Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Gradski stadion  (Pročitano 116739 puta)

0 Članovi i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #140 poslato: 13-03-2009, 07:12:03 »

Mislim da će završiti sadašnje radove, ali što se reflektora tiče, slabije. :aq17: :aq22:


Bolje i da se sačeka sa tim malo i da se urade ljudski po najnovijim standardima nego nešto fuš.

                     (najnoviji standardi da na TV prenosu nema senki oko igrača)

       negde sam pokupio informaciju da postoji firma koja je specijalizovana samo za stadione, ali da je to baš skupo, oko 1 000 000 E
Sačuvana

stex

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #141 poslato: 14-03-2009, 01:39:08 »

E stvarno smo jadni....Pa ne mogu da verujem, pratim štampu, sve elektronske medije već duži niz godina interesujući se samo za vesti o tome da li će se negde u Srbiji napraviti nešto na ovim našim livadama od stadiona....I taman se zaraduješ kad ono šipak...Srpska posla pravi se nešto samo ako MORA...imamo najgoru infrastrukturu u Evropi ej Albanija ima bolju, uslov za igranje u SL je 3500 hiljade stolica, koje i dan danas neki klubovi nemaju (IVANJICA; ČUKARIČKI..) Da sedneš i da plačeš...Ej u 21 veku reflektori su kod nas misaona imenica, samo se priča o njima..ovi naši igrači i ne znaju kako to izgleda, ali zato imamo ono što niko nema a to su krave koje pasu iza golova, i semafori iza kojh ljudi ručno menjaju rezultat...U svakom slučaju svaka čast Jagodini na svemu do sad uradjenom i zelim im sve najbolje jer oni to zaslužuju!
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #142 poslato: 14-03-2009, 07:26:37 »

Čekaj da završe "kuću fudbala"
Sačuvana

stex

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #143 poslato: 15-03-2009, 01:55:07 »

Ma kakva bre kuća fudbala i kad je završe opet neće biti ništa 100%
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #144 poslato: 15-03-2009, 22:41:04 »

FSS priprema program ,, mobilnih reflektora'' koji će se prenositi od stadiona do stadiona , u zavisnosti od termina i lokacije tv prenosa neke večernje utakmice. To će biti prenosivi , lako montirajući reflektori sa napajanjem sa agregata koji će se postavljati za 1 dan . Po svemu sudeći , i u Kruševcu i u Jagodini i u Ivanjici će se igrati večernje utakmice uz tv prenos. Koliko znam , uprava Jagodine nije odustala od ugradnje reflektora. Negde oko 25. marta u Jagodini će se odigrati prva međunarodna utakmica u kojoj će mladi tim Srbije , u prijateljskoj utakmici dočekati tim Ukrajine , u sklopu priprema za naredna takmičenja.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

stex

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #145 poslato: 16-03-2009, 00:15:22 »

Znam za taj program i mislim da je jadan uostalom kao i naš fudbal....realno taj FSS je i kriv za lakrdiju jer treba da postavi uslov klubovima i lokalnim sapoupravama kao u Hrvatskoj i onda nema izvlačenja - te ne zna se čiji je stadion, te ovo te ono....Reflektori koštaju od 300 do 500 hiljada evra i ne može da me ubedi niko da bar 10 gradova u Srbiji to može sebi da priušti! Kakvi mobilni reflektori pa to nije smešno već tužno, jer oni treba da se identifikuju i budu sastavni deo stadiona i nije u pitanju samo tv prenos već i JEDNO DA NAM REPREZENTACIJA IGRA VAN BEOGRADA PA STVARNO VIŠE NEMA SMISLA ! U Srbiji se gradi nešto samo ako mora pa i tad se ne uradi mnogo i biće tako nažalost jer samo nalaze neke izgovore te finansijska kriza levo desno pa truć! A što se tiče Jagodine SVI OČEKUJEMO DO KRAJA GODINE GOTOV STADION I BILO BI NEOZBILJNO OD PALME I GRADA DA ODUSTANU OD BILO ČEGA JER SE TO POMPEZNO NAJAVLJUJE VEĆ DVE GODINE!
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #146 poslato: 16-03-2009, 06:47:57 »

Uskoro, čim bude struje  :aq21:
Sačuvana

stex

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #147 poslato: 05-04-2009, 01:13:30 »

Ima li najave da će se uraditi neešto na stadionu ove godine????
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #148 poslato: 05-04-2009, 08:32:35 »

Koliko sam čio nastrešnica na istoku
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17392
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #149 poslato: 05-04-2009, 09:57:04 »

i bice stolice na severu

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #150 poslato: 07-04-2009, 17:24:06 »

^^Pa stolice na severu postoje odavno, samo lenj narod mrzi da ih postave,a istog bolje bi im bilo da ne porkivaju ako ne planiraju da ga dizu na nivo severa i zapada...
Sačuvana

gremlin

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 3213
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #151 poslato: 08-04-2009, 19:24:46 »

Ma teren mene brine, više nije u nekom stanju
Sačuvana

stex

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #152 poslato: 23-04-2009, 00:56:35 »

Uopšte nisam očekivao da grad kao Jagodina ne održi reč i ono što je obećano ispuni....Šta se dešava sa stadionom hoće li se udostojiti da postave bar stolice....I ako ima neko blizak klubu neka pita u čemu je problem i kad se očekuju radovi..!!!???
Sačuvana

Pametan za tobom

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 18
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #153 poslato: 25-04-2009, 19:40:53 »

 Odavno se zaključuje da radovi ne idu najavljenim tokom... Ako primećujete,  i publike je sve manje !!! Posebna priča je što nema organizovane navijačke grupe ( veselu skupinu dečice zvana "ARMIJA" !?! niko ozbiljan i ne računa) pa nam po gradu vršljaju gostujuće navijačke grupe i  predmet smo sprdnje u navijačkom svetu. Gremlin je 100% u pravu - teren je jako loš, bar bi trebalo uraditi bolju drenažu. Doduše u odnosu na ranije, trava je kao na Vembliju ali mi se čini da je problem u drenaži ili nešto drugo u podlozi. O grejačima (ako se neko seća, pričalo se o njima još 1993. ) izleda samo možemo da maštamo.
 Pridružujem se Stexovom apelu da nam neko pruži neku bližu, konkretniju i opširniju informaciju u vezi radova. Autentik, mislim da imaš još jednu misiju da nam Ti ispitaš ovo , jer kad sam napisao neko, da ne pomisli lik sa nickom "neko" da to uradi - verovatni bismo dobili  "ekskluzivu" iz "prve ruke" !!!
Sačuvana

stex

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #154 poslato: 21-05-2009, 00:01:54 »

Hoće li se neko ikad oglasiti na ovom forumu ne razumem zašzo je umro??? Mogao bi neki informisani Jagodinac ako mu nije teško da nam kaže šta je sa stadionom???
Sačuvana

autentik

  • Administrator
  • Svedok stvaranja istorije
  • ******
  • Karma: +0/-0
  • Na mreži Na mreži
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 17392
    • Jagodina, Ćuprija i Paraćin kao na dlanu
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #155 poslato: 21-05-2009, 09:09:40 »

Pa ništa, sve je isto ostalo kao i zadnji put kada sam postavljao slike

treba samo još sve stolice da se postave i to je to

stex

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 13
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #156 poslato: 22-05-2009, 01:08:32 »

Srbija brate!
Sačuvana

KIMI

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 52
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #157 poslato: 24-05-2009, 21:55:37 »

Na samom stadionu sve to i lici na nesto ,ali je okolo ruglo. Lokali nezavrseni i sluze za nuzdu, sto malu, sto veliku, letve sa ekserima razbacane,  neogradjene terase gde se pentraju snimatelji i ostali zeljni promaje i slobodnog penjanja i daleko bilo padanja.
Sta je problematicno u jagodinskom sportu? U prvim timovima ljudi sa strane, placa im se, a u mladjim kategorijama roditelji, jagodinci, placaju skoro sve, i ljudi postaju ljuti na sportske strukture. Cudio sam se kad cujem koliko ljudi ne gotivi FKJ ali izgleda da ga trose a nesto se slabo vidi.

Sačuvana

Wlaja

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 235
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #158 poslato: 27-05-2009, 12:03:51 »

To je ono najgore shto provincija izmishlja, da u svom klubu treba da igraju samo Jagodinski igrachi... Pa nismo mi veliki kao pokrajna Bastilja da imamo fond igracha za prvu ligu.
Neminovnost je da se dovode igrachi sa strane, jer jednostavno ovde ne postoji kvalitet za 1 ligu. E sad je problem shto svaki trener koji dodje ima neku svoju zamisao i neke svoje proverene igrache, te se kupovina i kupovina nastavlja.

Vita Haler je Jagodinski trener i normalno je da ce forsirati svoju decu, pa ih je tako vodio i u Soko banju, te sad i u trgovachki. To ce uraditi i bilo koji drugi trener.

A shto se tiche mladjih kategorija. Apsolutno sam za to da se sve placa, ali samo po onom pravilu gde ce najbolji kasnije biti oslobodjeni svih obaveza. Tako neshto bi dovelo do velike konkurentnosti i poboshljanja kvaliteta. E sad postoji ona pricha, NA KRAJU NIKAD NE ISPLIVA KVALITET, VEC MAMIN SIN ... :D
Sačuvana
Mislim da znam, a u stwari ne znam nishta !!

Sawovsky

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 148
Одг: Gradski stadion
« Odgovor #159 poslato: 03-07-2009, 00:24:52 »

Bio sam danas do stadiona, radi se na postaljanju konstrukcije za krov na severnoj tribini, pokrivace nekih 55-60% tribine( gornji deo, plus prolaz izmedju gornjeg i donjeg dela tribina)







A nastavljaju se i radovi na zapadnoj tribini

Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 24 upita.