mene glasaju oni koji ne izlaze na izbore" - Bogoljub Karić.

"Ruke su mi prljave ali mi je savest cista" Ceda Jovanovic

"Da je Linkoln ziv, prevrnuo bi se u grobu."Džerald Ford

"Ozbiljniji je vašarski prevarant sa šibicama nego Đelić!" (Dragan Todorović, šef poslaničkog kluba SRS-a, 20. decembar 2008, "Pres")

"Ja kod vas ne cenim samo to što ste se upustili s ovim babama." (Tomislav Nikolić, Draganu Todoroviću, 17. decembar 2008, "Danas")

"С писмима које је у предизборној кампањи женама слао председник Тадић дешавале су се чудне ствари. Добила га је и моја покојна баба." (Драган Шутановац, потпредседник ДС-а, "Блиц")

"Нисам знао ни шта је теквондо када сам постао председник теквондо Савеза. Ја сам рекао – реците ми, људи, шта је то, чим се бију, мачеви, мотке неке, кажу нису мотке..." (Зоран Анђелковић Баки, бивши посланик СПС-а, РТС)

"Не пратим превише пажљиво [ суђење за убиство премијера Зорана Ђинђића].Знам само да ће осудити невине људе." (Томислав Николић, заменик председника СРС-а,

"Ви само то знате – будала министар у Влади Србије, који побеђује на свим изборима. Ајде, бре, наркоману један, видиш да ти сијају очи! Ово је задњи пут да разговарам о концесији и да разговарам с наркоманом, што ти сијају очи, господине Костреш? Што ти сијају очи, што се знојиш толико, што су ти црвене уши тако?" (Велимир Илић, министар за инфраструктуру, Бојану Кострешу, ТВ "Пинк")

"Желим Шешељу да победи Хашки трибунал како је то урадио Слободан Милошевић." (Ивица Дачић, председник СПС-а, "Бета")

"A do kraja godine, autoput do Crne Gore" - Sloba

"Kriminalci u zatvor" - Cedomir Jovanovic

Moja supruga se isključivo bavila pisanjem - Slobodan Milošević

Modernizacija, kako to šuplje zvuči - Vojislav Koštunica

Imam problema zbog atentata na Đinđića - Dušan Mihajlović

Nije problem nabaviti nuklearno oružje na tržištu, čak i kada ga ne bismo imali.
Dr Radovan Karadžić, predsjednik RS

,, Ja sam porodican covek . Izuzetno cenim i volim svoju porodicu.
Zato sam ih sve zaposlio . " Jovan Krkobabic


"Kvalitet života se najmanje pogoršao u zatvorima." - Dragoljub Janković,

"Mir je neizbežan." - Slobodan Milošević

"Zbog prisluškivanja, ponekad 3 sata ne mogu da se prikačim na Internet" - Ivica Dačić, poslanik SPS

"Bili smo za ljudska prava kada ljudi još nisu znali šta je to." - Žarko Korać, podpredsjednik vlade Srbije

"Srbi se neće smiriti sve dok se ne prostru s obe strane Drine." - Vojislav Koštunica

"Tamo gde ja odlučujem rata neće biti" - Slobodan Milošević

"Mir, razume se, ne mogu uspostavljati oni koji su rat započeli." - Mira Marković, direktorica JUL-a 1996.

"Šta se tiče optužbe za ratne zločine, mi smo vrlo jasni da je tako moralo da bude." - Momčilo Krajišnik

"Držim da ratovi, ako su već neizbažni, treba da budu osvajački." - Todor Dutina, direktor "Srne"

"Moskva se brani u Srbiji, ali nisam siguran da u Moskvi to shvataju" - Nikola Poplašen, predsjednik RS

"Bilo bi nam mnogo lakše da je Jeljcin rekao da svi Rusi treba da žive u jednoj državi" - Momir Bulatović, predsjednik DPS

"Srbima ne treba međunarodno priznanje...a kako bi u siromaštvu izdržavali toliku diplomatiju." - Gojko Đogo,predsjednik Udruženja Srba u BIH

"Još samo pederi nisu protiv Srba" - dr Jovan Rašković predsjednik SDSa

"Jugoslavenski narodi su planirano, gotovo naučno planirano, posvađani i uvedeni u rat." - Mira Marković

"Zaslužujem priznanje" - Slobodan Milošević

"I kuću su mu srušili tokom agresije." - Borislav Pelević o Slobodanu Miloševiću

"Kad Milošević odsedi u Haagu 500 godina, po povratku ćemo ga streljati" - Nenad Čanak, predsjednik skupštine Vojvodine

"Nikakav Zemunski klan nije postojao dok sam ja bio predsednik" - Slobodan Milošević

"Sigurno da je Mladić pogrbio ramena i promenio hod, a u usta je , da bi promenio fizionomiju, mogao da stavi lažnu protezu, tampone ili male kesice kečapa." - Mirko Nicović, bivši policajac dajući iskaz u Haagu

"Haaški tužioci su ružni zato što su nehumani i zli. S druge strane Slobodan Milošević spada u lepe ljude. Najlepše." - Mirjana Marković

"Obećao sam miloševiću da neće ići u Haag. Ali obećanje se odnosilo samo na tu noć." - Čedomir Jovanović , šef poslaničkog kluba DOS - a

"Mene čuva Bog, a ne imunitet." - Momčilo Krajišnik

"Ne prihvatam da je bilo koji sveštenik bliži Bogu od mene." - Vojislav Šešelj

"Srbija će postati pista za lako sletanje investicija." - Milan Parivodić ,ministar u srpskoj vladi

"Pekari su nas ubeđivali da cena brašna čini svega jednu trećinu cene hleba. Ako je to tačno, šta onda stavljaju u taj hleb." Bojan Dimitrijević, ministar trgovine i turizma

"Mazuta ima dovoljno, samo ga treba nabaviti." - Radomir Naumov, ministar energetike

"Ponekad sam sam i samom sebi dosadan, pa mislim kako je drugima u mom društvu" - Slobodan Vuksanović, političar

"Šeron Stoun sam sreo samo jedanput u Kanu. Nažalost nisam razgovarao sa njom. Samo smo se sreli i kimnuli glavom jedno drugom." - Milorad Vučelić, socijalista

"Mi dok smo bili vlast, nismo imali problem sa kvorumom. Ja sedam dana pre zasedanja pozovem Šešelja, odvedem ga na šampitu, i lepo se dogovorimo za šta će oni da glasaju." - Zoran Anđelković, funkcioner SPS

"Sloba nije diktator, da je Sloba hteo, ne bi bilo ni Palme ni jednog drugog nezavisnog lista." - Miodrag Vujović, predsjednik TV Palme

"U novom uđbeniku istorije, neće ponovo partizani pobediti, a četnici izgubiti." - Gašo Knežević ministar prosvjete

"Meni je Univerzitet podjednako važan kao bilo koja zemljoradnička udruga." - Slobodan Milošević

"Ja mislim da je bilo malo jedan Goli otok" - Milo Grigorijević ,general


"Najveći deo te zločinačke organizacije je uhapšen. Nedostaju samo Legija, nalogodavci, inicijatori i inspiratori ubistva premijera Đinđića." Vladan Batic

„SPS je vaskrsla i to veoma. Svi političari danas govore jezikom Slobodana Miloševića.” Ivica Dacic
Sačuvana
kakve su ti misli, takav ti je i život
 

Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 24 upita.