Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: ** Šinteri gde ste? **  (Pročitano 116682 puta)

0 Članovi i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #240 poslato: 12-08-2008, 21:20:53 »

I ja se slazem da ih treba skloniti sa ulica,ali ne na mesta sa kojih sam vidjala slike,to izgleda stvarno uzasno

Mene npr.strasno nerviraju ljudi koji svoju decu plase psima.Ja imam stene za koje slobodno mogu reci da je trenutno jedno od najlepsih u Jagodini,vidim odusevljenje ljudi kada ga vide.....necu o tome...ima ljudi koji svom detetu kazu reci tipa ako nisi dobar OVAJ pas(pokazuju na mog) ce te ujesti,pojesti i sl,tako se kod deteta javlja refleksni strah koji nije osnovan i takvo dete ne ume da se ponasa kada sretne psa na ulici i to moze biti vrlo opasno...psi nisu ljudi i njihovo ponasanje nije kao ljudsko,mora se znati kako oni reaguju da bi se znalo kako odreagovati ako pas krene na vas isl.

Jelena,ha sam napisala pre nego sto sam videla da ti je pas ujeo mamu...

Ima i mnogo umobolnih ljudi koji su ponosni sto su im psi agresivni,odnosno niko im ne moze nista....takvi psi ce jednom napasti i svog gospodara jer nije uspostavljena pravilna hijerarhija,gazda nije alfa i to je opasno...
.....al sam se ja raspisala,pomislicete da sam neki fanatik,    ja samo mislim da covek mora poznavati ponasanje pasa da bi mogao da ih razume i skloni se kada je to potrebno,o potrebi sterilizacije pasa lutalica necu da pricam,to je vec toliko puta receno i nista se nije desilo-samo je donet ukaz da ne mozete imati dve macke
Sačuvana

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #241 poslato: 12-08-2008, 21:31:40 »

onda smo se razumele :aq26:
Sačuvana

Gogy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 50
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #242 poslato: 20-08-2008, 16:13:35 »

 B92  Info
 
"U naselju Vinogradi, u opštini Rača, sedam osoba, među kojima i dvoje dece, ujele su mačke, od kojih je jedna bila zaražena besnilom, što je potvrđeno analizom u Institutu za veterinu u Jagodini.

Donete su mere

Ovaj štab je doneo i mere za suzbijanje ove zarazne bolesti.

“Zasedao je krizni štab čiji sam ja komandant, uključili smo sve institucije u rad štaba, veterinarsku inspekciju. Policija je bila prisutna, kao i veterinarske službe i učinićemo sve da pomognemo našim građanima kako bi zaštitili njihovo zdravlje. Jedna mačka je uhvaćena odnosno ubijena, poslata na institute i potvrđeno je zvanično od Ministarstva da je pronađeno besnilo izato smo preduzeli mere“, kaže komandant štaba civilne zaštite

Štab je naložio građanima na tom području da u roku od tri dana zatvore svoje pse i mačke i obave njihovu registraciju i vakcinaciju protiv besnila.

Sve životinje koje se budu našle na otvorenom prostoru smatraće se lutalicama i biće uklonjene uz pomoć Lovačkog udruženja "Gradište" i policije.

Ranković je ocenio da se u Šumadiji češće pojavljuje besnilo jer na tom području ima više šakala, koji su "prirodni neprijatelji" lisica, koje potom beže ka naseljenim mestima i dolaze u kontakt sa psima i mačkama. "


    :aq25: Tesko nama ako i do nas sve ovo dodje ako vec i nije :aq25:
Sačuvana

SPAJK

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 77
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #243 poslato: 22-08-2008, 00:51:44 »

Ako neko pita šta čovek radi ovako kasno!?
Ne može da spava od  laveža najmanje 10-ak neumornih džukela!!!
Znam da nisu oni krivi, ljudi al' sutra se radi!
« Poslednja izmena: 22-08-2008, 00:53:11 od strane SPAJK »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #244 poslato: 22-08-2008, 08:56:04 »

Ako neko pita šta čovek radi ovako kasno!?
Ne može da spava od  laveža najmanje 10-ak neumornih džukela!!!
Znam da nisu oni krivi, ljudi al' sutra se radi!

hahahahaha

pa jbg.

SPAJK

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 77
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #245 poslato: 22-08-2008, 23:58:28 »

A ujutru kada krenem na posao, sve četiri u vis. Spavaju možeš ih pregaziti, neće repom da mrdnu.
« Poslednja izmena: 22-08-2008, 23:59:35 od strane SPAJK »
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #246 poslato: 23-08-2008, 08:37:25 »

A ujutru kada krenem na posao, sve četiri u vis. Spavaju možeš ih pregaziti, neće repom da mrdnu.

hahahahahahaha     :xq005:

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #247 poslato: 23-08-2008, 20:24:33 »

A ujutru kada krenem na posao, sve četiri u vis. Spavaju možeš ih pregaziti, neće repom da mrdnu.
Pa kad su celu noc trcali i lajali, kako da se ne umore?
Sačuvana

Dak

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3110
  • Svetski putnik
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #248 poslato: 23-08-2008, 20:25:31 »

Zive duse,moraju i oni da spavaju.
Sačuvana
"Pazite sta zelite,mozda vam se zelje i ostvare".

bebironac

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #249 poslato: 23-08-2008, 23:33:15 »

i Spajk je ziva dusa i on mora da spava.....NOC je za spavanje!!!! Mada Spajk ako ne mozes da ih pobedis,pridruzi im se,pocni i ti da lajes
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #250 poslato: 05-11-2008, 17:51:58 »

Nocas me je zub jako boleo pa sam jedva zaspao, kad u neko doba hiljade pasa poce da laje, arlauce i zavija kao da je bila neka borba oko teritorije ili zenki. Nisam reagovao da se ne bih skroz razbudio i kad samo sto me je opet uhvatio san izdvoji se najjace psece grlo i poce svoju istorijsku i bogom datu   misiju  lajanja i zavijanja na zvezde i ostala nebeska tela. To je bilo tako jako i zanimljivo kako je samo dugacko trajao jedan  ciklus zavijanja, kapacitet psecih pluca za divljenje.Od    -Aaaa  do poslednjeg UUUU  mora da je bilo 30 - 40 sekundi Ja i dalje ne reagujem nego levitiram medj javom i medj snom i sugerisem sebi  mir bozji   kad se zacu  jezvi urlik koji kao da je dolazio sa onog sveta  od kojeg sve ucuta.  CHIIIIIIIIIIIBBBBBBBBBBBBBBBBEEEEEEEEEEEEEEEEEEE    !!!!!!!!!!!!!
Iz trece  ili cetvrte zgrade  neko je  vristao probudjen, ali kera je pocela kratko  potom ponovo da zavija.Glas se ponovo zacuo sa prozora  jas jace i strasnije ali sa naglaskom na komandu  CHIIIIIIIIIIIIIBBBBBBBEEEEEEEE BREEEEEEEE.
E tu ja pocinjem da se smejem glasno i razbudjivanje je kompletno. zaspao sam negde oko 5 sati , celog dana sam upropascen.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #251 poslato: 05-11-2008, 18:30:20 »

ahahahahahahahahahahaha

jagodica bobica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 184
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #252 poslato: 14-11-2008, 17:07:36 »

Mog kolegu je danas ujelo kuce za nogu, pa se ceo dan jurio od Jagodinske do Cuprijske bolnice. Kada je otisao u opstinu da prijavi slucaj, oni su se kao skroz iznenadili, jer se to kao do sada na teritoriji Ja nije dogodilo. Iso je i u veterinarsku stanicu, pa  u inspekciju rada, sanitarnu, na trista mesta...Strasno!
Sačuvana

windsurfer

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 182
    • Brojanice Milojević
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #253 poslato: 16-02-2009, 22:11:01 »

Kaki ludaci......
Sačuvana
izrada brojanica od poludragog kamena i srebra 925 - Brojanice Milojević.

Svilena

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #254 poslato: 14-05-2010, 09:27:47 »

AJMO ZAHTEV NADLEŽNIM ORGANIMA JER STANJE JE ALARMANTNO

 :xq007: alarmantno stanje!!! « Одговор #6 послато: 25-06-2007, 11:24:40 »

...  ujelo kuce za nogu, pa se ceo dan jurio od Jagodinske do Cuprijske bolnice. Kada je otisao u opstinu da prijavi slucaj, oni su se kao skroz iznenadili, jer se to kao do sada na teritoriji Ja nije dogodilo. Iso je i u veterinarsku stanicu, pa  u inspekciju rada, sanitarnu, na trista mesta...Strasno!


Upravo sam se vratila sa tih trista mesta, imala sam sreću, pa nisam ceo dan izgubila, ali, na žalost, svi su nemoćni.
Odrađuju oni svoj posao: i HZ u Ćupriji i komunalna inspekcija i veterinari, al džaba, lutalice se vraćaju na ulicu!
Žena, koju je kuče ujelo ima gips, jer je prilikom napada čopora polomila čašicu kolena.

 
Sačuvana

pe-tar

  • Gost
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #255 poslato: 14-05-2010, 19:27:15 »

jaoj,...ne dirajte mi kuce...one su mi slaba tacka...nikad nijedno kuce nije lanulo na mene...
             Ivančice, drago dete, kaži čici de si pa da ti dovedemo na čuvanje 200-300 komada!
Sačuvana

FLOYD

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2774
  • NEDOSTATAK DOKAZA NIJE DOKAZ NEDOSTATKA
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #256 poslato: 16-05-2010, 21:22:04 »

OTVORENA NOVA RADNA MESTA ZA KOMUNALCE.....

Sačuvana

nesa_skazi_acelera

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 209
  • domovine sin
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #257 poslato: 17-05-2010, 00:16:24 »

strasno:)
Sačuvana
Depresija u Srbiji - Kad se vise ne radujete ni tudjoj nesreci.

leptirica

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 51
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #258 poslato: 09-06-2010, 22:05:09 »

Bas pre neki dan sam razmisljala koliko se MACAKA nakotilo u mojoj ulici, nikada toga ranije nije bilo. Posle sam shvatila da nema pasa, da su se zato macke prenamnozile...Narusena je ravnoteza, svi kukaju na pse, ali i macke mogu biti prenosnici raznih bolesti vise nego psi...
Sačuvana

FLOYD

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2774
  • NEDOSTATAK DOKAZA NIJE DOKAZ NEDOSTATKA
Одг: ** Šinteri gde ste? **
« Odgovor #259 poslato: 13-06-2010, 17:15:05 »

MOGU, AL MACKE JOS NISU POCELE DA UJEDAJU NAROD PO ULICAMA.
MORE ... FALI NAM JEDAN KINESKI RESTORAN U OVAJ NAS  "MORAVA CITY", NE BI IMALI POBLEMA NI S MACICIMA NI S KUCICIMA!!!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 25 upita.