Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JAGODINSKI MEDIJI  (Pročitano 99710 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #140 poslato: 13-11-2007, 21:40:39 »

Navedi mi zemlju na svetu u kojoj toga nema

pitaj nase iz dijaspore koliko cesto prelaze ulicu van prelaza, koliko cesto parkiraju gde stignu, koliko cesto uzmu nesto iz firme u kojoj rade.

niko nije ni rekao da nema toga u drugim zemljama, ali definitivno ga ima manje nego od nas
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #141 poslato: 13-11-2007, 22:14:09 »

Ali ga ipak ima. Daleko od toga da pravdam takvo ponašanje , ali ipak svuda se takve stvari dešavaju.A i par puta sam bio svedok vikend ponašanja takvih ,, dresiranih " naroda...Jebote , postaju takve svinje da je to strašno , čak i za naše poimanje vikend provoda.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #142 poslato: 13-11-2007, 22:15:43 »

i to nam je opravdanje?
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #143 poslato: 13-11-2007, 22:16:41 »

Naravno da ne ali nije ni povod za takvu tvrdnju sa tvoje strane
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #144 poslato: 13-11-2007, 22:17:28 »

to sto ima takvih tamo ne umanjuje sto su svi ovde takvi
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #145 poslato: 13-11-2007, 22:18:12 »

I ti?
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #146 poslato: 13-11-2007, 22:20:46 »

I ti?

da, naravno, zasto bih bio izuzetak? sto je to toliko tesko priznati?
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #147 poslato: 13-11-2007, 22:30:28 »

Zato nam , kao narodu i državi , tako i ide loše u svemu jer nemamo ni trunke samopoštovanja , zato što mislimo da smo najgori narod u svemu. Za razliku od tebe , ja sebe ne smatram lopovom , ne smatram da su Srbi nepošten i lopovski narod i , ponajmanje , nisam ljubomoran na život tamo gde se ulica prelazi samo i isključivo na prelazu , gde se kola parkiraju samo i isključivo na oderđenom mestu i gde se smrću kažnjava krađa u firmi. Volim sebe ovakvog , volim komšinicu kad prostire svoj veš ispred mog dvorišta a i komšu kada popijemo , a najviše volim svoj narod...pa i tebe iako si baksuz...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #148 poslato: 13-11-2007, 22:38:20 »

vidis, niti mislim lose o mom narodu (a i sto bih kada sam i ja pripadnik tog naroda) niti mislim da je negde bolje (da mislim, odavno bih otisao). jedino za razliku od tebe sam dovoljno samokritican da vidim ono sta ne valja pre svega kod mene samog, pa i kod ostalih i trudim se da to popravim. neki me, poput tebe, smatraju baksuzom, neki cudakom, neki ovakvim ili onakvim, ali sam kakav vec jesam, svestan nasih mana i vrlina. po meni, tek covek koji sme sebi da prizna svoje greske i uvidi sta pre svega ne valja kod njega samoga ima sanse da promeni nesto kako bi bolje ziveo. razmisli malo o ovome sto sam napisao
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #149 poslato: 13-11-2007, 22:42:47 »

SVOJE GREŠKE !!! To si lepo rekao . NE GREŠKE ČITAVOG NARODA jer narod ne greši...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #150 poslato: 13-11-2007, 22:44:32 »

SVOJE GREŠKE !!! To si lepo rekao . NE GREŠKE ČITAVOG NARODA jer narod ne greši...

prvo - ko sacinjava narod? drugo, narod itekako gresi, osvrni se oko sebe i videces rezultate rada tog bezgresnog naroda
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #151 poslato: 13-11-2007, 22:55:34 »

igram pref , nastavićemo kasnije
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #152 poslato: 13-11-2007, 23:03:08 »

Kako "niko", pa to znaci da su SVI lopovi. :aq12: Nesrecno si se izrazio.

U kapitalistickim zemljama je svojina privatna pa je i kontrola jaca i sankcije su rigorozne. Kod nas je drustvena, pa se ne vodi racuna.

Medjutim, ovdasnji imaju velike afere kradja, utajivanja itd. U milionima! Znaci koristi se moc i pozicija ali na vrhu.

Ali..rade to i prosti radnici. Znam da se u luci redovno prebacuju preko ograda citave palete sa cime sve ne.
Od tehnicke robe, hrane, voca, cigara...sve sto brodovi nose. Radnici firmi u okolini prihvataju i rasturaju.

Ima jos primera sto sam cula a i videla. Na bazenu jedan radnik redovno prisvaja pronadjene stvari. Iz kantine se isto redovno nosi kuci.

Ma ima toga svuda! Nije svojstveno narodu. Individualno je.

A razlika izmedju prelazenja van zebre/pogresnog parkiranja i kradje je velika. Prvo je prekrsaj a drugo krivicno delo.

I prvo nema veze sa postenjem.
  
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #153 poslato: 13-11-2007, 23:11:10 »

Postoji li genocidan narod?
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #154 poslato: 13-11-2007, 23:14:01 »

Kako "niko", pa to znaci da su SVI lopovi. :aq12: Nesrecno si se izrazio.

U kapitalistickim zemljama je svojina privatna pa je i kontrola jaca i sankcije su rigorozne. Kod nas je drustvena, pa se ne vodi racuna.

Medjutim, ovdasnji imaju velike afere kradja, utajivanja itd. U milionima! Znaci koristi se moc i pozicija ali na vrhu.

Ali..rade to i prosti radnici. Znam da se u luci redovno prebacuju preko ograda citave palete sa cime sve ne.
Od tehnicke robe, hrane, voca, cigara...sve sto brodovi nose. Radnici firmi u okolini prihvataju i rasturaju.

Ima jos primera sto sam cula a i videla. Na bazenu jedan radnik redovno prisvaja pronadjene stvari. Iz kantine se isto redovno nosi kuci.

Ma ima toga svuda! Nije svojstveno narodu. Individualno je.

A razlika izmedju prelazenja van zebre/pogresnog parkiranja i kradje je velika. Prvo je prekrsaj a drugo krivicno delo.

I prvo nema veze sa postenjem.
  

jeste zalostno, ali je tako. bas su svi neposteni (nisam nigde upotrebio rec "lopov"). naravno, vecinom su to apsolutno benigne stvari, ali ipak ih ima.

opet, da ponovim, nisam rekao da toga nema drugde, ali si lepo rekla da je tamo veca kontrola. ovde jednostavno skoro i da nema kontrole. kao sto sam jednom prilikom rekao ovde na forumu, svakome je u zavisnosti od njegovog statusa u drustvu dozvoljen odredjeni stepen nepostenja, i svi se time sluze
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #155 poslato: 13-11-2007, 23:16:00 »

Postoji li genocidan narod?

znas odgovor, ali to nema nikakve veze sa postenjem :) ako su svi u manjoj ili vecoj meri neposteni, svaki podedinac koji cini narod, pa onda su to svi
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #156 poslato: 13-11-2007, 23:53:07 »

To da se SVI sluze svojim statusom u nepostene svrhe, je velika uvreda za mnoge postene, radne i vredne ljude!





Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #157 poslato: 13-11-2007, 23:58:10 »

To da se SVI sluze svojim statusom u nepostene svrhe, je velika uvreda za mnoge postene, radne i vredne ljude!

to da su radni i vredni, to je vec druga tema, a da su posteni, pa takav ne postoji ovde
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #158 poslato: 14-11-2007, 00:13:23 »

Ukoliko postoji genocidan narod , onda postoji i nepošten. Ja mislim da ne postoji genocidan narod pa samom ti ni nepošten. Narod jeste sačinjen od pojedinaca , ali to nikako ne znači da je većina nepoštena ili genocidna, npr.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #159 poslato: 14-11-2007, 00:19:05 »

  Ma naravno da postoje posteni! :aq29: Znas i ti, nego si nesto bas ogorcen. :aq15:

  Zelim vam laku noc! Sutra u nove pobede! :aq28:
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 25 upita.