Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Koliko je promena u Jagodini  (Pročitano 33211 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #40 poslato: 30-08-2008, 19:32:44 »

pa ja mislim da bi to bio kraj

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #41 poslato: 30-08-2008, 23:43:43 »

Ne bi valjda bio iznenadjen?!
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #42 poslato: 31-08-2008, 08:38:06 »

pa i ne bi, kakoje krenulo

ko zna šta će sve da se desi

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #43 poslato: 31-08-2008, 09:09:25 »

Krajnje je nerealno da trenutni vlasnik proda tu robnu kucu, tako da od toga sigurno nece biti nista.
Sačuvana
Dark Eagle

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #44 poslato: 31-08-2008, 10:05:27 »

pa bolje da je sruse i naprave stanove nego da ostane ruglo grada nadam se da ce verano da je sredi!!
postoji jos jedan objekat koji bi bilo lepo srusiti i napraviti stanove a to je skola 17 sreca onaj parking je napravljen pa je vise ne vidim inace ono je ruglo u centru grada!
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #45 poslato: 31-08-2008, 10:42:18 »

zasto srusiti tu skolu...zar ne bi bilo bolje renovirati je i prilagoditi izgledu centra....e vala ti bi odmah da srusis i to skolu
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #46 poslato: 31-08-2008, 10:49:13 »

Ma smetaju skole, da se to porusi sve, pod hitno i da se naprave zooloski vrtovi.
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #47 poslato: 31-08-2008, 11:06:26 »

zato sto renovirati tu skolu ima da kosta isto koliko i napraviti novu zidovi su mnogo jeftini na odnosu na kompletnu novu skolsku opremu nove kabinete itd zato bolje prodati plac u centru i od tih para napraviti novu!!
kao i hotel jagodina to je trenutno najraspalija stvar u jagodini pored 3 hotela koji su u najavi na djurdjevom brdu neznam ko ce da spava u onaj raspali hotel u centru a u njemu treba uloziti 20 miliona da bi se doveo u red a za 20 miliona moze da se napravi neko novo cudo od hotela tako da mi takve stvari nikako ne padaju nsapamet sta sa tom raspalom gradjevinom raditi nego je srusiti prodati plac i sagraditi nesto rentabilno u centru grada!!
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #48 poslato: 31-08-2008, 11:15:10 »

E nemoj da me zasmejavas te pare bi odmah ulozili u nesto drugo a mi bi ostali bez jedne skole,pa ni onu na strelistu jos nisu zavrsili.....
Ma ajde sad da porusimo sve skole i manastire,znas to su stare gradjevine i ne vredi ih renovirati pa da unistimo sve kulturno i duhovno u nasoj zemlji.....
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #49 poslato: 31-08-2008, 11:30:56 »

dobro bebironac nece niko sutra da prodaje skolu ja kazem kad bi se imalo para za renovaciju kompletnu a trenutno to nije ni u najavi ali kada bi recimo imali para onda bi bolje bilo tim parama napraviti novu nego renovirati staru!!¨

pa tu skolu na strelistu bi trebala drzava da zavrsi koja ju je i pocela sto se mene tice manastire netreba rusiti jel oni mogu da budu turisticka atrakcija svi volimo da odemo u manastir a dsa bi otiso do manastira treba da se natoci gorivo kupi sveca a da nepricam ako je neko turista znaci neka kinta se obrce a ko ide da posecuje skolu????
citav prosvetni sistem u srbiji treba da se menja jednostavno se gadim naseg osnovnog prosvetno sistema gde jos uvek ima starih komunjara koji pricaju deci kako treba da se ponasasju u srednjim skolama imamo pola bezpotrebnih predmeta uloziti u nove skole zaposliti mlade nastavnike a ove neokomunisticke skole i komunjarske profesore sve srusiti i izbaciti napolje jedina skola u jag koja nesto vredi i koja nema taj odvratni neokomunistcki stil je goran ostojic i donekle rada miljkovic koja uz neke male promene moze pristojno da izgleda a ostale 3 su odvrartne meni se smuci kad ih gledam kako li je deci onda u njima!!
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #50 poslato: 31-08-2008, 11:40:19 »

E Rada Miljkovic je skola vrhunski odradjena,samo je steta sto je ne odrzavaju,ne znam kako je sad tamo ali ne verujem da su tamo bilo sta ulagali da se ta skola odrzi kako treba,mislim da ni jedna skola nema tako dobro odradjene kabinete kao ova....
Ne kazem da mlade ljude treba zaposliti da predaju ali meni je drago sto sam u Radi imala stare nastavnike,tad se znalo sta je autoritet,ubrzo po mom zavrsetku svi ti stari nastavnici su otisli u penziju....a zaista su bili posebni...
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #51 poslato: 31-08-2008, 12:12:48 »

i ja sam iso u radi jeste vrhunski odradjeno ali sve je to propalo i smrdi na komunizam zadni put sam uso pre jedno 3 god i smrdi na komunizam i dalje pa ako smatras autoritativnim nastavnikom spiklju koja javno prica kako je njen muz tuko njenu decu kaisem onda svaka ti cast u moje vreme je jos uvek vukla decu za kosu takvi ljudi trebaju u zatvor a ne u skoli ili kad kaze mojoj drugarici nedolazi se u skolu gola stomaka pa ti ces da mi kazes mamu ti komunisticki kako se u skoli dolazi a ekstra sto nema pojma sa zivotom pa kaze kako se sada u automobilima sipaju cistija goriva ali ona su skuplja sto je totalni apsurd jel bezolovni je jeftiniji od supera i meni ce tako neki izlapetis ili mira dvogled ili cucla bog da mu dusu prosti da pricaju o tome kako ja treba da zivim sve je tzo komunisticka bartija koji su jos uvek uznemireni cinjenicom da postoji neka sloboda i da su radne akcije zabranjene a da ne pricam o srednjim skolama gde ce u ekonomskoj skoli strucni predmeti da predaje covek koji jedino razume ekonomiju severne koreje a ne otvorenu i trzisnu ekonomiju!!!
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #52 poslato: 31-08-2008, 12:22:38 »

hahahaha mora da si imao problema sa Spikljom kad je toliko ne podnosis,ona mi nije predavala,kao ni cucla eto nisam ni znala da je umro....ja govorim o zvrki,mici maus,peri,snezi iz OTO-a,luki,ludoj kalimerki(ona je bila poseban slucaj),tomislavki koja je govorila uvek da sve sto je sa zapada to zraci a posebno nike patike hahahahahaa,ma bilo je zanimljivo....e jedino bi curki zabranila pristup prosveti.....
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #53 poslato: 31-08-2008, 12:31:55 »

e nisam smela da zaboravim Pedu iz muzickog....
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #54 poslato: 31-08-2008, 14:32:57 »

haha peda je lik ali ja sam vise voleo jasnu kuravu ona je prava nastavnica bas kako treba!!
da sipklja je jedno veliko komunjarsko djubre bio sam uvek odlican nisam bio cvecka i nisam imao sve 5 tice ali jedino sam kod nje imao 1 jedinu jedinicu u zivotu sto sam dobio to mi je dala komunisticka smrdulja koja nezna razliku izmedju bezolovnog i super!!
a cuki je umro prosle god!!
jesu oni smesni ali gledajuci pedagoski nemoze neko da motivise decu da uce a sam je slepac razumes sta hocu da ti kazem profesor mora da deluje kao motiv djaku da bude kao on jel on je zavrsio velike skole i tebe ubedjuje da i ti treba da ih zavrsis i ti onda njih kad vidis sve vidis jedino nikakav razlog da ides u skolu ako je devojcicama motiv da postanu kao spiklja ili kalimerka onda svaka cast!!
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #55 poslato: 31-08-2008, 14:37:33 »

cekaj cekaj,cim je tebi jasna predavala ti si onda mladja generacija,koje si ti godiste,ako nije tajna?
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #56 poslato: 31-08-2008, 14:43:02 »

da ali je otisla predavala mi je samo u 5tom posle zapalila za bg da se kara sa spsovcima jebiga tad sam bio mali sad mi krivo sto mi ne predaje hehe
ja sam 85 a ti??
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #57 poslato: 31-08-2008, 15:01:19 »

82. 
Sačuvana

neko

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 265
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #58 poslato: 31-08-2008, 15:11:27 »

pa mozda se i znamo mi smo bili suprotna smena mada se znamo 90 posto bar iz vidjenja!!
Sačuvana

bebironac

  • Gost
Одг: Koliko je promena u Jagodini
« Odgovor #59 poslato: 31-08-2008, 15:13:07 »

ne verujem ja nisam nosila kratke majcice,hahahahahaha
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 24 upita.