Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE  (Pročitano 138608 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #60 poslato: 28-10-2007, 17:53:39 »

Pohvaljujem AUTENTIK.Zasto? Nemam pojma,doslo mi. E ,znam ,zbog truda i sto sakuplja stare novine.
Sačuvana

ribica

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 580
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #61 poslato: 29-10-2007, 16:05:42 »

 :aq04:Evo i ja da pohvalim Autentika...hvala ti sto postoji ovaj sajt!!! :aq07: :aq07: :aq07:
Sačuvana

Black

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2366
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #62 poslato: 12-11-2007, 23:22:25 »

Pre neki dan sam nešto pazario u prodavnici ,, Pingvin " prekoputa nove crkve. Ušao sam sa suprugom i prosto smo bili zatečeni izuzetnom ljubaznošću mladog prodavca. Obavili smo planiranu kupovinu ali i ja i žena smo zaista bili oduševljeni prijemom , uslužnošću i ljubaznošću osoblja. Osoblje je bilo do te mere uslužno da su mi čak ponudili da mi prenesu par kutija , težine 5 - 6 kg do kola iako sam ja napomenuo da nisu baš blizu. Ljubaznu ponudu sam još ljubaznije odbio. Ovu prodavnicu bih najtoplije preporučio svima.
Sačuvana
Homo sum: humani nihil a me alienum puto

Ivanka

  • Zvezda u usponu
  • ****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 2324
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #63 poslato: 14-11-2007, 10:24:20 »

E tako se prave pare. Možda će naši trgovci i ugostitelji to da nauče. Isplatilo bi im se.
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #64 poslato: 15-11-2007, 08:10:18 »

Mozda oni nece, ali radnici svakako hoce. Znam tog momka licno, on je jednostavno takav...takav je i privatno...DOBAR, VREDAN I POSTEN!
Pohvale "Pingvin-u"!
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #65 poslato: 25-11-2007, 14:06:01 »

Firmu (ime joj neznam ) za instalaciju gasa i sve za grejanje koja se nalazi u Novosadskoj blizu Sportske hale NE PREPORUCUJEM ni za poziv a kamoli za rad.Osim sto su mi traljavo odradili prikljucak(3 dana mi curio plin kod sata -naravno na moj racun) a moglo je svasta da se desi da je neko u blizini zapalio cigaru!!!!Posle odradjenog posla (posto je isplacen) nije pojavio za prikljucenje plinskog sporeta a ni jednom nije dosao na kontrolu kotla i ako je puno puta zvan a i oficijelni je zastupnik te firme.
Desert na sav posao je curenje vode iz sistema vec posle god.dana i non stop dodavanja bez da smo znali zasto.Trece zime kada su se po ukljucenju maksimalno ovlazili zidovi i podigao laminat shvatio sam da je cev koja je postavljena u pod pustala vodu sto je uzrokovalo stetu na celom objektu u prizemlju.
Posto sam licno reklamirao na doticnu adresu ostavio podatke  i br.tel da se HITNO javi kako bi sanirao stetu ,ukljucio grejanje (bila je vec zima) i naso neko privremeno resenje,vlasnik nije imao vremena ni da nazove a kamoli da popravi nesto sto nije napravio kako treba.Posto je znao da sam samo za Novu godinu u JA.nije mario ni posle grejne sezone na sta sam morao da trazim drugu firmu da razvodi ponovo instalacije jer kopati 10-tak metara po podu se nije isplatilo.Kompletnu stetu ni do danas nisam mogao da saniram,a od poziva i ev.posete ni traga ni glasa.
Iz tog razloga ne zasluzuju ni moj glas.
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #66 poslato: 25-11-2007, 14:32:21 »

Hvala za informaciju!
Mi bas njih hteli da angazujemo za instalaciju. Bila sam dva puta tamo i raspitivala se.
Nas su, naravno, izgubili.  :aq29:
Sačuvana

curan

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 2
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #67 poslato: 26-11-2007, 17:55:34 »

Moram da pohvalim osoblje i kvalitet radnje FOTO VLADA. LJudi jesu najskuplji ali stvarno dobijes kvalitet za te pare.Juce smo radili tamo neke fotografije koje za koje su nas u jednoj drugoj radnji ubedjivali da ne mogu da se urade bolje i gle cuda ispadose super,jbg hteo sam da ustedim koji dinar.
Sačuvana

svajcarac

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 367
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #68 poslato: 29-11-2007, 16:49:55 »

Pizerija "PICANTE" za svaku pohvalu. Pre svega kvalitet (NAJBOLJI u gradu) usluga a uz to i brzina donosenja na kucnu adresu.
Sačuvana

Lazarica

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 405
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #69 poslato: 04-12-2007, 21:32:32 »

Postoji jedna mala, mala cvećara, čini mi se od Kulturnog centra prvo ili drugo ćoše. Boraveći u Jagodini, slučajno sam ušla unutra, iz čiste radoznalosti. Vlasnica, koja očito sama i radi, ljubazno me je dočekala. I šta se dalje desilo? Mic po mic, reč po reč, žena mi ponudi da sednem. Zatim mi ponudi i kaficu. Naravno, nenaviknuta na nešto ovako, bi mi neprijatno, te ja, takodje ljubazno odbih kafu. Videći da sam ja svim tim zbunjena, prijatna gospodja je ipak insistirala da skuva kaficu. I tako nas dve, sa dva kraja Srbije, dve potpuno nepoznate jedna drugoj, popismo kaficu i slatko se ispričasmo. Obećah joj da ću svaki put kada dodjem u Jagodinu, svratiti do nje na jednu kaficu. I znate li sta se još desilo? Napuštajući tu malu, ali sa ukusom sredjenu cvećaricu, ja neplanirano, KUPIH JEDAN BUKETIĆ SUVOG CVEĆA! E, to je pravi trgovac, ali, što je još važnije DOBAR ČOVEK! :aq05:
Sačuvana

ONA

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1039
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #70 poslato: 22-12-2007, 13:52:07 »

LJudi, ako do sad niste primetili, u nastavku kupovine u Maxiju, otvorite CETVORE oci!!! Milion artikla, a ne postoje cene za sve, znaci, ispod npr. kafe stoji jedna cena, ali ona ne vazi za svaku kafu, a to sto vi hocete, eee, za to cena uopste i ne postoji. Ako se obratite onim "pakovacicama rafova", ne verujte odgovoru iz prve...Nego lepo, kleknes, cucnes, prilegnes, i ako imas tu srecu znaces koliko kosta to sto trazis (i bices srecna osoba).
Rezime, u Maxi NIKAKO bez hiljadarke viska (da pokrpite troskove neodgovornih), LUPE (da te bolje vidim), usnog aparata (da te bolje cujem)...
Praznici su pred nama, bice guzve, euforije i sl. Jos jednom, kupujte SIROM OTVORENIH OCIJU!!!
Sačuvana

Mac

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 1252
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #71 poslato: 22-12-2007, 18:13:11 »

Zanimljivo, nisam to jos primetio, a idem barem dva put nedeljno u Maxi.
Sačuvana
Dark Eagle

larrys

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 41
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #72 poslato: 22-12-2007, 18:46:00 »

Ovo za "Maxi" je potpuno tacno, s tim sto se meni vise puta desilo da mi za neke proizvode, koji su u okviru akcije snizenja  za odredjeni mesec , na kasi kucaju sasvim drugu cenu u odnosu na onu koja je data u njihovom stampanom katalogu.
Sačuvana

GODO

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 173
  • Nemoj na silu,uzmi veci cekic!
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #73 poslato: 13-02-2008, 19:01:56 »

PLIVACKI KLUB JAGODINA!
Obicno deca u nekom uzrastu imaju problem sa prekomernom tezinom ili krivom kicmom i doktor vam preporuci plivanje .Ja sam mislio da je trenirati plivanje skupo ali to je 1500 din mesecno,trening 5 puta nedeljno na bazenu hotela.U poredjenju sa drugim sportovima ovo je super.Iskreno nisam ni znao da Jagodina ima aktuelnog drzavnog rekordera na 1500 metara za pionire(Mihajlo),i clana zenske reprezentacije(Andjelija).
U Jagodini postoji jos jedan klub ali sam se odlucio za JAGODINU jer je jevtiniji i cini mi se bolji klub.Najbolje je otici radnim danom oko 18 30 na bazen hotela i raspitati se,ali mislim da je za decu prava stvar.PREPORUCUJEM!!
« Poslednja izmena: 13-02-2008, 19:30:32 od strane GODO »
Sačuvana

vesna05

  • Stalni učesnik
  • **
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 621
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #74 poslato: 18-02-2008, 11:21:47 »

Pohvaljujem butik Aleksandar preku puta Ekonomske skole,odlican izbor i kvalitet garderobe i pre svega ljubazni i prijatni vlasnici-prodavci
Sačuvana

steffa

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 2
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #75 poslato: 20-02-2008, 12:31:46 »

Često sam kupovao u Aleksandru dok sam živeo u Jagodini. Kvalitet garderobe im je bio odličan, cene primerene, a usluga više nego prijatna. Drago mi je da se još drže. SVAKA ČAST.
Sačuvana

Jagoslav

  • Član
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 3
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #76 poslato: 22-02-2008, 16:00:17 »

jos jedna pohvala za prodavca u Pingvinu. :aq05:

UA za trzisnu inspekciju, kojoj ispred nosa radi kineski lihvar sa duplim cenama i bez kase.

UA, a i sire, za MAXIje kod kojih su cene postavljane kao da ih je neko stavio pred ventilator, pa kud se koja zalepi.

Sačuvana
Ispod palmi na obali Belice rastu karamelice.

jelena.st

  • Svakodnevni prolaznik
  • *
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Žena
  • Poruke: 327
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #77 poslato: 07-04-2008, 22:04:37 »

ja bih pohvalila Dacu Marcetu i njenu `MASTAONICU` jer pravi odlicne torte koje pored finog ukusa i fenomenalno izgledaju
Sačuvana

Loremo

  • Zvezda
  • ***
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 1502
Одг: POHVALITE ILI NAGRDITE FIRME IZ JAGODINE
« Odgovor #78 poslato: 07-04-2008, 22:14:40 »

ja bih pohvalila Dacu Marcetu i njenu `MASTAONICU` jer pravi odlicne torte koje pored finog ukusa i fenomenalno izgledaju
Gde se nalazi?
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.3 sekundi sa 25 upita.