Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Sta vi kazete na ovo?  (Pročitano 28686 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #20 poslato: 02-12-2008, 14:29:43 »

Cini mi se da gresis ali si sve svoje prave argumente navela ovde.
1.
Niko, kao trip, ne woli koščate cure, swi kao wole one krupnije, a widi se po gradu da e obrnuto...
Wećina momaka su, uglawnom, sa nekim mršawim dewojkama...
----------------Neki vole da prosetaju kroz grad koscatu zato sto sve devojke zapaze kako je ona "zgodna" i to je sa tim frajerom pa odma i njemu     
                skace cena a u sustini i takav tip uglavnom u krevetu voli da ima sta da uhvati,a da to nije koska :aq29:
Pocni da trazis oko sebe perove gde devojka i nije bas manekenske gradje,videces koliko je takvih parova vise.
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #21 poslato: 02-12-2008, 16:14:15 »

Te mrsave su uglavnom gole pa im se te koske jos vise vide.Ja volim da devojka ima cime da popuni i pantalone i bluzu,grudi su vecinom masno tkivo-ne mozes ih imati ako si kostur.Naravno sve zavisi i od gradje,ima onih koje su prirodno "krakate" a ima i onih koje su prirodno malo vise zaobljene.Samopouzdanje je najvaznije,i naravno treba da imas i sta da kazes a ne samo da drzis cigaru,casu i da klimas glavom
Da ne bude zabune da je ovo moj stav sto sam ja debela,ne-ja izgledam bas kako treba
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #22 poslato: 02-12-2008, 16:35:38 »

Ma, koščate ne sekirajte se! S godinama se sve koščate zaoble. Ja sam živi primer za to. Sada sam polako okrugla i baš se nešto ne sekiram oko toga. Bar me više ne zebe!!!! :aq21: :aq21: :aq21:
« Poslednja izmena: 02-12-2008, 16:36:57 od strane Ivanka »
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #23 poslato: 02-12-2008, 16:52:35 »

Znaci taman za punu saku?
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #24 poslato: 02-12-2008, 16:54:30 »

Ma za pune ruke posla!
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #25 poslato: 02-12-2008, 17:04:13 »

 :xq003: :aq09: :xq003: :aq09: :xq003: :aq09:
 :aq28:
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #26 poslato: 02-12-2008, 17:34:04 »

 :aq28: i tebi,
to sam napisala zato sto sta god da napisem neki pogresno shvate pa me prozivaju,napisem da nisam iz JA sto znaci da nisam rodjena ovde i neki odmah pocnu da me prozivaju kako se lazno predstavljam i zasto sam uopste ovde kad nisam iz JA,gluposti.Da ne bi bilo zabune jer obicno debeli brane debele a mrsavi mrsave ja sam lepo rekla kako izgledam,izgledam kao vecina samo sto ja nemam problem da zelim da imam 45 kila i noge od dva metra kao ove klinke koje se iscrpljuju dijetama pa izgube menstruaciju i navuku ko zna kakve jos zdravstvene probleme.Mislim da svaka devojka i zena treba da zivi onako kakvom je priroda stvorila uz odredjene nijanse korigovanja naravno,svako  moze da nosi 36 ali koja je cena toga.
Sačuvana

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #27 poslato: 02-12-2008, 17:40:42 »

Srce ja te ne prozivam! Hoću da kažem da želim da si zadovoljna s tim što imaš. Ako si ti zadovoljna sama sobom, biće i drugi. Kao devojka sam umišljala da imam grozne noge. Stalno sam nosila pantalone, iskompleksirana do kraja. Mama me je ubedila da obučem kratku suknju i da se ponašam kao da imam najlepše noge na svetu (ili bar u Jagodini). Posle nedelju dana su svi govorili da imam super noge.
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #28 poslato: 02-12-2008, 17:55:01 »

Ma znam,ima ovde jedna koja se zakacila za mene,izgleda da misli da me poznaje posto stalno prica kako se lazno predstavljam.
Ja volim kad devojka izgleda nabolje sto moze i kada zraci od samopouzdanja,naravno treba doci u odredjene godine i shvatiti sta su prave vrednosti.Ponekad mi je i zao onih devojcica koje se tresu u sred zime u nekim suknjicama i cipelicama da bi se nekome dopale,a one koje to ne rade nisu u trendu.Mislim da je bitno imati sta da kazes mnogo vaznije od onoga sta imas da pokazes,znas kako kazu-cokolada se cuva u lepom pakovanju,kada nije zapakovana ona propada.
I ja imam prirodno tamne podocnjake,prosirene pore i sl,pa sta da radim-niko nije savrsen.
I ja sam u srednjoj nosila pantalone,cesto i leti ali zato sada kad obucem suknju svi kazu"vau" kao i tebi.
Sačuvana

Louis

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1440
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #29 poslato: 03-12-2008, 01:09:10 »

Ponekad mi je i zao onih devojcica koje se tresu u sred zime u nekim suknjicama i cipelicama da bi se nekome dopale,a one koje to ne rade nisu u trendu.
Pa te "anoreksicne" su stvarno za posmatranje!
A sa golim stomakom u vreme kad mu vreme nije, mogu i jos sto-sta da navuku (osim onih koji traze "lak provod")! Kasnije zazale, al' je vec kasno!
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #30 poslato: 03-12-2008, 09:23:52 »

Ne znam ljudi, ali "bevana", ja nikada nisam bila opterećena izgledom. Čak uwek sam se swiđala sebi owakwa kakwa sam. Kome se bwe ne swiđa, ne mora da gleda... Jel tako?!
- "Louis", znaš kako se kaže, do 30-te skupljaš bolesti, a od 30-te boluješ... :-)
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #31 poslato: 03-12-2008, 11:27:52 »

Ma ne bwe, opoošteno.
Uopšte mi čak nije ni bitno šta će neki gari, u owoj selendri da kaže za moj izgled. Ulepšawam se zbog sebe i iskreno rečeno, čak ni ne pazim da li ću se ugojiti ili ne, ne bawim se ni bilo kakwim sportom, i jako malo se krećem.
Kažem ti, swe što radim, radim samo zbog sebe...
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #32 poslato: 03-12-2008, 12:15:50 »

Mozda sam ja luda ali imam utisak da te navike oblacenja pocinju u detinjstvu,verovatno su i majke bile takve pa to nesvesno prenose na decu.Koliko puta sam samo videla devojcice od 10-12 godina u kratkim suknjicama i tankim carapicama kad im vreme nije,nose one one cupave cizmice i kaputice ali noge su gole.Poznajem jednu koja svojoj cerki od 8 godina stalno oblaci kratke suknje,koje su toliko kratke da joj se ponekad leti vide gacice i posle se pita sto je decaci iz zgrade zezaju i sto su je par puta oborili na travu u neprimerenoj pozi.Kako ce ona kad napuni 15-16 godina imati osecaj kako treba da se obuce kada je sada majka sa 8 oblaci ovako?Ima stvarno cudnih ljudi,a posle se pitaju kad ta deca udju u pubertet zasto polude,zasto padaju u depresiju zbog bubuljica i dva kg viska,zasto se u 15 ponasaju i oblace kao da im je 25?
Svako ima pravo da svoje dete vaspitava kako hoce ali ja licno mislim da su se vremena dosta promenila.Ja sam se sa 8 godina igrala sa decom u parkicu,pravili smo rucak od trave i zemlje i cuvali kucice a sada devojcice ne ispustaju one Bratc lutke koje im od malena usadjuju kako treba da izgledaju.Nedaj boze da isprljaju suknju ili cipele,to je katastrofa.
Da li ja mozda gresim.....?
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #33 poslato: 03-12-2008, 13:18:18 »

U potpunosti se slažem sa tobom, Wesna. Sada dolaze swe gore i gore generacije. Može se reći da je i društvo malo kriwo. Isto, takođe, utiče i na ponašanje i na stajling... Znam dewojku koja na dan pojede 2-3 jabuke i + trenira, ide na aerobik i na onu traku, da trči, jer su je swi zezali da je debela i ewo je sad, kad je doterala liniju, xoće još... U prewodu, o bilo čemu da se radi, nikad nije dosta i uwek preterujemo, swesno ili neswesno, kako god...
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #34 poslato: 03-12-2008, 14:40:42 »

Jabuke i vino ...............................................
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #35 poslato: 04-12-2008, 09:49:16 »

Pa tako i moja drugarica, 2-3 jabuke dnewno, da bi smršala. Iako sad dobro izgleda, još tera...
Ma bwe, jedem swe. Jednom se žiwi! :-)
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #36 poslato: 04-12-2008, 10:05:35 »

Ako ako samo ti ruckaj .........buci... buci.....
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #37 poslato: 04-12-2008, 10:10:42 »

Džabe, ja se ne gojim tako lako... :-P Xexe, pu, pu, da se ne ureknem. :-))))))))
Sačuvana

STRANACH

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1097
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #38 poslato: 04-12-2008, 10:13:19 »

Pa kazem ja moze covek da jede koliko hoce ako zna da utrosi te kalorije? :aq18:
Sačuvana

Andrijana

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 990
Одг: Sta vi kazete na ovo?
« Odgovor #39 poslato: 04-12-2008, 10:16:18 »

Tako je!
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 25 upita.