Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Gradski stadion  (Pročitano 114955 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #160 poslato: 03-07-2009, 08:40:38 »

Ova zadnja slika je stara  -  ovo gore je sve zastakljeno i napravljeno

Aleksa

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #161 poslato: 04-07-2009, 00:31:35 »

Bio sam i ja danas do stadiona i blago je reci da je katastrofa. Na prvi pogled izgleda sve lepo, skockano samo malo zagledaj dublje. . . nisam fotografisao ali sam primeti stepenice koje nikuda ne vode sa severne strane. . .
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #162 poslato: 04-07-2009, 08:42:13 »

Mislim da su neki radovi u toku, slučajno prolazim tamo, baciću oko pa će te imati informaciju
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #163 poslato: 05-07-2009, 01:38:09 »

Ova zadnja slika je stara  -  ovo gore je sve zastakljeno i napravljeno

Sta pricas crni autentice, sve ovo je slikano u cetvrtak drugog jula dvehiljadedevete ;)

Tebi je mozda stara jer ti je losa percepcija pretpostavljam, evo da ti pomognem malo, sve od toga dana slikano:








Osim ako ga nisu zastaklili zadnja 2 dana?


« Poslednja izmena: 05-07-2009, 01:42:53 od strane Sawovsky »
Sačuvana

posmatrac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1110
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #164 poslato: 05-07-2009, 05:35:24 »

A koliko je budzet opstine Jagodina u dugovima?
 :xq002:
Kazu da je cela tri godisnja opstinska budzeta i cetvrdti opstina vec zaduzena kod poslovnih banaka. Prica se i da je mesecni obracun kamate na kredite koje koristi opstina veci od mesecnog priliva budzeta.
Ako je to tacno, svi gradjani Jagodine vracace kredite bankama jos mnogo godina od kada predsednik ode u penziju!
 :aq06:
A u medjuvremunu, mogli bi da prodaju stadion nekome, ako ima kupaca za stadion, pa jos ovakav i to u Jagodini.
 :aq27:
« Poslednja izmena: 05-07-2009, 11:10:18 od strane posmatrac »
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #165 poslato: 05-07-2009, 09:49:29 »

Mislim da je trenutno na nivou jednog godisnjeg opstinskog budzeta koliko se secam zadnjih informacija, sto je stvarno dosta, ali mislim da nije kriticno kada se pogledaju dugovi raznih drugih opstina. Naravno, najbolje bi bilo da nema dugova, ali sta cemo, ceo svet ima dugove, a kamo li mi.
Sačuvana
Dark Eagle

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #166 poslato: 05-07-2009, 10:52:43 »

@Mac
Mozda si i u pravu ali kod zaduzivanja nije presudna velicina duga vec za kakve se potrebe podize kreda.
Ako dizes kredit za profitabilne poslove,onda nije problem. Ali ako dizes kredit da bi isplatio troskove,dao plate,napravio bazen,poklanjao jagnjice...itd...itd...onda si prdnuo u cabar.
Tako da ja ne bih izvlacio paralele sa drugima i ne bih rekao "svi su zaduzeni pa zasto ne bi bili i mi".

Ili ja gresim...
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #167 poslato: 05-07-2009, 12:29:27 »

Slazem se sa tobom u potpunosti i mislim da u tim kreditima ima i jednog i drugog, odnosno neki su sigurno podignuti radi nekih korisnih stvari kao sto je npr. nova industrijska zona ili sredjivanje grada a drugi su mozda i za gluposti kao sto su jagnjici i slicno.
Sačuvana
Dark Eagle

Aleksa

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #168 poslato: 05-07-2009, 12:30:38 »

Ne gresis, veruj mi. :)
Sačuvana

Tony Clifton

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 607
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #169 poslato: 05-07-2009, 12:57:32 »

Slazem se sa tobom u potpunosti i mislim da u tim kreditima ima i jednog i drugog, odnosno neki su sigurno podignuti radi nekih korisnih stvari kao sto je npr. nova industrijska zona ili sredjivanje grada a drugi su mozda i za gluposti kao sto su jagnjici i slicno.

Cim vidim rezultate,prvi skidam kapu...za sada je Jagodina u prvih deset gradova po rastu stope nezaposlenosti. Ali o ovome postoji tema...evo ga linak:

http://www.autentik.net/forum/index.php?topic=1880.new#new
« Poslednja izmena: 05-07-2009, 12:58:23 od strane Tony Clifton »
Sačuvana

Wlaja

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 235
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #170 poslato: 06-07-2009, 08:29:08 »

A koliko je budzet opstine Jagodina u dugovima?
 :xq002:
Kazu da je cela tri godisnja opstinska budzeta i cetvrdti opstina vec zaduzena kod poslovnih banaka. Prica se i da je mesecni obracun kamate na kredite koje koristi opstina veci od mesecnog priliva budzeta.
Ako je to tacno, svi gradjani Jagodine vracace kredite bankama jos mnogo godina od kada predsednik ode u penziju!
 :aq06:
A u medjuvremunu, mogli bi da prodaju stadion nekome, ako ima kupaca za stadion, pa jos ovakav i to u Jagodini.
 :aq27:

Gde pishe da je Jagodina zaduzena ??
Ti znash koliki je budzet Jagodine ???
Ko to prica da je obracunska kamata veca od mesechnog priliva ??

Budi konkretniji kada izbacujesh ovakve ozbiljne optuzbe ...

A Jagodinski stadion se gradi sa namenom, mislish da je Palmi bah toliko stalo da puca na sve strane oko stadiona, da baca pare a zna da taj fudbalski klub nema realnu zaradu ???
1) Za neku godinu ide privatizacija, shta mislish da li ce neko hteti da kupi FK Jagodina bez iole pristojnog stadiona, i bez iole pristojnog ranga takmichenja ???
2) Sutra ce neki nash klinac da ispliva po kvalitetu, a za transfer kvaliteta najmanje je potrebno oko 100 000e.

Nishta oko fudbala nije neprofitabilno, samo shto za sve treba vreme, strpljenja i mnogo ulaganja.
Ako sam bar neshto nauchio za ove godine zivota je da bez ulagnanja nema zarade....
Sačuvana
Mislim da znam, a u stwari ne znam nishta !!

z.s.

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 75
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #171 poslato: 06-07-2009, 20:42:03 »

A koliko je budzet opstine Jagodina u dugovima?
 :xq002:
Kazu da je cela tri godisnja opstinska budzeta i cetvrdti opstina vec zaduzena kod poslovnih banaka. Prica se i da je mesecni obracun kamate na kredite koje koristi opstina veci od mesecnog priliva budzeta.
Ako je to tacno, svi gradjani Jagodine vracace kredite bankama jos mnogo godina od kada predsednik ode u penziju!
 :aq06:
A u medjuvremunu, mogli bi da prodaju stadion nekome, ako ima kupaca za stadion, pa jos ovakav i to u Jagodini.
 :aq27:

Gde pishe da je Jagodina zaduzena ??
Ti znash koliki je budzet Jagodine ???
Ko to prica da je obracunska kamata veca od mesechnog priliva ??

Budi konkretniji kada izbacujesh ovakve ozbiljne optuzbe ...

A Jagodinski stadion se gradi sa namenom, mislish da je Palmi bah toliko stalo da puca na sve strane oko stadiona, da baca pare a zna da taj fudbalski klub nema realnu zaradu ???
1) Za neku godinu ide privatizacija, shta mislish da li ce neko hteti da kupi FK Jagodina bez iole pristojnog stadiona, i bez iole pristojnog ranga takmichenja ???
2) Sutra ce neki nash klinac da ispliva po kvalitetu, a za transfer kvaliteta najmanje je potrebno oko 100 000e.

Nishta oko fudbala nije neprofitabilno, samo shto za sve treba vreme, strpljenja i mnogo ulaganja.
Ako sam bar neshto nauchio za ove godine zivota je da bez ulagnanja nema zarade....

@ Wlaja
Ti brate kao palmin portparol ili ..........
I još nešto , stadion je vlasništvo grada ,a ne FK-a i fudbal uopšte trenutno nije profitabilan čak ni na zapadu a kamoli kod nas.
Na kraju fudbal volim više od palme , sigurno i nije mi krivo što se ulažu pare,a kad opet dovede trubače DABOGDA CRKO
« Poslednja izmena: 06-07-2009, 20:43:13 od strane z.s. »
Sačuvana
Da je glupost večna, svi smo svedoci, samim tim što smo joj savremenici.

zixmix

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 221
  • Ja bi ovo radio tata....-I tata bi sine!
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #172 poslato: 06-07-2009, 20:44:10 »

Slazem se sa tobom u potpunosti i mislim da u tim kreditima ima i jednog i drugog, odnosno neki su sigurno podignuti radi nekih korisnih stvari kao sto je npr. nova industrijska zona ili sredjivanje grada a drugi su mozda i za gluposti kao sto su jagnjici i slicno.

Kolko sam ja upoznat za novu industrijsku zonu nije dignut kredit kojim se opterećuje opštinski budžet nego sredstva treba da se obezbede iz nacionalnog investicionog plana.  :aq15:
Sačuvana

Wlaja

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 235
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #173 poslato: 06-07-2009, 23:21:43 »

PA GRAD CE GA I PRODATI !!!

Pa shta mislish da ce neko skinuti Palmu sa vlasti u narednih 10g ?

Grad Jagodinu chini oko 80-90x stanovnika a od toga samo 40x gradskog ... imamo 52 sela. Imamo jedno od najvecih sela u Srbiji (Ribare).
Namerno on cilja na seosko stanovnishtvo kako bi shto duze bio na vlasti. Jer ako osigura ljude sa sela, osigurao je vlast. (OFF)

(ON) Veruj mi da i na beton ligama ima toliko para da bi se i sam krstio, znachi veruj mi jer znam shta ti pricham. Upoznat sam sa celom PO fudbal situacijom i samo mogu da slutim shta se gore radi na vecim ligama, kad na betoncima znaju da okrenu dobre pare.
A to shto se tiche trubacha jbga, ni meni se ne svidjaju, i ja mrzim to, i ja mrzim kad nas neko ismejava. Ali trenutno su nam oni jedini "navijachi" koji znaju da naprave buku, a koliko sam upoznat prave formacije navijacha josh ne planiraju da se skupe.

I na kraju nisam nikakav Palmin portparol ali protiv choveka nemam ama bash nishta.
Mrzim ono kad neko u svom selo pochne da radi rasvetu pa ga svi ostali zamrze i pochnu da postavljaju pitanja odakle mu pare. A niko ne razmishlja da ta rasveta svima znachi, da ce napokon znati kome se javljaju nocu na ulici.
Nishta od ovih ulaganja nije za Dz, za sada josh uvek imam uverenje da ce se zaraditi koja kinta. ZA SAD !!!!!!!!!

Sačuvana
Mislim da znam, a u stwari ne znam nishta !!

pe-tar

  • Gost
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #174 poslato: 07-07-2009, 14:23:36 »

Nishta od ovih ulaganja nije za Dz, za sada josh uvek imam uverenje da ce se zaraditi koja kinta. ZA SAD !!!!!!!!!
                     Ja bih, ako može poštovani Vlajko, da mi lepo zaradimo neku kintu za sebe, Jagodinu i za Srbiju a za SAD me baš zabole!
Sačuvana

Wlaja

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 235
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #175 poslato: 07-07-2009, 18:58:51 »

Nishta od ovih ulaganja nije za Dz, za sada josh uvek imam uverenje da ce se zaraditi koja kinta. ZA SAD !!!!!!!!!
                     Ja bih, ako može poštovani Vlajko, da mi lepo zaradimo neku kintu za sebe, Jagodinu i za Srbiju a za SAD me baš zabole!

E pa bato to nije moguce, nema zarade dok drzava ne umesha prste ... :D
Sačuvana
Mislim da znam, a u stwari ne znam nishta !!

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #176 poslato: 09-07-2009, 16:33:54 »

Ajde za promenu malo o stadionu ;)
Sačuvana

Dalibor84

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 24
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #177 poslato: 28-07-2009, 22:19:46 »

Pozdrav

Ima li napretkau pokrivanju severa ili nekih drugih radova?

hvala
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #178 poslato: 28-07-2009, 22:28:07 »

Pa udarili konstrukt.. ali ga jos niku pokrili

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #179 poslato: 04-08-2009, 10:12:55 »

Jedan deo pokrili





 

Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 25 upita.