Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JAGODINSKI MEDIJI  (Pročitano 99693 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #180 poslato: 14-11-2007, 18:26:00 »

Ili kako je rekla jedna kurva: " Od tih poštenih, mi kurve ne dodjosmo na red"                               
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #181 poslato: 15-11-2007, 08:07:20 »

Jagodinski mediji neposteni kao i :
- predsednik opstine
- kao i neracionalno arcenje budzeta
- kao i svi direktori JP-a
- kao i svi lokalni dopisnici (sve Jag. nebuloze uvijaju u ruzicaste naocare)
- kao...kakao...sve je MUTNO..
- kao i JA sto nisam sve nabrojala...
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #182 poslato: 16-11-2007, 08:33:58 »

Dobro bre ljudi, vratite se na temu
Sačuvana
Dark Eagle

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #183 poslato: 20-11-2007, 13:26:56 »

TV Jagodina i TV K21 dobile lokalnu frekvenciju!
Vlada Coca-Cola kupuje JIP Novi put!?
Sačuvana

zixxon

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 15
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #184 poslato: 20-11-2007, 14:30:25 »

pa zar K21 jos postoji? od kaad?
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #185 poslato: 20-11-2007, 16:49:18 »

Ne postoji, ali postoji frekvencija.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #186 poslato: 23-11-2007, 15:35:18 »

Navedi mi zemlju na svetu u kojoj toga nema

pitaj nase iz dijaspore koliko cesto prelaze ulicu van prelaza, koliko cesto parkiraju gde stignu, koliko cesto uzmu nesto iz firme u kojoj rade.

niko nije ni rekao da nema toga u drugim zemljama, ali definitivno ga ima manje nego od nas

Nikad ne prelazim ulicu van pesackog, nisam to ni u Jagodini radila. Nisam ja Ceda J. pa da za mene specijalno crtaju zebru :D
Nikad ne parkiram auto gde stignem, to KOSTA :D a mesta za parkiranje ima sasvim dovoljno. I sa naplatom i bez naplate.
Nikad nisam uzela nista iz firme. Necu, bre, da se blamiram! Mogu sebi da priustim sve sto mi dusa hoce.
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #187 poslato: 04-12-2007, 22:33:34 »

A jel moze jedna tema da se otvori o jagodinski dopisnicima novina.

Svaki put kad nesto procitam u Blic-u, Glasu i slicnim papirima, stomak mi se okrene. Ovo danas sa parkiranjem i paukom je recimo katastrofalan primer komercijalno - udvorickog novinarstva.


Da jedan ozbiljan list (Blic?) dopusti sebi da objavi takav nebulozan tekst, gde sad serif Palma ukida rad pauka u gradu i time cini "dobro delo" (tako proizilazi iz pisanja katastrofalnog dopisnika) a da taj isti dopisnik ne dopusti semi luksuz da razmislja dve sekunde i skupi gram hrabrosti da napise da je to isti onaj pauk koji je Palma i uveo u grad i da je to najskuplja tarifa za rad pauka van Beograda zato sto privatnik koga je Palma doveo hoce sto pre da izmuze pare .... cirkus, bruka, sramota.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #188 poslato: 05-12-2007, 06:43:59 »

Prica je istinita,stigla do mene iz frizerskog salona. U NOVOM PUTU doslo do svadje izmedju direktora marketinga i urednika oko toga ko je veci lopov i ko je vise Palmin covek,da je morala i policija da dolazi. Prozor frizera na 3 metra od kancelarija, ljudi prestali da shishaju dok nije proslo to cudo. Ja sam trazio dopisnika BLICA i mislio sam da je to DV ali nije, a nije ni I.I. vec je to jedan od urednika RTJ pa sam digo ruke. Pravo da vam kazem ako zelite da procitate kvalitetan novinarski tekst citajte POLITIKU. Ima li POLITIKA dopisnika ili samo objavljuje DZUDIJEVE fotografije?
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #189 poslato: 05-12-2007, 09:38:25 »

Dopsinik Blica je GJ, a potpisuje se kao I.I. & naravno on je radnik cuvenih nam lokalnih medijskih nezavisnih opstinskih kuca.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #190 poslato: 05-12-2007, 10:02:43 »

Dangubo, "dobro delo" dmp-a, prekjuce prvo objavila TV B92, a ovaj jadnicak I.I. samo "prepisao". A sto se tice nove teme o dopisnicima, pa otvori.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #191 poslato: 05-12-2007, 12:38:39 »

A sto se ti novinari (dopisnici) lazno predstavljaju? Ako kriju svoje ime kako da im verujem da pisu istinu? Zar za lazno predstavljanje ne sledi nesto onako po zakonu? Dangubo ,jos sam vise razocaran u jagodinske novinare.Svaka cast ANICICU ,valjda TANJUG.
 A i te redakcije za koje rade mi nisu jasne.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #192 poslato: 06-12-2007, 22:06:40 »

Prica je istinita,stigla do mene iz frizerskog salona. U NOVOM PUTU doslo do svadje izmedju direktora marketinga i urednika oko toga ko je veci lopov i ko je vise Palmin covek,da je morala i policija da dolazi. Prozor frizera na 3 metra od kancelarija, ljudi prestali da shishaju dok nije proslo to cudo. Ja sam trazio dopisnika BLICA i mislio sam da je to DV ali nije, a nije ni I.I. vec je to jedan od urednika RTJ pa sam digo ruke. Pravo da vam kazem ako zelite da procitate kvalitetan novinarski tekst citajte POLITIKU. Ima li POLITIKA dopisnika ili samo objavljuje DZUDIJEVE fotografije?

ima politika relju milanovica :)
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #193 poslato: 06-12-2007, 22:07:49 »

Dangubo, "dobro delo" dmp-a, prekjuce prvo objavila TV B92, a ovaj jadnicak I.I. samo "prepisao". A sto se tice nove teme o dopisnicima, pa otvori.

nije ii prepisao nego je i on prisustvovao snimanju emisije "politikon". to sto je bane pustio na b92 ranije je samo zato sto agencije i televizije ne moraju u stampu
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #194 poslato: 06-12-2007, 22:24:39 »

Generalno bruka.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #195 poslato: 07-12-2007, 06:27:42 »

POLITIKON ? Uglavnom zanimljiva pitanja i odgovori u stilu predsednika( pricam sta ja hocu).Razocarao me dopisnik BLICA on kao da radi za zutu stampu pa su mu pitanja samo o pevacicama,daj da bude bezbolno pa makar i glupo.
Jovanovic voli da zacne ali u emisiji generalno falila potpitanja. Malo me zbunio voditelj pa sad ne znam u cijoj produkciji je emisija, ili je sa PALME drugi program presao na PALMU prvi program.
Ono sto mene brine je sto se razvoj opstine i zaposljavanje vezuje za neke garaze i lokale. Takvu pricu je imao BIDZA u Svilajncu i njima sad ne cvetaju ruze. A ono da je prosek primanja u Jagodini manji i od proseka u Rekovcu to je vest za prvu stranu i posebnu emisiju.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #196 poslato: 07-12-2007, 06:30:48 »

Prica je istinita,stigla do mene iz frizerskog salona. U NOVOM PUTU doslo do svadje izmedju direktora marketinga i urednika oko toga ko je veci lopov i ko je vise Palmin covek,da je morala i policija da dolazi. Prozor frizera na 3 metra od kancelarija, ljudi prestali da shishaju dok nije proslo to cudo. Ja sam trazio dopisnika BLICA i mislio sam da je to DV ali nije, a nije ni I.I. vec je to jedan od urednika RTJ pa sam digo ruke. Pravo da vam kazem ako zelite da procitate kvalitetan novinarski tekst citajte POLITIKU. Ima li POLITIKA dopisnika ili samo objavljuje DZUDIJEVE fotografije?

ima politika relju milanovica :)
Da ne pise on za POLITIKIN ZABAVNIK,za sve od 7 do 77 ?
Pozdrav za Relju ma gde bio?
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #197 poslato: 07-12-2007, 08:21:34 »

Generalno bruka je TACAN odgovor! Slazem se. Ne bih da analizitam svakog ponaosob, moram neke samo, Niko kao Bane, Mare uvek profesionalno nasmeskan i opusten (bar je tako delovao), a nas forumaski prijatelj...imao je on dobra pitanja, samo trema je ucinila svoje..A za Rexa paozdrav UVEK!
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #198 poslato: 08-12-2007, 08:49:01 »

Pa zar vam nije vise dosadno da gledate,ako vise neko i gleda, po ceo dan ko je posetio zoo vrt,letos akva park.Sad krece klizaliste.kako se deca i penzioneri zabavljaju.Ma dajte ljudi,zar ti novinari neznaju da smisle nesto kreativno,interesantno, obrazovno. Neka ustede na traci neka nam slobodno puste snimke od prosle godine,ionako je sve isto............
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: JAGODINSKI MEDIJI
« Odgovor #199 poslato: 04-01-2008, 07:57:52 »

Prema poslednjem izvestaju RRA lokalne radijske frekvencije dobijaju GONG, MORAVA, POZITIV, i LjUBAV. Radio Jagodina vec ima regionalnu dozvolu .
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 25 upita.