Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE  (Pročitano 108267 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #60 poslato: 30-10-2008, 14:31:58 »

Samo jedna ispravka.
Cuveni most na velikoj moravi u Cupriju je ZUTE boje,i za tvoju bolju informisanost posto vidim da te zanima to je jedini most na V.Moravi  koji nije bio srusen 1999 za vreme NATO agresije pa je samim tim bio jedine veza istoka i zapada.
Hvala na ovim lepim recima samo se sledeci put javi da ti malo mi organijujemo obolazak pa ce tek onda da vidis sta je
pomoravlje.
Sačuvana

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #61 poslato: 30-10-2008, 15:56:09 »

makedonijo-pozdrav.imam familija po Skpje ali ne i pari da dojdam da gi posetam
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #62 poslato: 31-10-2008, 09:23:50 »

Samo jedna ispravka.
Cuveni most na velikoj moravi u Cupriju je ZUTE boje,i za tvoju bolju informisanost posto vidim da te zanima to je jedini most na V.Moravi  koji nije bio srusen 1999 za vreme NATO agresije pa je samim tim bio jedine veza istoka i zapada.
Hvala na ovim lepim recima samo se sledeci put javi da ti malo mi organijujemo obolazak pa ce tek onda da vidis sta je
pomoravlje.
Da znas da sam pitala bas to dali je to jedina veza izmedju reke, posto mi se most video veoma uzak, tesan, tako li se kaze na srpskom. Eto sada imam jos jednu informaciju vise.
Saznala sam i pricu o Sindjelicu, kako je on poginuo, u ratu sa turcima na nekom brdu. A to sam pitala zbog toga sto jedno naselje kod nas u Skoplju se zove Sindjelic.
Ja se nisam javila da dolazim u Jagodini, ti Bevana mozes se javiti, mi znamo biti dobri domacini, kao sto ste i vi.
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #63 poslato: 20-11-2008, 13:42:52 »

Kod nas se ovih dana prikazuje na jednoj od nasih privatnih TV SURVIVOR-Srbija.
Bas juce je bila epizoda gde je bio Perin rodjendan i gde je dobio za poklon njegovo odavno trazeno pivce.
On nam je najomiljeniji lik u Makedoniji.
Dobar taj proekt i veoma interesantan.
Sta je uradio onaj vas jagodinski Konan, Dule, jel uspeo da ode dalje ili su ga izbacili?
 :xq001:
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #64 poslato: 20-11-2008, 23:27:13 »

Dok ne promenis nick i ne prestanes da nas hvalis (da ne kazem pravu rec) vise ne citam tvoje postove. A Makedonci su mi dragi i mislim lepo o njima al ti ga ...... Ovo je naravno samo  moje misljenje . 
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #65 poslato: 21-11-2008, 07:45:52 »

H
Dok ne promenis nick i ne prestanes da nas hvalis (da ne kazem pravu rec) vise ne citam tvoje postove. A Makedonci su mi dragi i mislim lepo o njima al ti ga ...... Ovo je naravno samo  moje misljenje . 

 :aq25: U redu prekidam sa hvalenjem.
Ali to je bilo isto samo moje mislenje. Nisam mislila nista lose.
A zasto ti ne mozes da prihvatis pohvalne reci. Kad bi ti dosao u Makedoniji i video priblizno ono sto sam ja videla kod vas, kad bi te precekali onako kao sto su mene  i prikljucio se na neki makedonski sajt zar ne bi uradio isto.
Ja i dalje imam veoma lepo i pozitivno mislenje o vama, a imam i puno prijatelja u Jagodini i Cupriji, ja se dalje hvalim kako sam se provela tih 3 dana tamo, ali ipak kao sto si rekao to je samo moje miljenje.

Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #66 poslato: 21-11-2008, 07:48:55 »

A nick nemam nameru da promenim samo zbog toga sto se tebi nije dopao.
Sačuvana

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #67 poslato: 21-11-2008, 17:33:51 »

Dusice draga, konacno si pokazala stav a to volim.A da si mi rekla : ne menjam nick ko te sisa (ili nesto drugo) poslao bih ti poljubac.
Ono sto mi smeta sada cu da ti objasnim. Hvaljenje nekoga ili necega je lepo do neke mere , a onda pocinje da bude neprimereno ili neiskreno.Da li bi ti vise volela da imas prijateljicu koja ti uvek govori kako si lepa , zgodna , pametna da ti sve lepo stoji ili nekoga ko ti kaze da ti nesto i nije dobro i da ti se ne slaze  itd.Ako ti se toliko svidja Jag. probaj da se preselis, izgledas mi kao neka fina a mi oskudevamo u takvima, bices dobrodosla.
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #68 poslato: 24-11-2008, 07:58:28 »

Dusice draga, konacno si pokazala stav a to volim.A da si mi rekla : ne menjam nick ko te sisa (ili nesto drugo) poslao bih ti poljubac.
Ono sto mi smeta sada cu da ti objasnim. Hvaljenje nekoga ili necega je lepo do neke mere , a onda pocinje da bude neprimereno ili neiskreno.Da li bi ti vise volela da imas prijateljicu koja ti uvek govori kako si lepa , zgodna , pametna da ti sve lepo stoji ili nekoga ko ti kaze da ti nesto i nije dobro i da ti se ne slaze  itd.Ako ti se toliko svidja Jag. probaj da se preselis, izgledas mi kao neka fina a mi oskudevamo u takvima, bices dobrodosla.
A bas sam htela da se posvadjam s tobom i mislila kako da to uradim na fini i kulturni nacin al da te to zdoboli :aq18: a ti si me presao i pruzio mi ruku. Uvek mi se to desi, kad imam veliku pripremu da se s nekim posvadjam zbog nekog prepucuvanja taj sa druge strane mi postane prijatelj.  :aq23:
Izvini ako sam preterela nije mi bila ta namera.
A u Jagodini bih stvarno zelela da se preselim, kad bi mi neko veoma, veoma drag iz tog kraja  to predlozio sada, posto sam pre mnogo, mnogo godina propustila to.
Jel ti sada jasno zasto vas toliko hvalim, volim i zasto mi se toliko dopadate.
Hvala na dobrodoslici, mnogo mi je trebalo da je konecno dobijem. :xq001:
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #69 poslato: 04-12-2008, 07:47:54 »

Gde si bre government???????
Strah me je nesto da napisem dok mi ti nesto ne pises, da opet nesto nisam uradila kako treba.  :xq002:
Salim se. Vidim u Srbiji vam pao prvi sneg, blago vama.
Mi godinama nismo videli sneg osim na TV i poneku pahuljicu koja jos u letu se rastopi.
Deca nam nisu isla u skolu zbog strajka prosvetnih radnika,skoro dve nedelje, trazili ljudi vece plate, dobili su podrsku od slovenaca od njihovog vodju sindikata zato sto im je nasa vlast vrsila pritisak zbog prekida strajka i pretila kaznama.
I dobili su povecanje zbog podrske slovenaca.
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #70 poslato: 04-12-2008, 10:10:50 »

Jeli bre jel se pitaju nesto STANOVNICI MAKEDONIJE u vezi necega u FMRJ Makedoniji ili o svemu odlucuju stranci ?
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #71 poslato: 04-12-2008, 10:18:36 »

Hej,bre STRANACH pa ne odlucuju stranci kod njih,samo im pomazu da se lakse odluce. hehehe
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #72 poslato: 04-12-2008, 14:22:17 »

Jeli bre jel se pitaju nesto STANOVNICI MAKEDONIJE u vezi necega u FMRJ Makedoniji ili o svemu odlucuju stranci ?
Ovog puta oko imena im stvarno ne popustamo, po cenu i da nikad ne udjemo u Evropu.
Nas premijer je u vezi toga veoma tvrd orah.
A grci nam otezavuju zbog toga.
1948 godine bio je egzodus egejskih makedonaca. Tada je silom Grcku napustilo vise od 100.000 makedonaca i rasulo se po svetu, vecinom su to bila deca.
Danas ta deca, odrasli ljudi, kada je poceo spor sa imenom, a grke to najvise plasi, potrazili su vracanje njihove zemlje, posto ljudi imaju dokumente za posedovanje.
Ovaj put bar se ja tako nadam a i ceo makedonski narod da necemo popustiti.
 :xq001:

Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #73 poslato: 04-12-2008, 14:29:25 »

Ne bih da budem grub ali znas ko ima TAPIJE (papire za zemlju) na Kosovu?
Kaze jedna nasa izreka "Cije su ovce na brdu,njegovo je i brdo".
Znas da je prosle nedelje iz Namacke vraceno tri slepera vina koje je vec bilo u magacinu jer na ambalazi nije stojao naziv zamlje iz koje je uvezeno????????    MADE IN MACEDONIJA-nepoznato poreklo
Veliki su uvek je... male tako ce uvek i biti.
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #74 poslato: 04-12-2008, 14:49:43 »

Ne bih da budem grub ali znas ko ima TAPIJE (papire za zemlju) na Kosovu?
Kaze jedna nasa izreka "Cije su ovce na brdu,njegovo je i brdo".
Znas da je prosle nedelje iz Namacke vraceno tri slepera vina koje je vec bilo u magacinu jer na ambalazi nije stojao naziv zamlje iz koje je uvezeno????????    MADE IN MACEDONIJA-nepoznato poreklo
Veliki su uvek je... male tako ce uvek i biti.
Nama je to veoma jasno. Kako se zvao onaj, jel bese Sizif, sto je gurao kamenje prema vrhu, uzaludno je to cinio godinama.
Mozda se i mi jednom umorimo, ne znam.
Al bar znas da smo pokusali da nam ne bude krivo.
A to da veliki je.... male, ponekad i mi mali znamo da ucinimo da bude obrnuto.
Ko nam je kriv sto smo dozvolili da nam rasture veliku i lepu drzavu.
Nekad smo i bili veliki a znam da smo i mi je...... grke kad smo odlazili na odmor kod njih a i zbog mnogo drugih stvari.
Mozda je to vracanje.
Vazno da nam je sa srbima lepo pa ko je..... strance.
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #75 poslato: 04-12-2008, 15:18:21 »

Slazem se sa tobom i ja sam veliki JUGONOSTALGICAR
Sačuvana

dopadate mi se

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 220
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #76 poslato: 04-12-2008, 15:26:53 »

Slazem se sa tobom i ja sam veliki JUGONOSTALGICAR

:xq001: :aq23: :aq26:
U zdravlje makedoncima, srbima i svim ostalima koji nas vole a nas ne je........
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #77 poslato: 04-12-2008, 15:35:48 »

 :aq26: :aq23: :aq26:  :aq26: :aq28:
Sačuvana

reksys

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1188
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #78 poslato: 04-12-2008, 18:05:21 »

Skoro je kod mene prespavao,jedan moj drugar iz Sv.Nikole (Makedonac). Kaze nije mi bilo sve jedno da li da dodjem(zato sto je MAkedonija priznala Kosovo) i sta covek da mu kaze.Mi smo  Vas priznali po vasem ustavnom imenu bez ono fmrj. Znamo se godinama,spavao sam godinama i ja kod njega i uvek sam bio primljen sa puno topline.Imam puno prijatelja po Makedoniji i sta da im kazem,boli sto je to njihova vlada uradila,ali se covek uvek seti onih lepih trenutaka.Nismo mi krivi sto smo mali i sto smo marionete velikima. Ali uvek ce tu da bude Cvicek,Laško, Tga za jug,makedonska lozovaca i srpska sljivovica i čiča koji ce da nas spaja....
Sačuvana
Nista nije nemoguće...

government

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 4156
Одг: JAGODINCI HAJDE DA SE DRUZIMO, POZDRAV IZ MAKEDONIJE
« Odgovor #79 poslato: 04-12-2008, 18:30:29 »

A be devojce Makedonce, jel ti to imas strah od mene.Mnogu sam be opasan za devojcinja malena.
Sakam da edem kitka sarena!!! :xq005: Ha ha to se ja smejem svojim  fazonima.Kazi mi koliko imas godina,
ima da ti nadjemo ubavo momce da te ozenimo i da se preselis u Jagodinu, jel dogovoreno!?
"Jel ti sada jasno zasto vas toliko hvalim, volim i zasto mi se toliko dopadate"
Jel ti to hoces nesto da mi kazes?! :xq001:
To za ime Makedonije ja licno navijam za vas ali slaba vajda , grci su jaci a ko je jaci taj se pita.
SIZIFE  NIJE TO TAJ KAMEN , REKLI SU MU NA VRHU.Tako ce da bude na kraju.
Cije su tapije na Kosovu iako mi je mrsko da mrskije ne moze da bude vrlo je diskutabilno. Od kojih para
najsiromasnija populacija ex Yu napravi ovolike kuce, stanove , pokupova onolike lokale, pootvara onolika
stovarista,firme...Da se nije mozda ustedelo?Ili mozda OVK pare rade radnju. Da nije to mozda neko
prodao kucu i imanje od 20- 30000 e za  deset mozda dvadeset puta vecu cenu  pa kupio ovde
 to isto  a i mnogo vise za sitne pare. Pa jos trazi da se krene u boj na Kosovo da se prodato
dobije nazad. 
Cvicek je kiselica koliko se ja secam, a makedonska crna vina su carska.Naravno Dingac i Postup...od  onih gore...
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 24 upita.