Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Zarada preko interneta?  (Pročitano 37528 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dragi

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Zarada preko interneta?
« poslato: 12-07-2008, 19:00:57 »

Sasvim moguca.Slobodno se prijavite,nije nikakva prevara,znam iz licnog iskustva.Pazljivo procitajte sledeci tekst pa prosudite sami>
RESOURCE-A-DAYRESOURCE A DAY je fenomenalna Americka firma koja Vas placa za prijavljivanje drugih ljudi na njihov sajt. Posto se i sami prijavite, prvo dobijate 10.00$ potpuno BESPLATNO!!! Prijavljujete se tako sto kad dodjete na njihov sajt ,samo unesete svoju tacnu mail adresu i kliknete na SUBSCRIBE. Nakon toga na mail adresu koju ste prijavili stici ce mail sa linkom za potvrdu clanstva koji ce Vas odvesti na stranicu gdje cete unijeti ostale bitne podatke, kako biste mogli primiti cek. Najvaznije, nagradjuju, kao sto smo rekli za "PREPORUCIVANJE" drugih ljudi u nekoliko nivoa, tako npr. za svakoga ko se prijavi preko Vas direktno tj. preko linka koji dobijete, Vi dobijate 0.40$, ako taj ko se prijavi preko vas aktivno ucestvuje za svakoga ko se preko njega prijavi Vi dobijate po 0.30$, za sljedeci nivo dobijate 0.05$, za sljedeci 0.03$ ... zarada se lako moze izracunati i kako vidite iskljucivo zavisi od Vase aktivnosti tj. reklamiranja stranice koju dobijete na pocetku. Ova firma se finansira kao i sve druge reklamiranjem, na taj nacin sto cete svaki dan dobijati samo jedan mail u kome se pored nekih vrlo korisnih informacija nalaze i tri reklame (kako bi vidjeli da ste aktivan clan savjetujemo Vam da svaka dva tri dana kliknete bar na dve reklame iz maila). Kao sto smo rekli isplate vrse cekom na kucnu adresu, a cek dobijate kada sakupite 50$ sto se sakupi aktivnim marketingom za 15 dana. Savjetujemo Vam a to i Vi savjetujte svoje buduce clanove da se prijave preko linka tj. da ga ne uklanjaju jer na taj nacin nista ne gube a Vama uskracuju zaradu, takodje savjetujemo da ne koristite SPAM jer cete biti automatski iskljuceni. Napominjemo vas da ne mozete prijaviti dva naloga sa jednoga kompjutera ali Vas to ne treba sprijeciti da koristite kompjutere na poslu, u internet klubu itd. a reklamiranje sajtova vrsite sa svoga licnog racunara. Mozete se prijaviti na http://www.resource-a-day.net/member/index.cgi?dragi
ČEKOVE ŠALJU U SVE ZEMLJE SVIJETA!!!
Zaista funkcionise!
Sačuvana

ookkii

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 477
  • americaaaaaaaa
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #1 poslato: 17-07-2008, 01:21:42 »

Sačuvana

someoneboy

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #2 poslato: 18-07-2008, 16:56:55 »

Zelite dobro da zaradite preko interneta?igrate igre na

srecu,kladite se..igrate poker i josh mnogo toga? samo se registr.

preko ovog linka:> 
https://www.betsson.com/refer/index.asp?keyCode=BBBHIAE   Mnogima 

je tesko da poveruju u ovakvu zaradu preko neta ali ovo je

provereno i zaista dobijate lovu koju osvojite i to na kucnu

adresu u valuti koju izaberete (EURO naravno),probajte ne gubite

nista,BASH NISTA!
Sačuvana

internet_zarada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #3 poslato: 12-08-2008, 23:27:56 »

http://www.pulsmedia.net/?r=decko90

Da li je ovo neka prevara ?

Ne, nije !
Vi ništa ne ulazete da biste započeli da zaradjujete,
tako da vam ne možemo ništa ukrasti.
Unutar vašeg naloga imate potpuni uvid u to koliko ste zaradili i koliko ste novih članova učlanili.
Isplate su redovne i možete ih zatražiti čim zaradite 10 EUR.. Sto je najvaznije sajt je DOMACI i poceo je sa radom ove god (2008)!

Koliko mogu da zaradim ?

Postoje dva načina na koje možete da zaradite:
Prvi je da posećujete sajtove sponzora i na taj način dobijate 0.01 EUR za svaki sajt koji pogledate.
Drugi je da preporučite PulsMedia online zaradu vašim projateljima i promovišete ovaj sajt (detaljnije opisano unutar dela sajta koji je vidljiv samo članovima) i dobijate 0.005 EUR za svaki sajt koji oni posete.

Primer zarade:
Posetite 20 sajtova dnevno = 0.2 EUR
50 vaših prijatelja koje ste vi učlanili (referali) posete 20 sajtova dnevno = 5 EUR
Vaša dnevna zarada = 5.2 EUR
Vaša nedeljna zarada = 36.4 EUR
Vaša mesečna zarada = 156 EUR za 15 minuta rada svakog dana

Drugi primer zarade:
Posetite 20 sajtova dnevno = 0.2 EUR
150 vaših prijatelja koje ste vi učlanili (referali) posete 20 sajtova dnevno = 15 EUR
Vaša dnevna zarada = 15.2 EUR
Vaša nedeljna zarada = 106.4 EUR
Vaša mesečna zarada = 456 EUR za 15 minuta rada svakog dana

Način isplate

Čim zaradite 10 EUR (vidite unutar vašeg naloga) jednostavnim klikom možete zatražiti isplatu na vaš internet račun.
Otvaranje internet računa je besplatno i ovaj proces ćemo vam objasniti u toku registracije.
Za isplatu koristimo jedan od najpoznatijih i najsigurnijih internet servisa koji podržava skoro sve zemlje.
Novac sa ovog računa možete koristi za kupovinu na internetu ili ga prebaciti na vaš bankovni račun u vašoj zemlji (direktnim transferom ili čekom u zavnisnosti od zemlje u kojoj živite).

Ima li nekih ograničenja?

Ne, nema nikakvih ograničenja.
Nije bitno gde se nalazite
Nije bitno koliko godina imate
Nije bitno kakvog ste obrazovanja

AKO STE SPREMNI ZA ZARADU,A PRI TOM NE ULAZETE BAS NISTA KLIKNITE NA OVAJ LINK: http://www.pulsmedia.net/?r=decko90


POCNITE SA ZARADOM!!
Sačuvana

internet_zarada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #4 poslato: 26-08-2008, 00:40:16 »

Kada se registrujete,automatski cete dobiti odredjenu svotu novca na racunu za pocetak,to je zbog registr.a kasnije uvecavate iznos normalno,na razne nacine-evo pa pogledajte sami:

Sačuvana

tajci13

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #5 poslato: 27-09-2008, 23:37:41 »

Po meni najbolji sajt za zaradu isabelmarco
Evo detaljnog opisa:
Kad udjete na sajt potrebno je da se REGISTRUJETE i mozete krenuti sa zaradjivanjem.
Stvar je potpuno sigurna i proverljiva. Radi se o tome da vi klikate na linkove i time zaradjujete novac. Isplati se i potpuno je besplatno.Po svakom kliku imacete 0.01$,tj. 1 cent.
                  Referali
Onda vi dobivate novac i od njihovog svakog klika( od svakog klika vašeg referala, npr. ja sam tebi poslala poruku i ti si se registrirao na moj link i kad ja kliknem dnevno npr. 10 oglasa ti se oglasi racunaju i meni i tebi, isto tako kad ti klikneš na svojih 10 oglasa ti se oglasi racunaju i meni i tebi i svakom našem referalu. Što više referala to je bolje i meni i tebi i svakom našem referalu. Isto tako možeš ostaviti svoj link i kad ti se neko registruje preko njega on postaje tvoj referal i tako dobijaš novac i od njegovih klikova.
 Opcija SURF sluzi za prikazivanje sajtova koje morate posetiti i zadzati se na njima 30 sekundi.
Opcija STATS vam pokazuje koliko trenutno imate para tj. dolara.
Isplacivanje se vrsi preko https://www.alertpay.com kad nakupite 9$ mada ja vam preporucujem da za te pare kupite referale tj. nove korisnike od kojih cete vi dobijati procenat od njihovih para.Npr. svaki vas klik na link je 0.01$ a od referala imate jos 0.007$
 opcija * Account sluzi vam da kupite nove referale da vidite koliko imate referala logout i dr.
 Zabavite se a uz to i zaradite. Potrebno 5 do 7 min. svakog dana sto je zanemarivo s obzirom koliko provedimo online dnevno.
 Jos nesto kad se budete registrovali na https://www.alertpay.com ostvite tacne podake jer kad budete hteli da vas isplate poslace vam cek na adresu koji mozete u bilo kojo banci da unovcite.
 Pa sta cekate,NISTA VAS NE KOSTA DA PROBATE, registrujte se preko linka 
     http://isabelmarco.com/?r=tajci13
 :xq011:
Sačuvana

tajci13

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #6 poslato: 02-10-2008, 14:37:49 »

I ako se neko registrovao preko mog linka neka mi se obavezno javi privatnom porukom :aq28:
http://isabelmarco.com/?r=tajci13      :aq04:
Sačuvana

internet_zarada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #7 poslato: 06-02-2009, 15:04:29 »

Ako zelite da se zabavite,ovo je prava stvar.Kada se registrujesh sakupljas bodove na razne nacine,te poene menjash za zaista vredne nagrade.registruj se i proveri nije nikakva laz ni prevara,sve je besplatno.SVE STO NARUCITE SALJU SIROM SVETA.Ako nesto nije jasno slobodno me kontaktirajte  :aq21:  :xq001:

evo linka:    http://www.Kiwibox.com/signup/friend/evilboy90
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #8 poslato: 06-02-2009, 19:22:25 »

autentik,jesi ti probao,skupio neki poen,dobio nesto?
odakle ti ova informacija?
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #9 poslato: 06-02-2009, 19:34:54 »

Ako zelite da se zabavite,ovo je prava stvar.Kada se registrujesh sakupljas bodove na razne nacine,te poene menjash za zaista vredne nagrade.registruj se i proveri nije nikakva laz ni prevara,sve je besplatno.SVE STO NARUCITE SALJU SIROM SVETA.Ako nesto nije jasno slobodno me kontaktirajte  :aq21:  :xq001:

evo linka:    http://www.Kiwibox.com/signup/friend/evilboy90
Neš se ti sinko od ovog leba najesti!
Sačuvana

internet_zarada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #10 poslato: 11-02-2009, 16:08:05 »

Najesti??????hahaha O BOZE,ne radi se o zaradi novca na tom sajtu.A odgovor na Lunino pitanje.JESAM imam preko 24000 bodova,a korisnik sam nekih 6 dana.SVE ZAVISI OD TEBE MOZES NA RAZNE NACINE DOCI DO POENA.
Sačuvana

internet_zarada

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #11 poslato: 11-02-2009, 16:12:39 »

A. ovde se radi o novcu iskljucivo-Registrujte se,hvalite sajtove i zaradite novac.LAKA ZARADA,PROVERITE SAMI-NISTA NE GUBITE,MOZETE SAMO DA DOBIJETE


http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=moneyid   Pa ako nekoga zanima,neka pogleda.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #12 poslato: 11-02-2009, 18:11:49 »

sad mi reci molim te,kako,na koji nacin si skupio bodove, kako ces ih iskoristiti?

nisam zainteresovana,ali cesto srecem KIVI kad trazim neki softwer,mislim da su seriozni.


12.02.09

zasto mi ne odgovoris?
« Poslednja izmena: 12-02-2009, 23:04:50 od strane Luna »
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

windsurfer

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 182
    • Brojanice Milojević
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #13 poslato: 16-02-2009, 21:38:57 »

Ima li načina da Srbi zarade pare za dž preko neta?

Ko je primio ček preko tih "firmi" neka mi se javi porukom lično.
Sačuvana
izrada brojanica od poludragog kamena i srebra 925 - Brojanice Milojević.

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #14 poslato: 14-05-2009, 16:44:14 »

I mene zanima da li je neko dobio konkretne pare ili mogu samo da posluze za igrice i slicno????
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #15 poslato: 14-05-2009, 16:55:59 »

ili su u pitanju "novac,zlato i oruzje" (kaobajagi) koje skupis u igrama i igras se sa njima,
 ili je u pitanju link koji ces da otvoris i ako kliknes negde da bi se informisao,odmah si vec negde pretplacen i ne mozes se otresti uplatnica,opomena,pretnji advokatima....
to je bilo ovde veliki problem,a i moj se sin tako bio "usrecio" kliknuvsi negde pa sam se jedva resila tog cirkusa i trazenja para.

nebih nikom savetovala da proba tako da zaradi nesto,mahom su to sve prevare.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #16 poslato: 15-05-2009, 19:23:53 »

Luna, koji sajt je kliknuo tvoj sin ?
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #17 poslato: 15-05-2009, 19:46:02 »

maser izvini,ali nemam pojma vise,to je sve otislo u Junk-mail,izbrisano.
meni se isto desilo prosle zime kd sam se registrovala na Lime Wire za skidanje muzike ,
odmah stigo racun za 124€,za njim opomene pred tuzbu...
ovde se vec dugo vode diskusije o tome da ljudi ne  nasedaju na neke ponude jer je dovoljno da udjes u stranicu i nemozes da se resis glodara.
to je nelegalno i ne mogu ti nista samo na taj nacin probaju da ljudima uzmu novac i neko se uplasi i plati.

nebih nikom preporucila takve stvari,svi mi znamo kako se novac zaradjuje.
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.

MASIRAM GASTARBAJTERKE

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2984
  • ЈА САМ ВИШИ ФИЗИОТЕРАПЕУТ И РАДИМ МАСАЖЕ ПРИВАТНО
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #18 poslato: 15-05-2009, 19:59:35 »

Pa znaš kako, mnogi programi i sajtovi u onaj deo "Licence and agreement" ili kako se već zove napišu da se nešto plaća ili još neke začkoljice iz ugovora, verovatno negde na kraju ili pri dnu a oni znaju da taj "Agreeement" niko živi i ne čita već svi idu NEXT, NEXT, NEXT i samo ga štikliraju, potvrde na OK i to je to. Zato oni tako i rade. I posle mogu da ti kažu da to sve (npr. oko plaćanja) piše u ugovoru.
Sačuvana

Luna

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 9142
Одг: Zarada preko interneta?
« Odgovor #19 poslato: 15-05-2009, 20:01:29 »

maser ne samo to,imas linkove koje je dovoljno samo da otvoris!
Sačuvana
Prosecni ljudi nista tako ne mrze kao nadmoc duha.
 

Stranica je napravljena za 0.173 sekundi sa 21 upita.