Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Svakom rođenom detetu 200 evra  (Pročitano 16821 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #20 poslato: 28-05-2007, 20:46:01 »

pa to da li je neko glup ili ne  nemogu ni mediji da odluce  moze samo psiholog

 mediji se kontrolisu u korist Vlasti  -  i nijedna   Medijska kuca nije objektivna

   sem naravno ovog foruma  heheheh

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #21 poslato: 28-05-2007, 21:10:27 »

pa to da li je neko glup ili ne  nemogu ni mediji da odluce  moze samo psiholog

 mediji se kontrolisu u korist Vlasti  -  i nijedna   Medijska kuca nije objektivna

   sem naravno ovog foruma  heheheh

Ovo ce uskoro biti najmocniji medij.
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17391
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #22 poslato: 28-05-2007, 21:18:02 »

pa da verujem da je tako

  cak i sa sigurnoscu znam da Palmini ljudi veoma podobno prate ovaj Forum i obavestavaju ga o svemu

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #23 poslato: 28-05-2007, 21:48:43 »

Dobro ono za privatan zoo vrt i te zezalice je malo ekstremno, ja ne znam ni jedan evropski grad koji ima privatan zooloski vrt, ipak bi iza njega trebao da stoji taj grad
Sačuvana
Dark Eagle

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #24 poslato: 28-05-2007, 21:55:23 »

Ma nije sustina u tome "MAC".Niko to nije rekao.Stoji grad ali grad sa izgrdjenom infrastrukturom.Parkovi i vrtovi su zadnja rupa na svirali.
Draze mi je da se goruci problemi rese sad pa da nasa deca ili unuci prave parkove i vrtove...Mislim sta ce meni,matorom konju vrtovi i parkovi...
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #25 poslato: 28-05-2007, 21:58:29 »

Naravno, i ja stojim iza toga, samo sto dosta ljudi u nasem gradu i ne zna u kakvom je stanju nasa infrastruktura a to cika Palma dosta iskoriscava. Naravno da mi je krivo sto on ne sredjuje te stvari nego pravi parkove i slicno da bi zadovoljio narod, ali barem mu priznajte da je to izuzetno pametan politicki potez ako nista vise
Sačuvana
Dark Eagle

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #26 poslato: 28-05-2007, 22:07:47 »

Dobro ono za privatan zoo vrt i te zezalice je malo ekstremno, ja ne znam ni jedan evropski grad koji ima privatan zooloski vrt, ipak bi iza njega trebao da stoji taj grad

Zbog profita verovatno ... mislim tamo po jevropi gde postoje i privatne skole i vrtici i vodovodi i deponije i komunalna preduzeca (u nekim delovim V. Britanije privatne firme rade i neke inspekcijske poslove) kapitalistima je sigurno zabranjeno da zaradjuju na zoo vrtovima pa se to dozvoljava samo opstinama posto bi to bilo preterano visokoprofitabilno pa bi se ovi (kapitalisti) preterano bogatili. Zezam se naravno, taj posao nigde nije profitabilan, ali doduse i ti zoo vrtovi imaju i drugu ulogu (ocuvanje zivotinjskih vrsta npr. itd. itd.). Uh, odoh daleko.

Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #27 poslato: 28-05-2007, 22:22:34 »

Pa sta je pametan politicki potez po tebi?
U Srbiji postoji cudno vrednovanje politickih poteza.Elem, mnogi su politiku gospodina Kostunice,na primer,proglasili pametnom i mudrom zaboravljajuci koliku je stetu nanela nasoj zemlji.
Pa se ja pitam,da li je pametna politika ona koja vodi u progres ili ona koja omogucava ostanak na vlasti po bilo koju cenu?
Sačuvana

danguba

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 582
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #28 poslato: 28-05-2007, 23:14:49 »

pa da verujem da je tako   cak i sa sigurnoscu znam da Palmini ljudi veoma podobno prate ovaj Forum i obavestavaju ga o svemu

Opa, Veliki Brat nas posmatra ... mislim sigurno je da "njegovi ljudi prate" a ne on, pa mu onda petkom kad mu sekretarica cita emailove kao faksove citaju i postove sa foruma.

Mislim da ce da mu skoci pritisak 200% u ova dva dana, kao posle izbora kad su ga ispalili za poslanicko mesto.

Ali, nek se navikava, "Presolol" ujutro, "dijazepam" uvece, manje jagnjetine za djurdjevdan i nema problema.

A ti "autentik" beri kozu na siljak, ispasce da si napravio jedini "opozicioni" mediju u Jagodini ako nas ne banujes sve odavde, sad jos samo fali da neki klinac uzme neki od ovdasnjih tekstova, iskopira ih u 5-6 iljada komada i podeli po Jagodini i eto belaja.

Vec mi se prikazuje Risto Grkinic (tako li bese) kako kaze "zlocinacki NATO korisnici kompjutera oranizovani od strane poznatog domaceg izdajnika i lokatora Autentika ... itd.". A onda na svakih 30 min OKO i one nesretnice sto ih Palma salje da intervjuisu ako treba i 3000 gradjana da bi 3001 rekao ono sto je zamislio urednik, po mogucstvu neku baku od 100 godina "taj internet, to je zlo, od njega se gubi muskost, deco, evo ja zivim 100 godina, a nikad nisam koristila internet kao i nas predsednik Palma sto nam je dao besplatan prevoz autobusom i opstinskim kolima za Beograd i jagnje za Djurdjevdan i mojim cukuncukuncukun unucima 200 evra".
Sačuvana

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #29 poslato: 28-05-2007, 23:46:03 »

Pa g.D.M. je izjavio jednom prilikom da je brzi od kompjutera tako da je tu fazu ljudske evolucije koriscenja tih "djavolskih sprava" covek preskocio.Sasvim je razumljivo sto ih ne koristi.
Mislim,nije lud valjda da se vraca na sprave ciji su procesori prave decije igracke u odnosu na MOZAK VELIKANA!!!
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #30 poslato: 29-05-2007, 11:37:13 »

Ono za politicki potez, mislio sam na na dobar politicki potez da bi ostao na vlasti
Sačuvana
Dark Eagle

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #31 poslato: 29-05-2007, 11:52:06 »

Pa za mene je to jako losa politika.
Da se razumemo,znam ja dobro sta si hteo da kazes ali sustina je,po meni,da ja rec "dobar" ili "pametan" ne mogu da iskoristim kao epitet pored dela g.D.M. bas iz onih razloga koje je "DANGUBA" zaista lepo objasnio a uz to i dokumentovao(zaista je sve proverljivo).
Znaci ja te politicke poteze mogu da nazovem "potkupljivacke","lose","sebicne","neinventivne","bez buducnosti" a nikako "pametne" i "dobre"...
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #32 poslato: 29-05-2007, 11:53:50 »

Upravo si rekao to sta sam ja konkretno hteo da kazem, jedino sto sam ja to pokusao na kratak i mozda nejasan nacin
Sačuvana
Dark Eagle

groucho

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1233
  • "knjige braco,knjige,a ne zvona i praporce"
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #33 poslato: 29-05-2007, 11:56:25 »

Ma razumeli smo se.
Sačuvana

Dada

  • Gost
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #34 poslato: 30-05-2007, 11:44:27 »

pa da verujem da je tako

  cak i sa sigurnoscu znam da Palmini ljudi veoma podobno prate ovaj Forum i obavestavaju ga o svemu

A sta se onda desava? Dodju ti na vrata dva kockasta mracna tipa da ne filuju olovom? Ili lome koske? Ili...?
Sačuvana

Dada

  • Gost
Одг: Svakom rođenom detetu 200 evra
« Odgovor #35 poslato: 30-05-2007, 11:46:57 »

Pa g.D.M. je izjavio jednom prilikom da je brzi od kompjutera tako da je tu fazu ljudske evolucije koriscenja tih "djavolskih sprava" covek preskocio.Sasvim je razumljivo sto ih ne koristi.
Mislim,nije lud valjda da se vraca na sprave ciji su procesori prave decije igracke u odnosu na MOZAK VELIKANA!!!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA, jok nego je nepismen :O) :O) :O) Jedva srice i srpski, A KAMOLI ENGLESKI :O)
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 25 upita.