Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Razvoj sporta u Jagodini  (Pročitano 13616 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Razvoj sporta u Jagodini
« poslato: 17-09-2007, 10:53:23 »

Sta vi mislite, da li sadasnja vlast ulaze dovoljno u sport u nasem gradu i kako se razvijaju sportovi u zadnjih nekoliko godina u Jagodini?
Sačuvana
Dark Eagle

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #1 poslato: 17-09-2007, 11:11:42 »

Mnogo dobro, ulaže se, pokreću se svi klubovi

koliko sam ja mogao da vdim i pričam sa ljudima

za SPORT DOLAZE BOLJA VREMENA

zs

  • Gost
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #2 poslato: 17-09-2007, 11:19:03 »

pravo ulaganje, da nam nije sporta nista od nas ne bi bilo
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #3 poslato: 17-09-2007, 13:25:34 »

Slazem se, meni se pogotovu svidja sto se prave turniri u skolama
Sačuvana
Dark Eagle

zs

  • Gost
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #4 poslato: 17-09-2007, 15:14:21 »

Slazem se, meni se pogotovu svidja sto se prave turniri u skolama

mac bio sam sarkastican. svidjaju mi se turniri u skolama, ali za to nije potrebno ikakvo ulaganje. posebno me nervira ulaganje u seljacku fudbalsku ligu i davanje takvim klubovima. ranije su svi oni mogli da igraju fudbal i da sami pribavljaju sve sto im treba, a sada traze da im neko kupi dresove, kopacke, sve i svasta kao da su ne znam sta. sport odavno nije igra, vec je to posao
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #5 poslato: 17-09-2007, 15:49:55 »

Ja sam uvek bio za to da se sto vise ulaze u sport jer je sport veoma bitan za decu u uzrastu i sto im se bolji uslovi pruzaju to bolje za njih.
Sačuvana
Dark Eagle

zs

  • Gost
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #6 poslato: 17-09-2007, 16:21:29 »

Ja sam uvek bio za to da se sto vise ulaze u sport jer je sport veoma bitan za decu u uzrastu i sto im se bolji uslovi pruzaju to bolje za njih.

mac, deca su jurila krpenjacu po livadi i imala su mnogo vise kondicije i zdraviji zivot nego sadasnja deca. nema to veze sa ulaganjem u sport. sport je sada biznis, nije vise ono sto bi trebao da bude - samo igra. nije to samo kod nas, tako je u celom svetu. stoga ne vidim razloga da se toliko ulaze u taj biznis (na primer seljacki fudbal od koga ama bas nikakve vajde nemamo osim sto sudije i delegati uzmu koju kintu, igraci od sponzora po nesto....). sa druge strane ovo sto se kod nas radi je sirotinjsko ulaganje i kao takvo vratice sirotinjske rezultate.

u jagodini i dan danas nemas adekvatan teren/prostor ni za jedan jedini sport (osim mozda ovog stadiona koji je trebao vec da bude gotov i nesto terena za tenis i mali fudbal). Pogledaj malo, u streljastvu imamo olimpijce, ali nemaju adekvatnu streljanu, u boksu imamo prvoligase, koji opet nemaju adekvatno uredjen prostor), da ne nabrajam, ulaze se u sportove gde smo oduvek imali nikakve rezultate, e to je pogresno
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #7 poslato: 17-09-2007, 16:23:30 »

Ne znam, mozda si ti u pravu, ali meni je ipak drago da znam da moji seljaci imaju nove dresove, kopacke i ostalu opremu a da im to vlast kupila a ne oni.
Sačuvana
Dark Eagle

zs

  • Gost
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #8 poslato: 17-09-2007, 16:31:45 »

Ne znam, mozda si ti u pravu, ali meni je ipak drago da znam da moji seljaci imaju nove dresove, kopacke i ostalu opremu a da im to vlast kupila a ne oni.

lepo je tebi jer se radi o tvojim seljacima, ali zato mene i mnoge druge to boli jer je to sve o nasem trosku. zasto bih ja kupovao tvojim seljacima dresove, kopacke i ostalu opremu da se igraju? zasto po toj logici drzava ne bi svakom gradjaninu dala odredjenu svotu novca da se bavi hobijem koji voli? po cemu su ti seljaci privilegovani?

recimo ja volim da boravim u prirodi, zasto mi ne bi dali kintu da svake godine provedem nekoliko meseci o trosku ostalih u prirodi i uzivam u onome sto volim? necu da se penjem na mont everest, blan, i slicne planine, kao uostalom sto ni ti seljaci nece nikada igrati u nekom ekstra tipu, po cemu su oni privilegovani? uz to, ako neko od njih i zaigra u nekom velikom timu, drugi ce dobiti deo novca od njegove prodaje (kao i on sam), a ne mi (poreksi obveznici) koji smo godinama ulagali u njega. to je tebi korektno?

treba da shvatite jednu stvar, sport je biznis i najmanje sta ocekujem od svakoga koji se bavi nekim sportom jeste da malo investira u svoju buducnost. oni se sportom bave da bi imali neku vajdu, samim tim mogu nesto i da sami prbave.

jos jedna stvar, bilo ko od nas da se rekreativno bavi bilo kojim sportom, morace da placa ne samo termin, vec i da sam kupuje sve od rekvizita sto mu je potrebno, zasto nam ne bi to opstina obezbedila, sto su seljaci bitniji?
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #9 poslato: 17-09-2007, 16:39:04 »

Seljaci su bitni, i to veoma, nemoj to nikada da zaboravis. Mi smo poljoprivredna zemlja (pogotovu nasa opstina) i zbog toga su seljaci bitni
Sačuvana
Dark Eagle

zs

  • Gost
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #10 poslato: 17-09-2007, 16:40:33 »

Seljaci su bitni, i to veoma, nemoj to nikada da zaboravis. Mi smo poljoprivredna zemlja (pogotovu nasa opstina) i zbog toga su seljaci bitni

naravno, ali ne i njihov fudbalski klub. moze mnogo vise sa im se pomogne oko poljopriovrede.
uzgred i poljoprivrednici u pomoravlju se uglavnom igraju poljoprivrede, daleko su oni od pravih poljoprivrednika, no nema veze, to je vec druga tema
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #11 poslato: 17-09-2007, 17:50:04 »

Tesko mi je na srcu da priznam ( smeh ).....ZS u pravu si.Saglasna.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #12 poslato: 17-09-2007, 18:30:19 »

Seljaci su bitni, i to veoma, nemoj to nikada da zaboravis. Mi smo poljoprivredna zemlja (pogotovu nasa opstina) i zbog toga su seljaci bitni
To se cesto zaboravlja, na zalost! Svakoj zemlji su bitni ne samo nama!

Zahvaljujuci SELJACIMA i DIJASPORI( :aq01:) je nas narod preziveo godine pod sankcijama i pustosenja predjasnje politike!

A na kraju, za te dresove itd. se izdvaja iz opstinskog budzeta a njega ne pune samo gradjani vec i seljaci! :aq29: Ili se mozda varam..
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #13 poslato: 17-09-2007, 18:58:23 »

ma nije samo to, ako hocemo da od seljaka napravimo dobrog fudbalera napravicemo ako mnogo trenira, a onda od poljoprivrede nema nista i obrnuto, ako se dobro bavi poljoprivredom nema vremena da suta loptu i pokaze neke rezultate. okreni - obrni, bacanje para
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #14 poslato: 17-09-2007, 19:06:38 »

ma nije samo to, ako hocemo da od seljaka napravimo dobrog fudbalera napravicemo ako mnogo trenira, a onda od poljoprivrede nema nista i obrnuto, ako se dobro bavi poljoprivredom nema vremena da suta loptu i pokaze neke rezultate. okreni - obrni, bacanje para
Po tebi zs, sport MORA da donosi profit. Sport, koliko znam, ima i rekreativnu i SOCIJALNU ulogu!
Sačuvana

zs

  • Gost
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #15 poslato: 17-09-2007, 20:46:59 »

ma nije samo to, ako hocemo da od seljaka napravimo dobrog fudbalera napravicemo ako mnogo trenira, a onda od poljoprivrede nema nista i obrnuto, ako se dobro bavi poljoprivredom nema vremena da suta loptu i pokaze neke rezultate. okreni - obrni, bacanje para
Po tebi zs, sport MORA da donosi profit. Sport, koliko znam, ima i rekreativnu i SOCIJALNU ulogu!

ima, to sam i pomenuo, ali rekreativci sami sebi kupuju opremu, a oni koji se bave sportom u seoskim klubovima  ocekuju da im neko kupi opremu. po cemu su oni povlasceni u odnosu da recimo momke koji iza suda igraju kosarku rekreativno ili na sve ostale koji se rekreativno bave bilo kojim drugim sportom? zasto bih kupovao opremu i sebi i njima ako svi placamo isti porez?
Sačuvana

STRIPOTEKA

  • Gost
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #16 poslato: 17-09-2007, 21:05:29 »

A i utakmice su nam jace,od sve po spisku svima do famoznog treceg poluvremena po kafanama tj SPORTSKIM BIFEIMA.ZS je potpuno u pravu sto se tice bacanja para na fudbal.Sve sto je moj klinac hteo da trenira ja mu placam clanarinu od 10 do 30 evra a svi klubovi u JASSI a opstina toliko ulaze u sport.Mi imamo konjicki klub a konji gladni po kontejnerima jedu ali i taj klub se ,bar tako kazu ,pomaze.Publike ima samo kad je ulaz besplatan ili se po partijskoj liniji
puni hala,A I KOJI KLUB NAM JE VRHUNSKI.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #17 poslato: 25-09-2007, 12:39:38 »

Bilo bi lepo da nam sva deca nauce da trce,plivaju i da urade kolut napred nazad.
Sačuvana

windsurfer

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 182
    • Brojanice Milojević
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #18 poslato: 07-10-2007, 21:05:25 »

E pa super kada se slažete oko ulaganja u sport, jer na prethodnoj temi oko ulaganja u sport spominju se prasići, rakica, vunene čarape pa mislim da imate različite aršine na  istu temu.
Sačuvana
izrada brojanica od poludragog kamena i srebra 925 - Brojanice Milojević.

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: Razvoj sporta u Jagodini
« Odgovor #19 poslato: 10-10-2007, 21:08:13 »

Ulaganje u sport nije samo ulaganje u fudbal a i FK Jagodina medju 18 igraca ima samo jednog jagodinca.Znaci nismo za fudbal nas je sport uvek bio rukomet.Kupili smo mesto od Mutnice kupili smo igrace kupicemo sudije i zavrsicemo kao
OBILIC Arkanov.
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 25 upita.