Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Pozdravlja Vas Lumix  (Pročitano 4310 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

lumix

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 40
Pozdravlja Vas Lumix
« poslato: 12-01-2012, 22:37:33 »

Slucajno zalutah trazeci na googlu neki cupriski forum ... malo mi je krivo jer izgleda da sam kasno stigao jer evo desetak dana kako sam ovde samo nekoliko ljudi svraca...
Sta da kazem o sebi... nekako od samog pocetka foruma u Srbiji sam tu negde... ukupno imam nekih 100.000 postova i preko 1.000 otvorenih tema... jako mi je milo kada vidim da dosta tema koje sam ja izmislio na "igrama bez granice" jos zive i gotovo su nezaobilazne na mnogim forumima... Ovde sam pod nikom Lumix jer sam za novu godinu dobio jedan Lumix foto aparat pa sam bio jos pod utiskom... a neki me znaju mozda kao Radovana III, Don Marca ili Protoss-a sa nekih drugih foruma... A od poslova na forumima od clana preko moderatora do supervizora.
Voleo bih kada bi ponovo zaziveo ovaj forum...
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Odg: Pozdravlja Vas Lumix
« Odgovor #1 poslato: 13-01-2012, 00:00:07 »

Dobrodošao...

zaživeće to je sigurno....

acinic

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 184
Odg: Pozdravlja Vas Lumix
« Odgovor #2 poslato: 15-01-2012, 01:43:22 »

Dobrodosao!  :aq26: 100.000 postova!  :aq04: Koliko imas godina? Koji forumi? Ja imam otprilike oko 3000 poruka na desetak foruma!  :xq005:
Sačuvana

lumix

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 40
Odg: Pozdravlja Vas Lumix
« Odgovor #3 poslato: 19-01-2012, 22:25:24 »

Bolje Vas nasao... evo pokusaja odgovora na neka pitanja...

U vreme kada sam ja pocinjao sa PC i internetom jos nisu bili razvijeni ili bolje receno pronadjeni forumi neko prvi kontak je bila razmena E-Mailova a kasnije su se pojavili chatovi... Mislim da je tamo neke 1998 najpopularniji bio "Serbiancafe" a kasnije se pojavila krstarica... I onda je dosao Burek forum gde sam maltene bio od pocetka i bio Moderator u PC igrama i u jos mekoliko podforuma. Na bureku imam nekih 45.000 postova i nekoliko hiljada otpocenih ili jos bolje izmisljenih tema... Onda se odvojila jedna grupa sa bureka i u Vojvodini napravila forum tako da sam i tu bio prisutan a kasnije sam pomogao prijateljima da naprave najveci forum u vojvodini... Sto se tice godina pedeseti rodjendan sam vec proslavio...
Sačuvana

acinic

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 184
Odg: Pozdravlja Vas Lumix
« Odgovor #4 poslato: 22-01-2012, 01:10:41 »

E bas na taj burek forum nisam registrovan!  :aq21: Krstarica je ok. Mada tamo retko idem. Redovno mi salju cestitku za rodjendan!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 24 upita.