Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Hard-rock, metal  (Pročitano 25846 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #20 poslato: 15-12-2007, 13:31:54 »

U pravu si ,  a ja , kada sam rekao da su u Parplu bili najbolji muzičari propustio sam , naravno , da kažem da su i oba pevača bili ekstra klasa ...Jedino je Boris iz Smaka uspevao da se , iz daljine približi temi iz ,, Child in time" A i za Glena si apsolutno u pravu , posedulje anđeoski glas ali nikada nije pokušao da bude pevač.. Pre  dosta godina sam pročitao u nekom njegovom itervjuu da ga je njegova urođena stidljivost sprečavala da bude frontmen nekog benda pa je izabrao da deluje ,, iz pozadine" jer je basista ,, uvek rezervni igrač"
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

mihac_sr

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 62
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #21 poslato: 15-12-2007, 17:24:57 »

U pravu si ,  a ja , kada sam rekao da su u Parplu bili najbolji muzičari propustio sam , naravno , da kažem da su i oba pevača bili ekstra klasa ...Jedino je Boris iz Smaka uspevao da se , iz daljine približi temi iz ,, Child in time" A i za Glena si apsolutno u pravu , posedulje anđeoski glas ali nikada nije pokušao da bude pevač.. Pre  dosta godina sam pročitao u nekom njegovom itervjuu da ga je njegova urođena stidljivost sprečavala da bude frontmen nekog benda pa je izabrao da deluje ,, iz pozadine" jer je basista ,, uvek rezervni igrač"
pa ti slabo poznajes solo karijeru Glenn Hughes-a
 pa on ima nekih 7 solo albuma gde je iskljucivo pevac i jos 2 sa Dzon  Lin Tarnerom
Sačuvana
Almost Cut My Hair

Dylan Dog

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 20
  • Serpens Albus
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #22 poslato: 15-12-2007, 18:08:31 »

Da, njegov bend posle Purple-a koji je osnovao zvao se Trapese gde je on bio glavni vokal a u Purple-u je bio prateci, to je tacno. Cuo sam nekada pricu za Borisa Arandjelovica da je na audiciji za pevaca grupe Smak otpevao pesmu "Child In Time" i naravno bio odmah primljen. Sto se tice tog podatka da je Glenn Hughes bio stidljiv, nisam za to cuo, do sada. Mozda negde na pocetku karijere, kasnije je postao lead vocal svog benda.
Sačuvana
Here I go again on my own...

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #23 poslato: 15-12-2007, 19:56:16 »

Jaooooo , daaaaa, 100 % si u pravu ! jeb ga pivo je krivo , ne zameri...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #24 poslato: 15-12-2007, 20:03:41 »

A šta misliš o grupi DŽetro tal?
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Dylan Dog

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 20
  • Serpens Albus
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #25 poslato: 15-12-2007, 22:13:02 »

A šta misliš o grupi DŽetro tal?
Iskreno, i nisam neki fan ali volim s' vremena na vreme i poneku stvar od njih da ubacim na playlist-u.
Sačuvana
Here I go again on my own...

Dylan Dog

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 20
  • Serpens Albus
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #26 poslato: 15-12-2007, 22:17:53 »

Sto se tice tih classic hard rock bendova, volim Thin Lizzy, Led Zepellin, veliki sam fan Gary Moore-a, Yes nije los bend i naravno Queen obozavam iz perioda sedamdesetih godina.
Sačuvana
Here I go again on my own...

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #27 poslato: 15-12-2007, 23:55:28 »

Imam ortaka za koga rock n roll počinje i završava se grupom Džetro tal. Njih čovek ili voli ili ne , retki su oni između.. ja sam taj , između...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #28 poslato: 16-12-2007, 00:02:20 »

Led Zepellin uvek. Imao sam priliku da odgledam njihov koncert u Londonu . Praše isto kao i pre 20 godina... Klasika...Od naših bendova , moji faviriti su uvek bili ( i ostali ) Atomsko sklonište. Nekada davno , upoznao sam bend, u vremenu kada smo letovali u Dalmaciji. Oni uvežbavali nov album , mi bili mladi i ludi...
Sjajni su ortaci bili... Naročito pokojni Serđo Blažić.. Bog neka mu podari rajsko naselje..Celo to leto u Makarskoj smo se družili , cirkali i jurili ribe...i naravno svako veče pravili svirke...cest la vic...
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Dylan Dog

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 20
  • Serpens Albus
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #29 poslato: 16-12-2007, 16:15:27 »

Led Zepellin uvek. Imao sam priliku da odgledam njihov koncert u Londonu . Praše isto kao i pre 20 godina... Klasika...Od naših bendova , moji faviriti su uvek bili ( i ostali ) Atomsko sklonište. Nekada davno , upoznao sam bend, u vremenu kada smo letovali u Dalmaciji. Oni uvežbavali nov album , mi bili mladi i ludi...
Sjajni su ortaci bili... Naročito pokojni Serđo Blažić.. Bog neka mu podari rajsko naselje..Celo to leto u Makarskoj smo se družili , cirkali i jurili ribe...i naravno svako veče pravili svirke...cest la vic...
Eh, to je bilo vreme...Serdjo je bio sjajan pevac, mada ni Bruno Langer ne zaostaje za njim sto se vokala tice. Ali Serdjo ipak ostaje jedan i neponovljivi, neka mu je laka zemlja.
Sačuvana
Here I go again on my own...

mihac_sr

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 62
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #30 poslato: 16-12-2007, 22:41:22 »

fino razradjujete tematiko, samo nekoliko ispravki ako dozvoljavate. Trapez je prvi bend gde je svirao Glenn Hughes, pa onda dosao u Purple, Jethro Tull ne bih rekao da spada u hard rok, vec nesto sto se tada zvalo simfo rock isto kao i recimo Electric Light Orcestar (bend ima u sastavu violoncelo i violinu )
A sto se tice Tull-a pa ima par stvari  kao recimo Locomotion Breath i Heavy Horses i jos neki hit ali ne pratim ih dovoljo dobro. imali davno dobar koncert u Bg kada su napravili opsti haos pustivsi neke grdne balone , kazu policija intervenisala. eto toliko od mene
Sačuvana
Almost Cut My Hair

Dylan Dog

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 20
  • Serpens Albus
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #31 poslato: 16-12-2007, 23:32:40 »

fino razradjujete tematiko, samo nekoliko ispravki ako dozvoljavate. Trapez je prvi bend gde je svirao Glenn Hughes, pa onda dosao u Purple, Jethro Tull ne bih rekao da spada u hard rok, vec nesto sto se tada zvalo simfo rock isto kao i recimo Electric Light Orcestar (bend ima u sastavu violoncelo i violinu )
A sto se tice Tull-a pa ima par stvari  kao recimo Locomotion Breath i Heavy Horses i jos neki hit ali ne pratim ih dovoljo dobro. imali davno dobar koncert u Bg kada su napravili opsti haos pustivsi neke grdne balone , kazu policija intervenisala. eto toliko od mene
Hvala na ispravkama. Jbg niko nije savrsen. Nema niceg lepseg nego kada covek svakog dana cuje i nauci po nesto novo za njega. Pozz mihac!
Sačuvana
Here I go again on my own...

mihac_sr

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 62
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #32 poslato: 18-12-2007, 17:21:49 »

no problem Dogy uvek kada treba pomoc tuj sam vidim imas msn javi se, a i ne znam odakle si, ja sam iz Svilajnca
Sačuvana
Almost Cut My Hair

Dylan Dog

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 20
  • Serpens Albus
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #33 poslato: 18-12-2007, 21:53:32 »

no problem Dogy uvek kada treba pomoc tuj sam vidim imas msn javi se, a i ne znam odakle si, ja sam iz Svilajnca
Ja sam iz Jagodine. Ok, nije problem. Ubacicu te u listu prijatelja pa cemo se cuti.
Sačuvana
Here I go again on my own...

Dylan Dog

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 20
  • Serpens Albus
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #34 poslato: 25-12-2007, 23:24:09 »

Gde ste bre rockeri??? Kakva je ovo tisina ovde? Dajte ga malo po  :aq17:
Sačuvana
Here I go again on my own...

mihac_sr

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 62
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #35 poslato: 26-12-2007, 19:36:22 »

pa tu smo virimo iz prikrajka :aq28:
Sačuvana
Almost Cut My Hair

Dylan Dog

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 20
  • Serpens Albus
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #36 poslato: 26-12-2007, 20:45:29 »

A ja se uplasio za vas. :aq01:
Sačuvana
Here I go again on my own...

mihac_sr

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 62
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #37 poslato: 27-12-2007, 01:46:17 »

A ja se uplasio za vas. :aq01:

ima preko torenta da se skine Zeppelin bootleg 10.12.2007. O2 Arrena London komplet koncet :aq16: :aq28:
Sačuvana
Almost Cut My Hair

Wolfy Alister

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 4
    • ALISTER Official Site
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #38 poslato: 14-05-2008, 22:26:16 »

Prijatelji, svi vi koji ste zainteresovani za kupovinu kompleta ili jednodnevnih karata za CASTLE FESTIVAL u Smederevu, a da ste iz Jagodine, Cuprije, Paracina i okolnih mesta, mozete ih naruciti na na sledeci broj telefona - 064/255-90-48.
Kompletan info u vezi sa CASTLE FESTIVALOM mozete videti ovde:
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=36751

A od veceras ulaznice mozete naruciti i preko maila: castlejagodina AT alistermetal.net
Sačuvana
We are all in a Place... Where Angels Bleed...

Bloody_Mistress

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 29
  • Not a drop of blood...
Одг: Hard-rock, metal
« Odgovor #39 poslato: 05-10-2008, 21:33:01 »

Metal je najbolja muzika...posebno brutal death i death... :aq29: mada,svako ima svoj ukus... ko owde woli Six Feet Under?
Sačuvana
Enforse the world no more.Bee free...Alone,you might find serenity...
 

Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 25 upita.