Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Procena vrednosti nekretnine - Moja Nekretnina  (Pročitano 1047 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

19petar87

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Procena vrednosti nekretnine - Moja Nekretnina
« poslato: 09-12-2019, 19:00:38 »

Moja Nekretnina je firma koja se bavi procenom vrednosti nekretnine bilo da se radi o vrednosti prilikom kupovine/prodaja ili da se radi o izdavanju. S obzirom da je trziste nekretnina veoma dinamicno u Srbiji, cene se cesto menjaju na mesecnom nivou pa je s toga tesko ispratiti kretanje cena. Moja Nekretnina analizira celokupno srpsko trziste i analizira podatke na osnovu kojih moze da proceni koliko vasa nekretnina vredi.

Moja Nekretnina analizira celokupno tržište nekretnina u Srbiji. Na osnovu prikupljenih podataka sa svih relevantnih izvora nekretnina u Srbiji vrši se grupisanje nekretnina po lokacijama. Nakon toga se sve nekretnine grupišu po različitim parametrima kao što su:

- Tip nekretnine (kuća-stan)
- Kvadratura
- Broj soba
- Sprat
- Opremljenost (stanje nekretnine)

Kada su sve nekrentine grupisane po datim parametrima vrši se analiza cena. U trenutku da se porkene kalkulator za procenu vrednosti nekretnine algoritam pronalazi prema zadatim parametrima pronalazi slične nekretnine u bazi podataka i na osnovu toga predlaže cenu na osnovu sličnih nekretnina. Dakle, rezultat procene vrednosti je cena koja najviše odogvara sličnim nekretninama na istoj lokaciji koje su objavljene u proteklom periodu.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 24 upita.