Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Aqva Park Jagodina  (Pročitano 476473 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #260 poslato: 19-07-2007, 13:50:16 »

Ljudi, na google jos uvek stoje informacije samo o pocetku radova!  :aq25: Nista da je otvoren, cene smestaj, ruta...Ko je uopste zaduzen za to! :aq15: Dajte bre reklame sa svim informacijama..nista bez toga ,propade sve  :aq25: I reklame od madarskog prelaza do bugarskog! Samo nemacka ima 2mil turaka, oni masovno prolaze kroz srbiju...to treba iskoristiti!  
e lepo si me nasmejala, nije losa ideja, reklame ali i  jedna mreza da nahvatamo ta 2 mil turaka, eventualno daske sa ekserima da im izbusimo gume  :aq18:tu negde ispred jagodine. onda opstina obezbedi sredstva za otvoranje jos par vulkanizerskih servisa i zaposli jos 80 ljudi :aq07:. naravno to ne treba da zaradi pare... nego zbog turaka :aq21: :aq21:



a sta po tebi treba da radimo, da stanemo svi, pa polovina da kuka a druga polovina da pljuje? loremo je lepo dala predlog sta da se uradi u situaciji u kojoj se nalazimo da izvucemo nesto od toga sto je vec napravljeno
hallo covece, ja o klin ti o plocu, niti kukam niti pljujem.  ni jednog momenta nisam rekla ni pomislila da treba sve to rusiti, drzim se onog "bolje spreciti nego leciti".a o cemu bre ti  pricas??!!! "situacija u kojoj se nalazimo da izvucemo nesto od toga sto je vec napravljerno" . situacija? o toj situaciji se razmislja pre nego pocne nesto da se pravi. ko treba da razmiljam sad o toj "situaciji"?! po tebi jagodinci. ne, ne,  njihovo je da po potrebi i mogucnostima obilaze te objekte, dovoljan je harac koji vec placaju. sta treba da rade uzmu metle , zapusavaju rupe po bazenima, hrane zivotinje, jer jbg situacije je... palma ce da se igra,zaduzuje opstinu kreditima, pravi objekte koji "za vas su pravljeni a ne da zaradi pare" pa sad vi i lomite mozak kako ce to da opstane, on nema vremena, ode da pravi sledecu glupost, a ti pocni vec da razmisljes sta ces da izvuces od toga,.

o cemu ti pricas? apsolutno sam saglasan sa tobom sto se tice sprecavanja, ali OVO SE VEC DESILO, prema tome, ne mogu da sada sprecavam izgradnju niti zoo vrta niti akva parka, vec mogu da vidim sta cu SADA da uradim, kada je to vec NAPRAVLJENO.

to je sustina cele moje price. sta mi vredi da sada sprecavam, potrosena je gomila para, i ne zelim da odu uzalud. kada je vec napravljeno ne zelim rusiti, vec da odradimo sta je u nasoj moci (a pre svega svako za sebe sam) kako bi smo imali vise para pa mogli sebi to sto je napravljeno i priustiti kao opstina

i moram jos ovo da dodam, uvek me je nerviralo rusenje, kao sto je recimo srusena dzamiaj u jagodini (naravno nisam musliman, ali mi ne smetaju stare gradjevine. smeta mi rusenje konaka hajduk veljka, i sl. ne zelim da se ovde vise rusi, zelim da sve sto se napravi da se i odrzava i opstane, a sa svime time i mi.

i jos jedna primedba, brine me jedino sto je akva park (doduse kao i zoo) napralvjen po meni previse brzo. mislim da neke stvari (kao sto je beton i sl) zahtevaju pazljivo odabrano vreme i pripremu kako bi opstali sto duze
« Poslednja izmena: 19-07-2007, 13:52:55 od strane zs »
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #261 poslato: 19-07-2007, 15:52:00 »

Zakon je samo mrtvo slovo na papiru. I reket je protivzakonit pa ipak...  :aq21:

ljudi igraju tenis?
raspitaj se i videces da Narodna banka ne bi dozvolila banci da da kredit koji je veci od 1/3 opstinskog budzeta. STvari su nesto drugacije, ali ima vremena, naucices da posmatras probleme sa prave strane :)

Znas ti dobro na KOJI sam reket ja mislila, onaj koji naplacuju Palmine Bidze po Jagodini, a drugacije ga zovu "opstinska komunalna taksa". Ranije je reket bio poznat i kao "doprinos za Fond TRECE DETE" ili "prilog za Stranku" kako ti drago. I ne dao ti Bog da ga ne platis! Nemoj da se pravis TOLIKO nevest, ne ide to uz TOLIKU pamet i informisanost :D :D :D :D

pa komunalna taksa se placa u svim opstinama, zatim fond trece dete godinama nikome nista nije uzeo, takodje ni priolog za stranku. ok, oni koji su se uhvatili u kolo verovatno i placaju nesto u fond trece dete ili daju prilog za stranku,a li su se oni uhvatili u kolo i to ne zato sto nemaju nikakvu vajdu. prema tome namaju pravo da kukaju. oni koji se ne kace sa tavkima placaju kao i u svim ostalim opstinama opstinske takse i svima je ok.

znam, sada ces krenuti da tupis o opstinskim taksama, proveri kolike su takse u cupriji, posebno ako imas objekat na moravi pa tek se onda javi

Znas sta, to KOLIKO se pravis naivan je prosto iritirajuce!!! O kakvom HVATANJU U KOLO ti pricas??????? Kad dodju reketasi, nisu oni dosli zato sto si ti u kolu, za njih su SVI u kolu, hteli vi to ili ne! Ako Palma u maniru Sicilijanca SAMOVOLJNO udje u magacin izvesne jagodinske veleprodaje i povede nekoliko svojih gorila pa onda NIKOGA NISTA NE PITAJUCI krene da se SAMOPOSLUZUJE artiklima koje ce koliko sutra pred kamerama da uvali nekoj sirotoj porodici sa 3. detetom, KO SE TU I U KAKVO KOLO UHVATIO??????? Radnici i gazda stoje nemo i gutaju knedle! Smeju li da kazu nesto? Ima li koga da ih zastiti? Tuzno, brate, tuzno :/
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #262 poslato: 19-07-2007, 15:54:11 »

hahahaha

A Palma danas kaže da je došlo 30 000 ljudi

Udarila ga suncanica :D
A moji mi kazu da juce nije bilo vode u toj TURISTICKOJ prestonici. Fatamorgana :D otud 30 'iljada :D
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #263 poslato: 19-07-2007, 15:56:34 »

 :aq05:, izmedju ostalog i o tome pricam, napravljeno sve previse brzo, a zna se "sve sto je brzo to je i kuso".  eh, da je to jedino na brzinu sklepano. da ponovim, nisam za rusenje... mozda malkice one fontane :aq29:
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #264 poslato: 19-07-2007, 16:07:43 »

Htela sam da stavim akcenat na to da je Srbija TRANZITNA zemlja! Turci su samo jedni od..! Oni su masovno u trnzitu. lA to sa ekserima, pa...odavno su oni provalili sve nase pokvarene radnje pa su godinama isli preko Rumunije. :aq25:, Mozda i jeste smesno, ali ako pocnemo da racunamo koliko ljudi prodje kroz nasu zemlju, a Jagodina je pored samog auto puta..i bas tu negde se umore od voznje i treba im odmor..pa nije to zanemariva brojka! :aq29:   

Srbija jeste tranzitna ali njome prolaze samo retki neobavesteni i oni koji nemaju alternativu. Ko god moze, koristi auto-puteve OKOLNIH zemalja koji su po vise DESETINA puta jeftiniji, a KVALITETNIJI od ovog u Srbiji. I gde ce da prespava taj siromah koji se prevari da svrati u Jagodinu? U nekom od ovih budzenih, strokavih, ubogih sobicaka po krcmama jagodinskim za koje ugostitelji umeju da naplate i po 5 PUTA vise od stvarne cene, cim vide stranca? Da svrati u Jagodinu koja na +43C NEMA VODU???? Alo, ljudi! Opasuljite se!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #265 poslato: 19-07-2007, 16:27:35 »

Zakon je samo mrtvo slovo na papiru. I reket je protivzakonit pa ipak...  :aq21:

ljudi igraju tenis?
raspitaj se i videces da Narodna banka ne bi dozvolila banci da da kredit koji je veci od 1/3 opstinskog budzeta. STvari su nesto drugacije, ali ima vremena, naucices da posmatras probleme sa prave strane :)

Znas ti dobro na KOJI sam reket ja mislila, onaj koji naplacuju Palmine Bidze po Jagodini, a drugacije ga zovu "opstinska komunalna taksa". Ranije je reket bio poznat i kao "doprinos za Fond TRECE DETE" ili "prilog za Stranku" kako ti drago. I ne dao ti Bog da ga ne platis! Nemoj da se pravis TOLIKO nevest, ne ide to uz TOLIKU pamet i informisanost :D :D :D :D

pa komunalna taksa se placa u svim opstinama, zatim fond trece dete godinama nikome nista nije uzeo, takodje ni priolog za stranku. ok, oni koji su se uhvatili u kolo verovatno i placaju nesto u fond trece dete ili daju prilog za stranku,a li su se oni uhvatili u kolo i to ne zato sto nemaju nikakvu vajdu. prema tome namaju pravo da kukaju. oni koji se ne kace sa tavkima placaju kao i u svim ostalim opstinama opstinske takse i svima je ok.

znam, sada ces krenuti da tupis o opstinskim taksama, proveri kolike su takse u cupriji, posebno ako imas objekat na moravi pa tek se onda javi

Znas sta, to KOLIKO se pravis naivan je prosto iritirajuce!!! O kakvom HVATANJU U KOLO ti pricas??????? Kad dodju reketasi, nisu oni dosli zato sto si ti u kolu, za njih su SVI u kolu, hteli vi to ili ne! Ako Palma u maniru Sicilijanca SAMOVOLJNO udje u magacin izvesne jagodinske veleprodaje i povede nekoliko svojih gorila pa onda NIKOGA NISTA NE PITAJUCI krene da se SAMOPOSLUZUJE artiklima koje ce koliko sutra pred kamerama da uvali nekoj sirotoj porodici sa 3. detetom, KO SE TU I U KAKVO KOLO UHVATIO??????? Radnici i gazda stoje nemo i gutaju knedle! Smeju li da kazu nesto? Ima li koga da ih zastiti? Tuzno, brate, tuzno :/

opet ili znas ili pricas napamet. kako to samo ti znas takve stvari i niko vise? da nije mozda bio kod tebe? koliko znam, njegovi mu daju i od njih trazi, ali zato i imaju odredjenu vajdu zauzvrat (ponekad se i zale, ali i dalje daju). to sto ti pricas, da nisi mozda videla u nekom od filmova?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #266 poslato: 19-07-2007, 16:36:17 »

 :aq20: :aq20: Aha, da otvorim lokal pa da me Palma reketira  :aq21: :aq21: :aq21: Da mu finansiram spomenike, a roditelji mi nemaju vodu na OVOJ vrucini!  :aq19:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #267 poslato: 19-07-2007, 16:40:51 »

:aq20: :aq20: Aha, da otvorim lokal pa da me Palma reketira  :aq21: :aq21: :aq21: Da mu finansiram spomenike, a roditelji mi nemaju vodu na OVOJ vrucini!  :aq19:

koga je to reketirao? nemoj da pricas napamet, navedi mi nekoga. ovde sam navodio nekoliko firmi koji ma nikada nista nije uzeo, tako da tvoja tvrdnja da svima uzima je cista neobavestenost (u najmanju ruku). obzirom da nisi ovde, nemoj da sve sto cujes da se ovde desava primas zdravo za gotovo. vole jagodinci da preteruju
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #268 poslato: 19-07-2007, 16:43:21 »

aha  :aq21:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #269 poslato: 19-07-2007, 16:46:48 »

aha  :aq21:

izvini, ali moram tako da reagujem. svi ovde kao znaju nesto, ali niko nema petlju da bilo sta kaze i stane iza toga. niko nema hrabrosti da upre prstom u lopova i kaze javno za nekoga "taj je lopov". cemu onda prica? dokle god ljudi cute i savijaju glavu, totle ce se naci neko ko ce ih zaskociti
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #270 poslato: 19-07-2007, 16:49:51 »

Ti opet kao da nisi odavde  :aq07:  Ko upre prstom, ne doceka sutra  :aq18: pa ti sad vidi...
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #271 poslato: 19-07-2007, 16:51:34 »

Ti opet kao da nisi odavde  :aq07:  Ko upre prstom, ne doceka sutra  :aq18: pa ti sad vidi...

doci ce tamo kod tebe? gledala na filmu? videla na spomenike takvih na jagodinskom groblju? ili si opet nesto cula od ljudi odavde i poverovala?
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #272 poslato: 19-07-2007, 16:55:06 »

Sta ono bi sa Milanom Panticem? Igrala se deca?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #273 poslato: 19-07-2007, 16:57:42 »

Sta ono bi sa Milanom Panticem? Igrala se deca?

to je jedan slucaj i za tvoju informaciju milan nije pisao o palmi nista, zagrebao je na nekom drugom mestu. stavise, ako nisi upucena, svojevremeno je ministar unustranjih poslova izjavio kako on nije trebao biti ubijen vec samo zastrasen. e, to mi nije jasno, kako moze covek da tako nesto izjavi, naravno ne pokaze razultate istrage, niti istraga napreduje i jos istraje kao ministar do kraja mandata.
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #274 poslato: 19-07-2007, 17:00:15 »

Palma je takodje u intervjuima izjavljivao "Nisam ja, majke mi"  :aq21: A sta mislis, OTKUD novinarima uopste ideja da NJEGA na tu temu ISTA pitaju? I jesi li SIGURAN da Panta NIKADA o Palminim semama nije pisao?
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #275 poslato: 19-07-2007, 17:01:53 »

Palma je takodje u intervjuima izjavljivao "Nisam ja, majke mi"  :aq21: A sta mislis, OTKUD novinarima uopste ideja da NJEGA na tu temu ISTA pitaju? I jesi li SIGURAN da Panta NIKADA o Palminim semama nije pisao?

znam sta je pisao. znam i nekoliko prica ko je to mogao biti, ali obzirom da su to price ne iznosim ih. na kraju krajeva, policija ce uhvatiti pocinioca, cim neko iz klape propeva solo
« Poslednja izmena: 19-07-2007, 17:02:31 od strane zs »
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #276 poslato: 19-07-2007, 17:06:26 »

"Prošlo je šest šest godina od ubistva novinara Milana Pantića, dopisnika "Večernjih novosti" iz Jagodine i novinara Radio-televizije Jagodina.

Ubijen je i preminuo 11.juna 2001, nakon više udaraca tupim predmetom u glavu i to na ulazu zgrade u kojoj je živeo.

Mučkom ubistvu prethodili su tekstovi o kriminalu u Jagodini. Dan nakon ubistva «Novosti» su objavile da istražni organi sumnjaju kako motive ubistva treba traziti "u Pantićevim tekstovima o mnogobrojnim kriminalnim aferama u Jagodini, među kojima su i napisi o malverzacijama u 'Jagodinskoj pivari', Konfekciji 'Resava', AIK, kao i pisanje o korupciji".

Pantić je glavom platio svoje tekstove i pokušaj razobličavanja najveće bolesti Savremene Srbije.

Ali je bolest infektivna. Nakon ubistva saslušano je oko hiljadu ljudi, policija je čak napravila i fotorobot ubice. Foto je ostao, robot otišao da se prošeta... "


A IZA MALVERZACIJA U PIVARI STAJALI SU JOCA I KOMPANJOJ MU DRAGANCE PALMA  :aq08:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #277 poslato: 19-07-2007, 17:13:30 »

"Prošlo je šest šest godina od ubistva novinara Milana Pantića, dopisnika "Večernjih novosti" iz Jagodine i novinara Radio-televizije Jagodina.

Ubijen je i preminuo 11.juna 2001, nakon više udaraca tupim predmetom u glavu i to na ulazu zgrade u kojoj je živeo.

Mučkom ubistvu prethodili su tekstovi o kriminalu u Jagodini. Dan nakon ubistva «Novosti» su objavile da istražni organi sumnjaju kako motive ubistva treba traziti "u Pantićevim tekstovima o mnogobrojnim kriminalnim aferama u Jagodini, među kojima su i napisi o malverzacijama u 'Jagodinskoj pivari', Konfekciji 'Resava', AIK, kao i pisanje o korupciji".

Pantić je glavom platio svoje tekstove i pokušaj razobličavanja najveće bolesti Savremene Srbije.

Ali je bolest infektivna. Nakon ubistva saslušano je oko hiljadu ljudi, policija je čak napravila i fotorobot ubice. Foto je ostao, robot otišao da se prošeta... "


A IZA MALVERZACIJA U PIVARI STAJALI SU JOCA I KOMPANJOJ MU DRAGANCE PALMA  :aq08:

jos da navedes izvor i/ili ga analiziras (coveka koji je to pisao), pa ces doci do jos nekog zakljucka. odakle ti informacija da su njih dvojica kompanjoni?

i naravno zaboravih od tih 1000 ljudi ko je osudjen za to ili protiv koga se vodi postupak?
« Poslednja izmena: 19-07-2007, 17:14:19 od strane zs »
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #278 poslato: 19-07-2007, 17:18:25 »

Palma i Joca? Kao braca rodjena  :aq21: Jedno vreme ni u WC jedan bez drugog nisu isli  :aq21: :aq21: :aq21: (tako se kaze  :aq21: ) bas u to vreme kada je o njima pisao Panta  :aq22:
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Aqva Park Jagodina
« Odgovor #279 poslato: 19-07-2007, 17:20:34 »

Palma i Joca? Kao braca rodjena  :aq21: Jedno vreme ni u WC jedan bez drugog nisu isli  :aq21: :aq21: :aq21: (tako se kaze  :aq21: ) bas u to vreme kada je o njima pisao Panta  :aq22:

imas mozda neki clanak u kome se pominju? Kako to da policiji ismakne tako znacajan podatak?
« Poslednja izmena: 19-07-2007, 17:21:01 od strane zs »
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 25 upita.