Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Brzi ADSL  (Pročitano 21240 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

luksa

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 437
Odg: Brzi ADSL
« Odgovor #40 poslato: 13-11-2011, 00:21:00 »


Kod Kopernikusa, osnovni paket je 3M, i to 3 meseca gratis. Najjeftiniji paket je 650 dinara, ali ogranicen na 1500Mb/mesecno. Ruter se ne dobija, ali moze veza na dva racunara. WLAN je bitan onima koji imaju laptop, da nebi razvlacili kablove po stanu. U svakom slucaju, sve informacije na www.kopernikus.rs
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Brzi ADSL
« Odgovor #41 poslato: 13-11-2011, 21:07:32 »

Aha , shvatio i razumeo šta je to wlan. Pitanje: ja trenutno imam ( iako sam vrlo nezadovoljan i zato ga menjam) bežični wireless internet i pripadajući ruter , koji se nalazi između antene i kompjutera. Da li je to to ? Na njemu ima oznaka wlan.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Brzi ADSL
« Odgovor #42 poslato: 01-12-2011, 09:30:04 »

Posle sabiranja i oduzimanja , čitanja sugestija , odlučio sam se za kablovski net.  preneću svoje impresije. Još jednom, hvala svima
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Odg: Brzi ADSL
« Odgovor #43 poslato: 01-12-2011, 10:47:41 »

pre neki dan su na kablovskom internetu jos vise povecali protok za iste pare tako da iskreno se i ja polako razmisljam da predjem na kablovski jer sad za iste pare dobijas duplo brzi net. Jedino je ta mana sto ne daju bezicni ruter ali ni on nije 100 dukata.
Sačuvana
Dark Eagle

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Brzi ADSL
« Odgovor #44 poslato: 01-12-2011, 17:05:42 »

Uzeo sam Home flat paket , 4M/384K , 1400 din mesečno , 3 meseca gratis , ugradnja i oprema odmah i gratis.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

jelenkos

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2901
Odg: Brzi ADSL
« Odgovor #45 poslato: 01-12-2011, 18:12:20 »

More,ova Kopernikus kablovska mi se uopste ne dopada..To je klasicna navlakusa,pa posle dignu cene dok se navataju ljudi..Za iste pare i Telecom daje brzi internet..Imala sam 1,5M a sad za iste pare vise od 4M i nemam zamerki apsolutno nikakvih na protok.A Kopernikus sto ima radnike ,ako ti isti Black dodju ko kod mene da ti pomere kabl ,mozes i da ostanes bez styruje ili,ne daj boze,neko da manjka..Renovirala sam stan pa smo ih zvali da pomere kabl jer mi je odgovarao drugi polozaj.Dosle dve ucirkane budale,vrtese se vrtese,uzese busilcu i pocese da buse i op ,pravo u strujni kabl i ostete ga,dobro da nije jos i riknuo kod mene.Nemaju pojma sa pojmom,tako da vodi racuna.Bez obzira na to,dobices 3 meseca gratis,pa ce odmah da ti roknu jos zescu cenu podignutu.Prevaranti najobicniji!!!Sa Telecomom potipsujes ugovor na 2 godine da ostaje ista cena.
Sačuvana
Herman Hesse
"...imamo u duši i sve ono što je ikada živelo u ljudskim dušama. Svi bogovi i đavoli koji su ikada postojali....svi se oni nalaze u nama, tu su kao mogućnosti, kao želje, kao izlazi."

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Odg: Brzi ADSL
« Odgovor #46 poslato: 01-12-2011, 18:29:46 »

Hvala Jelenče na savetu , al' ugovor je potpisan na fixnu cenu za svih 9 meseci koje ću da plaćam. U svakom žitu ima kukolja pa tako i među radnicima pomenute firme. Verujem da nisu svi takvi.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto
 

Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 24 upita.