Forum Beograd Jagodina Ćuprija Paraćin

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Samo za Registrovane članove je moguć pristup u kategoriji '' Ljubav & Sex & Lepotice''
Obavezno pročitajne uslove korišćenja Foruma ->
Uslovi Korišćenja

Autor Tema: Ipad 2 - utisak  (Pročitano 3396 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

donwlayco

  • Prijatelj
  • *****
  • Karma: +0/-0
  • Van mreže Van mreže
  • Poruke: 5690
Ipad 2 - utisak
« poslato: 20-04-2011, 05:11:17 »



..Nikada nisam bio Apple obozavalac  a i nikada necu ni biti, sticajem okolnosti dobio sam za dzabe novi ipad 2 64gb (ej cuj FOR FREE-jer mi zena radi u kompaniji koja se bavi prodajom tih stvari)..

UTISAK - RAZOCARAVAJUCI

Na Ipad 2 ne postoji usb port, ne mozete transferovati fajlove na taj nacin , pola dana sam izgubio da nadjem odgovarajuci softver (piratski - ImTOOiPAD Platinum koji ce odraditi taj posao)

- ne postoji card slot za SD card, nema cak ni HDMI port da ga konektujem na TV, nema internet port - Ipad 2 koristi WI -FI konekciju, dzaba mi broadband cable sad mi treba wireless access point ,nema podrsku za Flash,  Ipad 2 se potrudio da NE-instalira niti jednu igricu a na njihovoj Itunes prodavnici mozete pronaci milion aplikacija i igrica sto besplatnih sto kupovnih, ali tu je i problem cak i da nadjete besplatnu igru ili aplikaciju Apple od vas trazi da imate account (kreditnu karticu) da bi imali pristup Itunes prodavnici, nije mi jasno ako ti nude nesto za dzabaka zasto mi traze kreditnu karticu, Apple kaze baterija traje 10 sati - netacno ako koristite svakodnevo batereija traje upola manje, Apple ima  aplikaciju FACETIME nesto slicno SKYPE front kamera je ocajna,

rezime:
Ipad 2 je preskup za ono sto nudi, svaki laptop ili smartphone moze to isto i bolje da uradi za manje para, Ipad 2 je dobar za ljude koji se bave prezentacijama, prodajom i sl...

http://www.youtube.com/watch?v=Pl9O_eUjq9Q

http://www.youtube.com/watch?v=YFpZ6P6Uv3I
Sačuvana
 

Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 24 upita.