Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pogrešni ljudi u odborima Skupštine  (Pročitano 4202 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Pogrešni ljudi u odborima Skupštine
« poslato: 20-11-2010, 13:47:45 »


"Ovo nije karikiranje već stvarno stanje i zvanje pojedinih članova skupštinskih odbora"


Pogrešni ljudi u odborima Skupštine   




 
Sačuvana

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Одг: Pogrešni ljudi u odborima Skupštine
« Odgovor #1 poslato: 20-11-2010, 17:24:07 »

Mene vise nista odavno ne moze da iznenadi.. :xq006:...Zbog takvih stvari smo i ovde gde smo..Nekompetentni ljudi na vaznim pozicijama,zaposljava se po kljucu "svako svoga"..Sve u svemu,vec vidjeno..Fali samo jos Seku Aleksic za ministra kulture,posto je Aca Lukas vec znacajna i znamenita licnost po kome se snima film..Zivimo u sistemu totalno poremecenih merila za sve..
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

NameNo

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 6626
Одг: Pogrešni ljudi u odborima Skupštine
« Odgovor #2 poslato: 20-11-2010, 20:16:59 »



Mene, davno već ništa ne iznenađuje, samo mi je ova rečenica iz priloženog teksta zagolicala znatiželju:

"Zato je nedavno i stigao prekor Evropske komisije da se u ovim telima parlamenta ne radi aktivno, a bilo je i packi na račun kompetentnosti onih koji tamo sede."

Pa, se pitam, koje će logično objašnjenje trustovi koji se svim silama trude da ostanu u foteljama, da daju kao odgovor na upućen im prekor,
tako važnoj im  -  Evropskoj komisijii.

A što se tiče Seke Aleksić, molim Boga da nam se to ne desi nikad.   :aq24:  Mada, ovo je Srbija, sve je, ali apsolutno sve, moguće.  :aq25:

Strašno!


                                               
Sačuvana

BodaPn

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 160
Одг: Pogrešni ljudi u odborima Skupštine
« Odgovor #3 poslato: 28-11-2010, 08:48:59 »

Da ne otvaram temu zato sto mislim da je ovo logican nastavak - pogledajte koliko placamo neradnike u skupstini -

Srpski poslanik za 10 meseci radio samo sat i 51 minut!

Ako vas interesuje da li plaćate neradnike u Skupštini Srbije, odgovor je - da. To ste verovatno i znali, ali evo i potvrde - elektronskim sistemom je zabeleženo da se Sulejman Spaho iz SRS u skupštinskoj sali zadržao najmanje od svih poslanika - svega sat i 51 minut od početka godine.

izvor - http://www.vesti-online.com

Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 24 upita.