Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: disneyland  (Pročitano 55402 puta)

0 Članovi i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

zs

  • Gost
Одг: disneyland
« Odgovor #20 poslato: 31-08-2007, 20:05:05 »

E ljudi, nemogu da verujem  ali ovo sa Diznilendom je tačna informacije

Naime, Franuska neka kompanija u Saradnji sa našom lokalnom samoupravom, parvi prvi Dizni park u Srbiji

lokacija se još nezna  -  ali se sigurno pravi - INFORMACIJA JE POUZDANA

a bre, rekao sam da jeste 100% tacna, ja uvek iznosim tacne informacije
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: disneyland
« Odgovor #21 poslato: 01-09-2007, 05:51:59 »

Kolike će li sada uplatnice da stignu firmama?
Eto konačno ćemo i mi imati Diznilend,Ćupričani i Paraćinci ima da polude, Pa već se predstavljaju kao Jagodinci."Ustvari sam iz Paraćina Ćuprije ali to je tu , predgradje Jagodine. He , he , mora malo.
Mada sam ja očekivao prvo da bude gotov skijaški centar i staza za formulu 1 , naravno posle aerodroma.
A već sam nabavio nove pancerice, a o nekoj polovnoj formuli i dvomotorcu sam  počeo da razmišljam.
Palma forsira projekte za decu jer time dobija i naklonost roditelja tj . glasačkog tela.
Drugo kad dete zaplače roditelji vade pare  u većini slučajeva ne razmišljajući." Tata, mama hoooooććććuuuuuuuuu ono.Želja je ispunjena.
Primećujem da se malo gubi u svojim  megalomanskim idejama, ali dobro, kad bi naša deca videla Buldoga da nije njega.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: disneyland
« Odgovor #22 poslato: 01-09-2007, 10:08:59 »

Da nije njega ne bi videla ni majmuna!
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: disneyland
« Odgovor #23 poslato: 01-09-2007, 11:28:21 »

kakve dezinformacije kruze ovim forumom...povraca mi se i od kolicine zajedljivosti,degutantnih komentara,zluradih opaski na racun bilo cijeg izgleda...na osnovu naslova ,,fali samo ,,diznilend,, donosite zakljucak da ce isti i da se gradi...zbog takvih smo ovde gde smo...
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: disneyland
« Odgovor #24 poslato: 01-09-2007, 11:36:33 »

Izvini ali to nije komentar na nečiji izgled, nego izjava jedne Palmine obozavateljke.  Navodim originalnu izjavu
Da nije Palme moji unuci ne bi videli majmuna.
Sačuvana

the best

  • Gost
Одг: disneyland
« Odgovor #25 poslato: 01-09-2007, 11:43:45 »

Ja sam cuo BOB staza zimi sa vrha brda a leti najveci tobogan u AKVI.Za DIZNILEND skupa prava a fale i kepeci za patuljke.DPM kao JEDAN od BULDOGA ili HROMI DABA,to vec moze.
?????
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: disneyland
« Odgovor #26 poslato: 01-09-2007, 11:46:58 »

Pa da će da se pravi ski staza na Crnom vrhu  -  TO JESTE  -

Da će da se pravi Diznilend  -  I TO JESTE

e sad za patuljke -  hehehe  to ne verujem

the best

  • Gost
Одг: disneyland
« Odgovor #27 poslato: 01-09-2007, 11:57:32 »

za ski stazu se prica dve godine,za Diznilend je cista dezinformacija,...i nije mi jasno kakve veze ima neciji rad sa njegovim izgledom...krajnje zlurado...
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: disneyland
« Odgovor #28 poslato: 01-09-2007, 12:40:19 »

Lepo sto ucestvujes na ovom forumu - daj informaciju NA DEZINFORMACIJU.Ako nista drugo - BICEMO TI ZAHVALNI.
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: disneyland
« Odgovor #29 poslato: 01-09-2007, 18:03:43 »

za ski stazu se prica dve godine,za Diznilend je cista dezinformacija,...i nije mi jasno kakve veze ima neciji rad sa njegovim izgledom...krajnje zlurado...

pa pitaj dmp da li je dezinformacija. vec dva puta sam rekao da je inforamcija 100% proverena, a sto ti ne verujes, pa to je tvoj problem. u krajnjem slucaju ne vidim nista lose u tome da se napravi medjunarodna atrakcija kod nas. naravno ne da je mi radimo, vec da oni dodju ovde.

koliko sam upucen, pregovara se da diznilend napravi ovde ispostavu za istocnu evropu te da dobiju besplatno prostor i komunalije, a ostalo je njihova stvar i investicija, sta je tu lose?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: disneyland
« Odgovor #30 poslato: 01-09-2007, 22:25:04 »

To je cak suprotno nego lose, to je odlicno i kada bi se to uradilo stvarno bi bilo super
Sačuvana
Dark Eagle

Daca

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 82
Одг: disneyland
« Odgovor #31 poslato: 01-09-2007, 22:29:24 »

To je cak suprotno nego lose, to je odlicno i kada bi se to uradilo stvarno bi bilo super
potpisujem!!!!
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: disneyland
« Odgovor #32 poslato: 02-09-2007, 10:26:09 »

Ja sam cuo BOB staza zimi sa vrha brda a leti najveci tobogan u AKVI.Za DIZNILEND skupa prava a fale i kepeci za patuljke.DPM kao JEDAN od BULDOGA ili HROMI DABA,to vec moze.
?????
  PATULJCI jesu kepeci i meni su simpaticni jer nisu TROLOVI,a nije mi jasno  i sta fali BULDOZIMA I HROMOM DABI jer sam viseo voleo
njihove postere nego MIKIJEVE.Ja na izborma uvek glasam za BULDOGE jer vrede za troicu,jedini mi je krivo sto na kraju uvek zavrse u zatvoru.
Sačuvana

nickollica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 735
  • jagode su jagode i supermen je jak
    • AzrA
Одг: disneyland
« Odgovor #33 poslato: 02-09-2007, 10:41:17 »

ja samo da odnesem tetki lek!
Sačuvana
jagode su jagode i supermen je jak


ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Одг: disneyland
« Odgovor #34 poslato: 02-09-2007, 11:57:52 »

Ja sam cuo BOB staza zimi sa vrha brda a leti najveci tobogan u AKVI.Za DIZNILEND skupa prava a fale i kepeci za patuljke.DPM kao JEDAN od BULDOGA ili HROMI DABA,to vec moze.
hahaha staza za BOB jedan BOB KOSTA OKO milion eura, srbija je jedva skupila pare za 1 bob za SP a ovaj ce da pravi stazu, cista glupost,,,
ili ce da napravi stazu, a boba nece biti
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: disneyland
« Odgovor #35 poslato: 02-09-2007, 12:09:22 »

Jel zna neko koliko kosta BOB na pijaci?
Sačuvana

jagodinka_

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 452
Одг: disneyland
« Odgovor #36 poslato: 02-09-2007, 15:33:03 »

bice i disneyland ako je u programu jedinstvene srbije...  "sve sto se radi u jagodini je program jedinstvene srbije", izjavi danas.... ne mogu vise ni ime da mu napisem, muka mi je...
Sačuvana

opajdara

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 564
Одг: disneyland
« Odgovor #37 poslato: 03-09-2007, 17:18:56 »

za ski stazu se prica dve godine,za Diznilend je cista dezinformacija,...i nije mi jasno kakve veze ima neciji rad sa njegovim izgledom...krajnje zlurado...

pa pitaj dmp da li je dezinformacija. vec dva puta sam rekao da je inforamcija 100% proverena, a sto ti ne verujes, pa to je tvoj problem. u krajnjem slucaju ne vidim nista lose u tome da se napravi medjunarodna atrakcija kod nas. naravno ne da je mi radimo, vec da oni dodju ovde.

koliko sam upucen, pregovara se da diznilend napravi ovde ispostavu za istocnu evropu te da dobiju besplatno prostor i komunalije, a ostalo je njihova stvar i investicija, sta je tu lose?

Nista lose, naprotiv, super je!
Disneyland dobije sve moguce pogodnosti kao i jeftine radnike preko omladinske zadruge za 100-120€ mesecno i to za 60h rada nedeljno. Sve im dzabe tako da nije problem da Palmi zauzvrat kesnu neku "narukvicu". To im dodje cak sitnica.
Palmi je opet sve to super, on poklanja ono sto ionako nije njegovo, gratis komunalije, gratis zemljiste, zauzvrat jos i kesira za srpske prilike super kintu od "provizije" i boli ga pache :D Ionako je 20% love od svake investicije u gradu - njegovo. Dobra kinta bez imalo muke.
Opstina Jagodina od Disneylanda tesko da ce da ima ikakvu korist kad im vec poklanja i komunalije i zemljiste. Jagodinci ce da rade po nedelju dana da bi mogli deci da priuste ulaznicu.
A pare koje Disneyland zaradi NARAVNO nece ostajati u Srbiji.
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: disneyland
« Odgovor #38 poslato: 04-09-2007, 11:01:39 »

Cekajte bre ljudi, polako, pa ko zna da li ce taj disneyland da bude napravljen a i ako bude, ko zna da li ce u jagodini, a ako bude u jagodini onda ce to biti extra.
Sačuvana
Dark Eagle

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: disneyland
« Odgovor #39 poslato: 04-09-2007, 11:46:14 »

Pa biće  EXTRA  naravno
 

Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 21 upita.